Preseed kullananlar

merhaba kızlar..
bilgisi olan varsa cevap verirse çok sevinirim.
ebay dan 19 mayısya preseed sipariş ettim. bugün ayı 30u oldu hala elime ulaşmadı.
siteden satıcıya mail gönderdim ondan da cvp alamadım. bu ebay dan siparişle alanlar 4-5 günde elimizde oldu diyorlardı.
hangi kargoyla geldi onlara acaba türkiyedeki kargoda mı bir sıkıntı oldu. çarşamba eşimin yanına gidicem yurtdışına. 2 gün vaktim kaldı. valla stres oldum bende

CETREFıLLıM, AYŞECıM,arkadaşım elimdeki kullanmadığım testleri sana göndermek istiyorum...preseed aldığımda bana yaklaşık 60 adet ovülasyon testi hediye gönderdiler ancak bunun çok az bir kısmını kullandım ve artık kullanmıyorum çünkü gerek kalmıyor,neredeyse yumurtladığım saati bile hissediyorum..doktorumda kullanmama gerek olmadığını söyleyince bıraktım kullanmayı..dilersen kargolayabilirim şekercim..öptüm..

İnşallaaahhh tatlım, hepimize kısmet olur kendiliğnden inşallah..Önümde 2 ay daha var pressed ileyerimseniben ondan sonra tam gaz tedaviye devam:)))

Allah nazarlardan saklasın,tebrik ediyorum canım Bizde de sperm hareket sorunu var, darısı başımıza canımzemuszemus

İnşallaaahhh tatlım, hepimize kısmet olur kendiliğnden inşallah..Önümde 2 ay daha var pressed ileyerimseniben ondan sonra tam gaz tedaviye devam:)))

inşallah canım bu iki ay içerisinde hamile kalırsın, benim durumum biraz karıştı doktor tek kanalımdan ilacın zor geçmiş olduğunu söyledi filme bakınca (yani 1,5 yıl önceki filmi kaç doktor anlamadı vallahkafamçokkarıştı )
neyse doktorum ileri tetkik istedi ya laparoskopi yapılıp bakılması lazım ya da kendiniz isterseniz tüp dedi.o yüzden tüp olayına başlamaya karar verdik.ama bu ay mı başlıcaz onu doktor salı günü söylicek....hepimiz için hayırlısını diliyorum canım....

amin canım aaamiiinnn....
güzel bi hamilelik geçirmen dileğiylezemuszemus

kızlar maalesef ben bu sabah adet oldumklava: ama hayırlısı böyleymiş çok üzülmedim artık, toparlamaya çalışıyorum.3.günü doktoruma gidicem ve tüp tedavisine başlıcaz kısmetse ama bu ay başlayıp başlayamıcamızı muayeneden sonra söylicek.
cetrifilli canım beni listeden çıkarırsan sevinirim artık yeni tarihimi doktora göre bildiririm.
kızlar inşallah hepimiz hayırlısıyla kavuşuruz bebeklerimize....
hepinize iyi geceler bayanssulusmile

günaydın kızlar

catdog en iyisini yapıyosun canım umarım senin için hayırlı olur

ayşecim nerdesin bize hiç haber vermedin?

canım ben hiç anlamam bu degerlerden
sağol canım zaten gerek kalmadı.28 günde 1 adet görüyodum,bugün 32. gün itibariyle gelmiş bulunuo.dün akşam kandan baktırdım negatif çıkmıştı.ama gelmediği için bi umudumda vardı.ama alıştım artık kan olsun idrar olsun negatifi görmeye.bitgün eğer hamile kalırsam sırf o iki çizgiyi görmek için idrar testi yapıcam.yeter artık ama neden benimde bir kere olsun istediğim olmuyo.hep istediğim şeyleri elde etmek için yıpranmam mı gerekio.yarın aşılama için ilk iğnemi yaptırıcam ama ne istek kaldı ne inanç.tedaviylede olmayacak ne yapsam olmayacak...

aaaaaaaaa .bozma moralini lütfen...allahın izniyle olacaktır elbet..a.s.

little angelcim,özür dileyerek soruyorum sorun ne merak ettim?
şöyle söyleyim evlendikten 10ay sonra hamile kaldım.eşim istemediği için aldırmak zorunda kaldım o günden beri hep istedim psikolojim herşeyim bozuldu.daha sonra biz istesekte olmadı tüpüm 2side kapalıydı .teki bağırsaklarıma yapışmış hatta.6 ay önce laparoskopi oldum.1 tanesi açık durumda.6 ay bekledik doğal yolla olmadı.artık aşılama yaptırcaz.ama dediğim gbi umutsuzum.şimdi diosundur sen zamanında aldırırsan allahta sen isteyince vermez die.ama ben istemeden yaptırdım o kürtajı.bende biliyorum onun günahı bu ama ben istememiştim

üzülme herşeyde vardır bir hayır ama galba zamanında yaptıklarımız şimdi bizlerin karşısına geliyor. ben de 5 senelik evliyim 6 ya girmek üzereyim eşimle birbirimize olan sevgimiz okadar büyükki allah bozmasın hep birbirimize yettik eşim hep çocuk olursa sevgi bölünür diye korktu ben ya bakamazsak diye korktum gereksiz endişeler işte olmasada olur dedik yani hep.ama şimdi deli gibi istiyoruz sanırım büyüdük artık yolu yarılayınca gerçek bir aile olmalıyız artık dedik ama şimdide olmuyor bir sürü sorunlar çıktı 1 micro negatif 2 . denicem şimdi ama bu verdiğim arada pre seed denedim sonucu bekliyorum dummm aslında daha adetime neredeyse 6-7 gün var kahve rengi akıntı başladı anlamadım bilen varsa yardım etsin bana neden böle oluyodur acaba adetmi oluyorum normalde düzenlidir daha öncede yazmıştım hamile arkadaşlar aynısını yaşayan varsa yardımcı olsun lütfeenn.hepinize sağlıklı hamilelik allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin isteyen herkesede varsinnn güzel allahım.

little angelcim,aramızda isteyerek yada istemeyerek kürtaj olan insanlar elbet var ama sanırım sende epeyce bir yıkıma yol açmış bu durum,belki psikolojik yardım almanda fayda olabilir..ama bu söylediğimi lütfen yanlış değerlendirme çünkü hepimizin ihtiyacı olabiliyor ne yazık ki...ben de zaman zaman başvuruyorum bu tür yardımlara ve çokta faydasını görüyorum,şiddetle tavsiye ederim..yok ben birşey demiyorum kürtaj olmana,demeye de kimsenin hakkı yok zaten..ama bence bu durumu unutup yolunu rahatlatmanda fayda var,eğer gitmediysen mutlaka bir psikyatra git..çünkü bebek işi zaten yeterince sinir bozucu bir süreç üstüne başka sıkıntılarda eklenince iyice içinden çıkılmaz olabiliyor..kalbini rahat tut lütfen..

ayrıca bişey daha söyleyeyim mi?..benim bir arkadaşımın tam 8 kürtajı var,en sonuncusunda ölecekti neredeyse ama şimdi 6 yaşında bir kızı var ve çok sağlıklı maşallah...yani şu düşünce çok yanlış bence ''allahın verdiği cana kıydım şimdi de vermiyor işte''..bence bu düşüncenin kendisi bile çocuk yapman için bi engel,unutmaki psikolojik nedenler en büyük kısırlık nedeni..AYRICA eşin gitti mi doktora bunca zaman içinde belki onda da birşeyler değişmiştir ne malum yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…