Preseed kullananlar

kızlaar ben de çok heyecanlıyım bu ay ilk kez ve sadece 1 kere kullanabildim inşallah olur
olmasa da bi daha ki ay
çok heyecanlıyım pazartesi salı bakıcaz bakalım

yanma olunca preseed yaptı sanıp kullanmadım başka keşke kullansaydım
herkese bol şanslar güzel haberler alıp verelim inşallah

canım nasılsın?nezaman yumurtalar toplancak?kaç yumurta görünüyo?

mona rosa benimde eşimin morfoloji %2 ve %4 çıktı sence nasıl bu deger

CANCAĞIZLARIM BENİ MERAK ETTİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
KEŞKE HİLALBEBİK VE DİĞERLERİ GİBİ PRESEED BENDE DE İŞE YARASAYDI.BİZDE ESKİ TAHLİLLERİN BENZERİ ÇIKTI EŞİMDE.%90 PİHEAD YANİ İĞNEBAŞLI SPERM DİĞERLERİ DE YANİ %10 lıuk kısım da iyi değil.ama bu durmda bile hamile kalanlar var mikroyla,artık kafama takmıyorum hiç birini .sallaaaaaaaaaaaaaaadımkaydirigubbakcemile3
benim yumoşları soracak olursanız(mektup gibi oldu)-ki zaten sormuşsun özgeciğim- her şey yolunda ,bol miktarda bekliyor doktorumuz kendilerini
bu arada spermde sayı tavan yaptı,adeta patladı.100milyon oldu ,eskiden 5,35 falandı.bunu da keçibonuzu kürü,arginmax ve sigarayı bırakmaya borçluyuz.
2 günde 1 dr.çağırıyor,2,5 saat gidip 2,5 saat geliyoruz.yani 5 saat.buğün gittik,yarın tekrar gideceğiz.artık çatlatma iğnesi gününe karar verecek doktor bey.
merkezden çok memnunum,doktor mete ışıkoğlu çok iyi bir doktor.o taraflar uygun olan için tavsiye ederim.
özgeciğim morfolojiniz harika.%0 ile mikroda başarı elde eden çok kişi var,hatta doğal yolla bebeği gelen bile çok.sayı kaçtı spermiyoğramda?

Kızlar merhaba, uzun zamandır bende takip edip preseed'i kullanıyorum fakat henüz kısmet olmadı bebişime ulaşmak bu arada hamile kalanları gönülden tebrik ederim Allah bizlerede yaşatır inşallah.
size bir haber vermek için bugün yazdım ben preseedi türkiyedeki resmi sitesinden alıyordum bugün adet oldum yeni almak için araştırırken preseedcomtr sitesi yenilendiğini farkettim ve preseed paylaşım formuna üye olup aktif 75 mesaj gönderen üyelere tüm ürünlerinde %25 indirim sağlıyorlar çok sevindim bunu sizinle paylaşmak istedim.site şahane olmuş hertür bilgi var preseed'in mucidi dr.hakkında da bilgi var.kısacası yeni kullanmak isteyen arkadaşlara duyrulur.

Canım benim preseed kullanışımın 3.ayıydı dün regl oldum..Ben de Temmuz'da tüp bebeğe başlıyorum, aslında başlamıştım ama tedavim yarım kaldı..Bu ay ben de çok gergindim ve dün de çok ağladım ama şimdi rahatım ve vardır herşeyde bir hayır diyorum..İnşallah 4 gün sonra hastalanmazsın canım, güzel haberleini bekliyorumzemuszemus

deniko çok sağol canım, bugün doktorumda aynı şeyi söyledi,inşallah bu ay hamile kalmışsındır dedi.inşalah çok sağol canım iyi dileklerin için.ben adetim 3.günü gidicem duruma göre başlıcak ya da beklicek.inşallah senin de hayırlı sonuca varır canım ve belki de tedavinin yarım kalmasıyla bebeğin kendiliğinden gelir, inşalllaaaaahhhhh.

