Preseed kullananlar

bn zaten doğum kontrol hapı kullanırken kaldım.bnde istemiodum ama içine düşmeyen anlayamaz.öğrendikten 3 gün sonra aldırdım ama o günden bu güne neler çektim.hem kendi çektiğim hemde eşime kabul ettirme çabalarım.şimdi istiyo ama ne fayda.onun sonuçları ii çıktı ama bnde sorun bitmio.offf offf bitmez bu yüzleşme neyse.benim bugün adetim geldi kahverengi başladı.6 aydır böyle oluyor.sonra dönüyo kırmızıya.doktorum normal demişti ama..bilmiyorumkismile

onun sonuçları normal ii çıktı.olan bana oldu.sorun bence ben aradan 5 sene geçmesine rağmen kabullenemedim.diorum hala belki ikna edebilirdim.ben doğru yada yanlış cezalandırıldığımı düşünüyorum.geçen yaz evlenen arkadaşım 7 aylık hamile.sevindim ama bende istiyorum neden olmuyo die kahroluyorum...

sağolun kızlar hep isteyenler için dua ediyorum AllAH HERKESE YAŞATSIN
aratmasın inşallah

günaydın

ayşe hala yoksun valla merak ettim

günaydın kızlar, geldim sivasa dün gece, şu an işteyim, histeroskopi korktugum gibi deildi, zaten polip de sönmüş, ufak odaklar var dedi onları aspire etti, geçmişe bakayım detayları anlatırım:)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10
34-papatyaa10
35-nevetna
36-hilalbebik
37-maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
sinemaltan......................................................30 Mayıs
maviumutolsun................................................30 Mayıs
hatice_48........................................................01 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................01 Haziran
love27.............................................................03 Haziran
tayf.................................................................10 Haziran
guzel83..........................................................12 Haziran
cetrefilli...........................................................17 Haziran
deniko............................................................22 Haziran
catdog............................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
gncam............................................................
azra2206.........................................................
edut...............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ayşecim hoşgeldin canım..nasılsın?neler yaptın? haberler sende canım

ayşecim hoşgeldin canım..nasılsın?neler yaptın? haberler sende canım

hoşbuldum canım yaa saol kac kez sormussun:)

hee bu arada hamile arkadasları tebrik ederim...

valla cuma günü saat 1 gibi aldılar, 1i10 geçe işlem bitmişti:) polip yoktu, bu yüzden cerrahi deil ofis histeroskopi yaptılar. herşey yolunda dedi doktorum. emremin de morfoloji %2 çıktı, dediğim gibi bir deger yüksek cıktı öncekine göre... haziran adetimin 2. 3. günü yine gidecegim ve tüp bebek için ilaçlarıma falan baslıycaz allah izin verirse...cok olumlu şeyler de gördüm merkezde, ama olumsuzluklar da gördüm ve çok moralim bozuldu... kısmet işi gercekten, nasipte anne olmak varsa oluruz...
ama ben cok heyecanlandım gercekten, tüp dosyamız acıldı dün ve 10 agustosta işimiz bitmiş olur, gebelik testini yaparız dedi doktorum, kızlar 2 bucuk ay sonra burdan hamileyim diye haykırırım inşallah canlarım yaaa, inşallah hepimiz tez zamanda yasayalım bu duyguyu... pek bi duygusal oldum valla iyiden iyiye heyecan sardı beni artık:)

ayşecim öncelikle geçmiş olsun bi sorun olmadan atlatmışsın şükür,herşeyi denedin elinden geleni yaptın inşallah rabbim bebegine kavuşturur seni...canım şimdi senin aslında hamilelige engel bi durumun çıkmadı degilmi?doktor neye bagladı olmamasını..morfoloji için bişey dedimi?eşine ilaç verdimi bence evicap kullansa iyi olur,eşim 2 aydır kullanıyo nerdeyse
işlem sonrası agrı sızı oldumu?anestezi verdiler degil mi?

canım eşime bir önceki gitmemizde vitaminler verdi zaten hulusi bey, benimle ilgili de şunu dedi, rahim güzel, temiz, eşiminse spermleri için tüp bebek için uygun ama dogal yolla zaman alacak bir deger, hiç olmaz denilemez dedi, ama biz zaten dogaldan gectik biliyorsun, allah tüp bebekte yüzümüze baksın inşallah.

genel anestezi almadım, lokal oldu, sadece igneyi hissettim, monitörden de izledim işlemi, sonrasında açlıktan ve stresten migrenim tuttu, tüm agrımı unutturdu...

anlıycan su an biz de sebepsiz infertilite olarak geçiyoruz denilebilir, tetikleyicilerimiz cok tabi, inşallah çikolata kisti olusmadan bebek sahibi oluruz...

