Preseed kullananlar

senin de tedavin hayırlı olsun canım. inşallah en kısa zamanda bebeğin gelir.

saol arkadasım, ben seni hangi topikten hatırlıyorum acaba? endometriyosiz topiklerinden mi klomen mi burası mı? kusura bakma kafam karısık da akannehir canım benim inşallah senin de bebegin hemen gelir hep sende kalır...

taaaaayf ben bir sürü alıntı yapmıstım gitti onlar, kusura bakma canım sana cvp vermemiş gibi oldum, canım benim ovulasyon testlerini bana göndermek istemene cok teşekkür ederim, vala mahcup ettin beni:)

hani nasılsa ben tüpe basladım, allah yüzümüzü güldürsün, olmazsa da zaten ara vericem ki bu düşünceyi aklıma dahi getirmek istemiyorum. elimde olsa şu gün sayma işinden de vazgecicem de işte elimde deil... isteyen baska biri varsa ona yönlendir istersen canım, inşallah hiç birimizin o testlere ihtiyacı dahi kalmaz. çok zor bir sürec gercekten...

sen nasılsın? ne aşamadasın? ne karar verdiniz şimdi?

tamam başka biri daha var ona göndereyim de ziyan olmasınlar...biz doğal yolda ilerliyoruz şimdilik..bir ara aşılama yaptırayım dedim ama ağustosa erteledim..toplamda henüz 4 aydır deniyoruz ve bunun bir ayı eşimin antibiyotik tedavisi(bronşit) yüzünden ziyan oldu bir taneside işim yüzünden şehir dışındaydım yetişemedim...sonuçta doğal yolla olacağına inancımı yitirmedim ama yaş 39 küsür olunca zaman zaman paniğe kapılıyorum..ama hissediyorum valla eli kulağında sanki,birazda 14 ay önceki hamileliğim doktorum içim olumlu bir puan..tekrar kalabileceğime inanıyor çünkü herşeyin iyi durumda olduğunu söylüyor,fiziksel olarak görüntüm 33 civarlarında doktor rahim ve yumurtalıklarımında fiziğimle doğru orantılı olduğunu söylüyor..kısmet bakalım nolucak bende merak ediyorum şekercim...biliyormusun senin yaşında iken bende pco luydum ve çok sorunluydum..daha sonra yaş ilerledikçe yani 30 dan sonra herşey kendi kendine rayına girdi..

tamam başka biri daha var ona göndereyim de ziyan olmasınlar...biz doğal yolda ilerliyoruz şimdilik..bir ara aşılama yaptırayım dedim ama ağustosa erteledim..toplamda henüz 4 aydır deniyoruz ve bunun bir ayı eşimin antibiyotik tedavisi(bronşit) yüzünden ziyan oldu bir taneside işim yüzünden şehir dışındaydım yetişemedim...sonuçta doğal yolla olacağına inancımı yitirmedim ama yaş 39 küsür olunca zaman zaman paniğe kapılıyorum..ama hissediyorum valla eli kulağında sanki,birazda 14 ay önceki hamileliğim doktorum içim olumlu bir puan..tekrar kalabileceğime inanıyor çünkü herşeyin iyi durumda olduğunu söylüyor,fiziksel olarak görüntüm 33 civarlarında doktor rahim ve yumurtalıklarımında fiziğimle doğru orantılı olduğunu söylüyor..kısmet bakalım nolucak bende merak ediyorum şekercim...biliyormusun senin yaşında iken bende pco luydum ve çok sorunluydum..daha sonra yaş ilerledikçe yani 30 dan sonra herşey kendi kendine rayına girdi..

maşallah tayfcım ya:nazar: darısı basımıza inşallah, ama zaten 39 yas geç bir yas deil, sen daha yeni deniyormussun takma kafanı allasen. inanıyosan dogal yolla olacagına ne ala, ben inanmıyorum bizim sorunumuz bubilmiyorumkismile umarım benim de 30dan sonra düzene girer...
ama ben herseyi kafama cok fazla takıyorum, bu konuda cok duygusalım hemen aglıyorum...
histeroskopi olacagım gün doktoru cok bekledik, baska bir cift vardı ve kadın cok asık suratlıydı, neyse önce o hanımı aldılar, cok bekleyince eşine sordum acaba sizin de mi histeroskopi mi diye, hayır dedi adam, gebelik sonlandırılacak, bebegimiz büyümedi dedi, biz kaldık böyle, annem sordu tüp müydü diye, adam evet dedi, ilk deneme mi? hayır dedi üçüncü imiş:sinifsinif: ve kadının annesi de tam karsımdaki koltukta oturuyodu birden aglamaya basladı, ben de koptum, kendimi dısarı attım, ağlamaktan helak oldum, ablamı aradım, o biraz telkin etti ama üzücü bir durumdu...

canım ben cerrahi diye gittim ya, ama ofis olunca fiyat düştü, eşimin testi histeroskopi muayene ücreti ve proteinle ilgili bir kaç test istediler, toplamda 400 lira tuttu. laparoskopiden kolay elbette, çünkü laparoskopide dikiş agrın oluyo, ne kadar kapalı ameliyat da deseler gaz, bel agrısı sıkıntıların oluyor...