yaa arkadaşlar hastanede çalışan apaydın arkadaşımız takma adını değiştirmişti;tam hatırlayamıyorum jelly82 falan mıydı yeni ismi?hatırlayan var mı arkadaşlar; ona ulaşmam gerekiyor; yardım:))

merhaba arkadaslarr aranıza yenı katıldımm bende pre seed kullanıyorumm 2 aydırr yazıalrınızı takıp edıyorumm sızlerden aldım bılgıler ıcıcn cok tesekkurlerr

kızlar umarım preseed vesileniz olur kavuşursunuz bebeginize bunu inanmak çok önemli sonuçta bi çok arkadaşımız preseedle bebegine kavuştu umarım sizde bunlardan biri olursunuz

cetrefilli umarım rahat atlatmışsındır valla merak ettim seni inşallah güzel haberlerle dönersin

bende bır sorun yok dıyor doktorum enson hsg ıstedıı ama ben hsg cekdırmeden önce pre seed buldum yurtdısında cok yaygınmıss bu bır cok ınsan hamıle kalıyomuss dıye duydum aldım ve bu ıkıncı ayım heledaha kullanıyorumm bakalım 2 senedır denıyoruz olmuyo ama öncesınde adet duzensızlığım vardı ve bende troit cıkdıı meyerse troıtlerde engellermıs bebek olmasınıı tedavı göruyorum suann

arkadaslar benım pre seed kullandım ıkıncı ay va bu ay sıteısnden alamdım cunku aynısın baska bır sıtede 73 tl buldumm bence arasdırın alın derım ben aynısı ve hedıyelılerı var yanında daha ucuz ve son kullnama tarıhlerıne kadar aynıı daha önce 140 tl verdımm
sıte adı verılemıyo galıba burda oyuzden vermedım aldım sitenın adını

selam arkadaşlar ben bu ay ilk defa presseed kullandım 7 ay önce bi düşük yapmıştım
sperm hareket sorunumuz vardı
ve bugün öğrendim ki hamilleyim
kan değerim 304
sadece bir kez kullandım yanma oldu ben de kullanmadım bi daha artık o mu vesile oldu zamanımı gelmişti bilemem
ama kullanmaya dvam edin
idrar yollarımda enfeksiyon olabilirmiş korkuyorum tej-krar kaybetmekten
dua edin bana nooluuurrr
Allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallahh

canım daha uyguna bi sete daha 45 cicarı falandı sanırım aklında bulunsun

çok sevindim canım allah sag salim kucagına almayı nasip etsin

mona rosacım sayı 104 milyon ve 84 milyon çıktı sayı iyi diyolar ama morfoloji sınırda diyolar bende anlamadım

maviumutolsun canım çok tebrik ediyorum ne güzel bir haber bu inşallah darısı hepimizin başına:))) canım inşallah bu sefer bebeğin hayırlısıya seninle olur, sağlıklı,sıhhatli ve hayırlı evlat olur inşallah.nasıl canım belirtilerin var mı?

tekrar tebrik ediyorum allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin(benimde yarın adet günüm inşallah kırmızı kart yemem)darısı başımıza...

arkadaşlar uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum, yeni üye oldum. maviumutolsun çok sevindim, allah nazarlardan saklasın
Benim de eşimde sayı normal (58 milyon) ileri hareketli sperm sayısı düşük çıktı. Doktor varikosel dedi ama eşim için özele gitmedik bilmiyorumkismile
yardım ediiinn, kafam çok karışık, ameliyat olmadan önce şu pre seed'i kullansam mı diyorum, nerden alıcam herkes farklı yerler yazmış. mafoldumben Bu arada ben özel bir klinikte bütün tahlilerimi ve testlerimi yaptırdım, rahim filmi bile çektirdim, bende herşey normal. Yardım ediiinnnn, ne yapıcam bilmiyorum. senağlama Ameliyat olsa birde 3 ay beklemek gerekiyormuş, bekleme stresi var. Offf bilmiyoruuummm :çok üzgünüm:

catdog nazar little angl
çok sağolun Allah sizlere de yaşatsın inşallah
canım benim çok belirtim yoktu
aramayın sakın
benim normalde 30.günümdü kan testiyle tesadüf öğrendim daha adet günüm bugün geçti yani
1 haftadır yoğun şekilde belim ağrıyodu
ama üşüttüm mü yoksa hamilelikten mi bilmem
bi de göğüsler büyüdü ama onu da dün farkettim
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

nazar benim eşim de ameliyat oldu geçen haziran da
ameliyattan 3 ay sonra hamile kaldım ama kalbi durdu
ameliyat olalı 1 sene oluyo ve yeniden oldu ameliyatı deneyin mutlaka
ama öncesinde preseed kullanabilirsin ama ameliyatı geciktirme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…