Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10
34-papatyaa10
35-nevetna
36-hilalbebik
37-maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
sinemaltan......................................................30 Mayıs
tayf.................................................................10 Haziran
guzel83..........................................................12 Haziran
edut...............................................................14 Haziran
cetrefilli...........................................................17 Haziran
ronya..............................................................20 Haziran
deniko............................................................22 Haziran
yasekase.......................................................26 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................28 Haziran
love27.............................................................30 Haziran
hatice_48........................................................02 Temmuz
catdog............................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
gncam............................................................
azra2206.........................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah
[/QUOTE]

ayşe neredesin şekerim
atmşsın gene beni sona..

özgecimmmm pc dondu öyle kalakaldım yahu, yoksa sana yazacaktım show tvyi izle, çikolata kistiyle ilgili program varmıs diye... bitmiştir((

canım benim düştün valla sonra ama inşallah en kısa zamanda üst listenin altına ekleyelim seni, inşallah:)

canım bilsem izlerdim ,herşeyi merak ediyorum acaba bende bumu var diye ama çikolata kisti olsa görünürdü kesin
ayşe histeroskobiden sonra hiç mi acıma olmadı?bende kesin yaptırcam bunu
bal-çörekotu-tarçına başladım gene sende başla diycem ama sen zaten dogum kontrol kullancaksın
bakalım canım neolcak temmuz hepimiz için önemli bi ay bakarsın kavuşuruz bebegimize

bal çörek otu ne işe yarıyor cnm

bende deniyim ölçüleri nasıl cnm yazabilirmisin
canım 1 kase bala ,1 yemek kaşıgıdan fazla çörek otunu kendin ezip hemen karıştırıyomuşsun 1 tatlı kaşıgıda tarçın koyuyosun ,çörekotunu ezilmiş alma kendin ez ve fazla oyalanmadan bala karıştır ,bunu adetin 1 veya 2. günü sabah akşam aç karna 1 tatlı kaşıgı ye 11. güne kadar yeyip bırakılıyo
ben geçen ay denedim yumurtlama gününü hissettim resmen

senin sorun ne?nezamandır olmuyo?

canım ben su an ovulasyondayım, gec kaldım bu ay, önümüzdeki ay da dediğin gibi sanırım hap kullancam...

özgecim agrı olup olmadıgını anlamadım, çünkü bende cok agır migren var ya, histeroskopi için aç aç beklerken migrenim tuttu ve agrı kesici igne vurulmak zorunda kaldım histeroskopiden sonra.. ama yapılma esnasında adet sancısı gibi bi saplanma oluyo cok sürmüyo geciyo. ancak göbegim hala şiş, gaz oldu histeroskopiden sonra...

acısada katlancaz artık valla her ay bunalıma giriyorum adet günü, korkuyorum bazen hiç olmuycak gibi geliyo böyle beklemek çok zor allahım kimseyi evlatsız bırakmasın
temmuz da evliligimin 5. yılı bitiyo insanlara laf anlatmaktanda bıktım gelsede bu sıpalar kurtarsa bizi artık

benim adet düzensiliği idi cnm cyclo ile düzene girdi ama bıraktım kımyasal diye bitkisel ilaç alıyorum şimdi bunuda deniyim ben yumurtlama günleri o ağrıları yaşıyorum zaten 4 aydır deniyoruz olmadı hala bu ay 14 regl günüm inş pozitif sonuç alırım

ayşecim burası elbet bigün bitecek ya ben senin nezaman hamile kaldıgını ögrenmek isterim,msn adreslerini verelim diycem ama benim net msn yi pek kaldırmıyo,face in var mı?

canım daha çok erken hiç panik yapma derim bak ben hiç bi sorun olmamasına ragmen bebek düşündügümüzün 3. ayı doktora gittim benim çocugum olmuyo diye 2 sene oldu hala yok sorunda yok ama olmuyo işte,bence oluruna bırak bisüre mesela adetin düzene girmesi için ugraş bebegi şimdilik hiç düşünme

adetlerim düzene girdi bakalım bu ay belli olcak ilaçsız ama bitkisel ilaç kullanıyorum hayıt vs. var tabıkı zamanı var bekliyorum sabırsızlıkla zaten

peki bunu adet olduğumuz zaman başilıycaz şimdi yapsak olmaz dimi cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…