özgecim dedigin gibi belki psikolojik belki deil ama hayırlısıyla gelsin artık, sen bu yaz döneminde laparoskopi mi yaptırmayı dünüyorsun? planınız nedir?
canım ben temmuzda aşılama yaptırcam olmazsa memlekette kalıp histeroskobi yaptırmayı düşünüyorum gata ya giderim olmazsa,aşılamayla hamile kalan pek nedensizlerden görmedim ama kısmet artık

maşallah tayfcım ya:nazar: darısı basımıza inşallah, ama zaten 39 yas geç bir yas deil, sen daha yeni deniyormussun takma kafanı allasen. inanıyosan dogal yolla olacagına ne ala, ben inanmıyorum bizim sorunumuz bubilmiyorumkismile umarım benim de 30dan sonra düzene girer...
ama ben herseyi kafama cok fazla takıyorum, bu konuda cok duygusalım hemen aglıyorum...
histeroskopi olacagım gün doktoru cok bekledik, baska bir cift vardı ve kadın cok asık suratlıydı, neyse önce o hanımı aldılar, cok bekleyince eşine sordum acaba sizin de mi histeroskopi mi diye, hayır dedi adam, gebelik sonlandırılacak, bebegimiz büyümedi dedi, biz kaldık böyle, annem sordu tüp müydü diye, adam evet dedi, ilk deneme mi? hayır dedi üçüncü imiş:sinifsinif: ve kadının annesi de tam karsımdaki koltukta oturuyodu birden aglamaya basladı, ben de koptum, kendimi dısarı attım, ağlamaktan helak oldum, ablamı aradım, o biraz telkin etti ama üzücü bir durumdu...

şans işte cetrefillim ama sen bunları çok takma kafana yavrucum,benim abimin eşi 4o yaşında tüp bebek yaptı kız şimdi 2 yaşında ..ilk denemede tuttu çünkü hatun çooooooook rahattı hiç kafaya takmadı..şimdi sen herşeyi unut dışarıyı görme ve sadece tedavine kendine ve inşallah sana tutunacak bebişine konsantre olmaya çalış..biliyorum söylemesi kolay ama abimin eşinden biliyorum moral çok değerli..

aslında pek bu konu hakkında bişey söylemeyi doğru bulmamıştım bugüne dek ama seni tanıdığımdan beri içinde bulunduğun ruh halini biraz dokunaklı buluyorum ..tabii ki bu bir sezgi ve anlamında insanı acıtacak birşey de yok yanlış anlama..dokunaklı olması sanırım şu nedenden,benim insanlarda ilk gördüğüm şey sahip oldukları güçtür,önce bunu sonra da buna bağlı olan diğer şeyleri görürüm..sende gördüğümse sahip olduğun gücün farkında olamaman..yani yazdıklarından yola çıkarak söylüyorum ki inanılmaz bir güce sahipken başaramayacağını aklından bile geçirmemen lazım...BENCE..

Ayşem önemli olan operasyonu atlatıp gelmen, arkadaşlar hamile kalmak hiçbirimizin elinde değil, bu sadece Rabbimin taktiri, normali belerken yıllar akıp geçiyor, gittikçe daha da stresli ve mutsuz oluyorsun, tedavi bir seçenek, yıllar bizim aleyhimize işliyor, yumurta kalitemiz yaşla alakalı, tedavi bile erken yaşlarda daha iyi sonuç veriyor, ayşem ben inanıyorum ki bu tedavinde cennet kokuluna kavuşacaksın, sadece rahat ol canım.

canım ben temmuzda aşılama yaptırcam olmazsa memlekette kalıp histeroskobi yaptırmayı düşünüyorum gata ya giderim olmazsa,aşılamayla hamile kalan pek nedensizlerden görmedim ama kısmet artık
canım normalde de aşılama yüzdesi düşük, ama tutanda tutuyor, sen benden de beter takıyosun, hayırlısıyla bir atansan var ya bebegin de ardından gelecek inşallah:)

şans işte cetrefillim ama sen bunları çok takma kafana yavrucum,benim abimin eşi 4o yaşında tüp bebek yaptı kız şimdi 2 yaşında ..ilk denemede tuttu çünkü hatun çooooooook rahattı hiç kafaya takmadı..şimdi sen herşeyi unut dışarıyı görme ve sadece tedavine kendine ve inşallah sana tutunacak bebişine konsantre olmaya çalış..biliyorum söylemesi kolay ama abimin eşinden biliyorum moral çok değerli..