allah daha faza aratmasın hiçbirimize inşallah

sen nasılsın özgecim? var ya histeroskopiyi beklerken annem saolsun bir bayanla tanıstı, 7 yıldır evlilermiş, eşi asker, istanbula göreve gitmiş, onda da polip vardı onu alacaktı, sebepsiz infertilite...hep sen geldin aklıma:)

ayşecim sebepsiz olması en kötülerinden bence aslında sebepsiz degil açıklanamayan kısırlık yani tıp yetersiz kalıyo bu konuda bi sorun var ama ne bunu tıp bilmiyo malesef yardımcı üreme teknikleriyle bi kısım hamile kalıyo bi kısım ise defalarca tüp bebege ragmen gene kalamıyo inşallah hamile kalanlardan oluruz yada tıp bi şekilde ilerlerde sorunumuz ne bulunur..bazıları psikolojik diyo ben buna inanmıyorum sonuçta her gebe kalamayan bunalıma girmiyomu ama bişekilde sorunu bulunup hamile kalıyo..gerçi allaha şükür menopoza girmedik canlı spermimiz var ve hala umudumuzda var

ayşecim bende iyiyim şimdilik, bel agrım başladı geliyo benim kırmızılar bugünlerde moralim bozuluyo tabi ,sanki hiç anne olaamayacagım hissine kapılıyorum bazen ,bazende olacak diyorum kısmet artık

senin işlemler nekadar tuttu?laparoskobiden daha kolay degil mi?

slm arkadaşlarr bende ıkı aydır pre seed kullanıyorum ve su an 5 gun dur gunum gecıyoo karnımda agrılar var ve göguslerım cok sısdı ama bır haftadır hasta olamıyorumm ve ıdrarımda yanma oluyoo ıkı gun önce bır tes yaptım evde negatıf cıkdı böle hamıle kalan varmı 7 gun dolsun dıye beklıyorumm bilgısı olan varsa yazabılırmı bana

Ayşem geçmiş olsun, bir çırpıda oldu bitti di mi? ınşallah ağustosta güzel haberlerini alıcaz canım, morfoloji düşük olunca gerçekten uzun sürüyor, biraz şans, biraz nasip işi.

mavişim bence sen sistit olmuşsun, bir doktora git ilaç verir, o sıkıntı çekilmez güzelim.

canım ben cerrahi diye gittim ya, ama ofis olunca fiyat düştü, eşimin testi histeroskopi muayene ücreti ve proteinle ilgili bir kaç test istediler, toplamda 400 lira tuttu. laparoskopiden kolay elbette, çünkü laparoskopide dikiş agrın oluyo, ne kadar kapalı ameliyat da deseler gaz, bel agrısı sıkıntıların oluyor...

özgecim dedigin gibi belki psikolojik belki deil ama hayırlısıyla gelsin artık, sen bu yaz döneminde laparoskopi mi yaptırmayı dünüyorsun? planınız nedir?

Ayşem geçmiş olsun, bir çırpıda oldu bitti di mi? İnşallah ağustosta güzel haberlerini alıcaz canım, morfoloji düşük olunca gerçekten uzun sürüyor, biraz şans, biraz nasip işi.

öyle mi diyosunyerimsenibenyerim ben senihihoyyytcanım o gün özelden yazdıgımızda cvp veremedim kusura bakma yola hazırlanıyordum, bunu da atlattık cok şükür, inşallah en kısa zamanda hamile haberlerimizi verir ve saglıklı olarak kucaklarımaza alırızolumunekankayizsmile

tüp bebek için startı verdin artık inşallah sonucuda olumlu olur cetrefilli..inancın ve moralin yüksek olsun arkadaşım..hamileliğini hep beraber kutluyacağız gibi bir his var içimde,hadi bakalım dualarımız senin için bundan böyle:Saruboceq:

taaaaayf ben bir sürü alıntı yapmıstım gitti onlar, kusura bakma canım sana cvp vermemiş gibi oldum, canım benim ovulasyon testlerini bana göndermek istemene cok teşekkür ederim, vala mahcup ettin beni:)

hani nasılsa ben tüpe basladım, allah yüzümüzü güldürsün, olmazsa da zaten ara vericem ki bu düşünceyi aklıma dahi getirmek istemiyorum. elimde olsa şu gün sayma işinden de vazgecicem de işte elimde deil... isteyen baska biri varsa ona yönlendir istersen canım, inşallah hiç birimizin o testlere ihtiyacı dahi kalmaz. çok zor bir sürec gercekten...

sen nasılsın? ne aşamadasın? ne karar verdiniz şimdi?

canım olumlu düşün. diğer hamileliğini de hatırlıyorum senin erkek infertilesi topiğinde.bu sefer sıkı tutunur inşallah. bebek düşmemesi için dualar var canım nette arat bence. ve her zaman olumlu düşün ki herşey olmulu olsun. tekrar hayırlı olsun. ben 1 senedir bir kere bile hamile kalamadım daha. ama umudumu kesmiyorum. artık listelere bile girmiyorum.

senin de tedavin hayırlı olsun canım. inşallah en kısa zamanda bebeğin gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…