aslında pek bu konu hakkında bişey söylemeyi doğru bulmamıştım bugüne dek ama seni tanıdığımdan beri içinde bulunduğun ruh halini biraz dokunaklı buluyorum ..tabii ki bu bir sezgi ve anlamında insanı acıtacak birşey de yok yanlış anlama..dokunaklı olması sanırım şu nedenden,benim insanlarda ilk gördüğüm şey sahip oldukları güçtür,önce bunu sonra da buna bağlı olan diğer şeyleri görürüm..sende gördüğümse sahip olduğun gücün farkında olamaman..yani yazdıklarından yola çıkarak söylüyorum ki inanılmaz bir güce sahipken başaramayacağını aklından bile geçirmemen lazım...BENCE..
ya evet ben biraz ajite ediyorum olayları, zaman zaman özellikle adet öncesi kendime acıyorum, cevremdekilere anne olanlara, hamile kalanlara bakıp bunalım yapıyorum... yapı meselesi ama cok haklısın dirayetime güvenmiyorum,bunu başarsam nelerin üstesinden gelicem aslında:)

ayh onure oldum yahu, demek yazdıklarımdan güçlü oldugum farkediliyorsositososito
Ayşem önemli olan operasyonu atlatıp gelmen, arkadaşlar hamile kalmak hiçbirimizin elinde değil, bu sadece Rabbimin taktiri, normali belerken yıllar akıp geçiyor, gittikçe daha da stresli ve mutsuz oluyorsun, tedavi bir seçenek, yıllar bizim aleyhimize işliyor, yumurta kalitemiz yaşla alakalı, tedavi bile erken yaşlarda daha iyi sonuç veriyor, ayşem ben inanıyorum ki bu tedavinde cennet kokuluna kavuşacaksın, sadece rahat ol canım.
canım benimmmm çok saol desteğin için, ama sen ne dersen gülümsüycem bugün sana:teytey:allah herseyin hayırlı sonuclanmasını nasip etsin

Kızlar merhaba.Önceki sayfaları okuyamadım.Çok uzun.
Preseed almayı düşünüorum.Nerden nasıl alabilirim.
güvenilir mi.
bende adetim yeni başşladı.ilk kez kullanıcam.hiç bi doktora da danışmadım.danışmak gerekir mi.
kullanayım mı?biz daha başlardayız. 3. deneme olacak.
yardımcı olur musunuz?

arkadaslar benım pre seed kullandım ıkıncı ay va bu ay sıteısnden alamdım cunku aynısın baska bır sıtede 73 tl buldumm bence arasdırın alın derım ben aynısı ve hedıyelılerı var yanında daha ucuz ve son kullnama tarıhlerıne kadar aynıı daha önce 140 tl verdımm
sıte adı verılemıyo galıba burda oyuzden vermedım aldım sitenın adını

biz başka topikte arar arar verioruz. nerden aldın* kısaltarark falan da yazabilirsin
lütfen

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik
37-:nazar:maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
sinemaltan......................................................30 Mayıs
maviumutolsun................................................30 Mayıs
hatice_48........................................................01 Haziran
love27.............................................................03 Haziran
tayf.................................................................10 Haziran
guzel83..........................................................12 Haziran
cetrefilli...........................................................17 Haziran
deniko............................................................22 Haziran
yasekase.......................................................26 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................28 Haziran
catdog............................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
gncam............................................................
azra2206.........................................................
edut...............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydın kızlar

yasekase sana özelden msj gönderiyorum canım, preseed alabilecegin yerleri yazdım...

ayşe,selma günaydın

selmacım nerlerdesin görünmüyosun pek

günaydınlar kızlar

özgecim selma artık bizle ilgilenmiyo:KK43:(( sen nasılsın?

selmaaaa nerelerdesin cidden, bebiş nasıl? ne alemdesin?

günaydınlar kızlar

özgecim selma artık bizle ilgilenmiyo:KK43:(( sen nasılsın?

selmaaaa nerelerdesin cidden, bebiş nasıl? ne alemdesin?
sagol canım iyiyim bende akşam biraz geldiler bana ya ben adetten 1-2 gün önce ciddi bunalıma giriyorum sonrasında böyle olmuyo,dün akşam ateşim düştü yarın gelecek diye başladım aglamaya

selmacım bırakmaz bizi ama işten ayrılınca göremiycez onu

sagol canım iyiyim bende akşam biraz geldiler bana ya ben adetten 1-2 gün önce ciddi bunalıma giriyorum sonrasında böyle olmuyo,dün akşam ateşim düştü yarın gelecek diye başladım aglamaya

selmacım bırakmaz bizi ama işten ayrılınca göremiycez onu

canım benimmm o kadar iyi anlıyorum ki seni...gerçekten insan kendini çaresiz hissediyo, böyle zamanlarda ben ağladıgımda eşim de ya bişey olmaz, boşver falan diyince iyiden iyiye çıldırıyorum...onlar bu duyguları yaşamıyor...

ama işte biliyosun ki o kadar dirayetliyiz ki adet öncesi böyle bir ağlayıp zırlayıp akabininde hemen tekrar gün saymaya, ovulasyon hesaplamalara başlıyoruz...kısmet özgecim yaaa, üzme kendini, olacak inan buna...

X