Preseed kullananlar

ayşecim bu kilo olayına çok taktım buara ben hep 50-52 arasıydım şimdi 57 oldum ya dahada artarsa diye korkuyorum valla bu ilaçlar yaptı hep doktora sordum klomen aldırmaz igneler aldırır dedi ama bana aldırdı işte artı tüylenme artmaya başladı..gidişat iyi degil valla yandım

valla klomen de aldırıyo kilo özgecim, ben 50den 60a cıktım düşün yani, iğne kac kez vurulduk ki...sen de benim yolumdasın, o zaman önlem alma zamanın gelmiş canım aman dikkat et, ekmegi kes en azından, ben de diyet yapamıyorum ama ekmegi azalttım iyice...

ayşeciğim nerelerdesin sen hiç uğrmıyorsun klomen topiğine yakaladım seniiiiiiiiiii

ekmek yemeden aç kalırım valla ya benim sorun aslında tatlı türü şeyler tatlıdan vazgeçsem kesin veririm de vazgeçemiyorum neyse havada ısınıyo yürüyüş yaparım artık

ayşecim biz hormon tahlillerimizi hep bu ilaçları kullanmadan baktırdık acaba onca ilaçtan sonra degiştimi ki

ayşeciğim nerelerdesin sen hiç uğrmıyorsun klomen topiğine yakaladım seniiiiiiiiiii
akannehir canım burası daha sıcak yaaa, seni de buraya alalım:içelim: klomen topiği karıştı sanırım, bende de çene var, bişey denirse duramam, o yüzden pek uğramıyorum:)

ay sus özge yaaa, iş cıkarma basıma:)

bu ay doktora gitmedim diye kendimle gurur duyuyorum, fazla sürmeyecek sanırım:roflol:

yok bitanem bir ara karışıklık oldu ama duruldu şimdi arada uğra bendeçocuk fikrini aklımdan çıkardım doktora gitmiyorum artık

kuzucuklarım bızım olmadı tekrar basladık hayırlsı olsun inş yaa bısı sorucam sıze bı yumurtlama testlerı varya tükürüklemi oluyor benı bılgılendırırmısnız canlarım

yok bitanem bir ara karışıklık oldu ama duruldu şimdi arada uğra bendeçocuk fikrini aklımdan çıkardım doktora gitmiyorum artık
oh iyi etmişsin canım yaaa, ben 7 mayısta ankarada gidicem doktora, bakalım ondan sonra da tüp tedavisine baslıycaz nasip olursa..
kuzucuklarım bızım olmadı tekrar basladık hayırlsı olsun inş yaa bısı sorucam sıze bı yumurtlama testlerı varya tükürüklemi oluyor benı bılgılendırırmısnız canlarım
canım tükürükle olanı da var da bana ebaydan idrarda bakılanı gelmişti, sen nerden aldın ki?

herkese günaydınlar

cnm benımkı presedle geldı gecen ben ıdrarla yapıordum ama tükürükle yapanlarda varmıs ole soledıler kullanma talımatıda yok kararsız kaldım

ebaydan aldıgım preseedla gelenlerde her testin arkasında kullanma talimatı yazıyordu... mutlaka yazar canım mümkün mü yani...

günaydın herkese

ayşecim nasılsın?benim ki sabahtan geldi bilgisayarı kaptı elimden

özgeeee iyiyim canım, işyerimde dinleniyorum:) ne cetrefilli bi tasınma oldu deil mi benimkisi:) dün mutfak ve vestiyer dolaplarının kapakları takılmıstı, bakmaya gittik, çok begendim valla, zevkliymiş ev sahibim:) inşallah bi sonraki cıkacagımız ev kendi evimiz olur...

eşin nöbetten mi geldi? verme pcyi o sana lazım amaaaa

ben bi ara ebruyu online gördüm, ama yazmadan gitmiş...bugün kimse gelmiyooooo

evet canım bugün evde..zor işin valla canım taşınmak yerleşmekten daha kolay bide yerleşirken zorlanacaksın allah yardımcın olsun...

armila85 tükürükle ovülasyon testini bende kullanıyorum çok memnunum çok kolay, idrarla uğraşmıyorsun.Aynı marka mı bilmiyorum ama ben türkiyedeki şirketten almıştım içinde Türkçe kullanma klavuzu vardı. Sana linklini yazıyorum ordan okuyabilirsin.

fertiltr.com sitesinden ulaşabilirsin

kızlar selam,
kaynatıyosunuz yine ne güzel!!! cetrifilli canım yeni evin uğur ve bebek getirsin inşallah sana arkadaşım:)))
nevetna canım, ne güzel işte geldi bebişin kandırmış sizi:)) bi de teste yollamış sizi boş yere; darısı hepimiz başına inşallah.
mona rosa canım iyi etmişsin yaz tatilinden önce başlamak konusunda ama bizim müdür biraz sorun çıkartıyor rapor için o yüzden gidip tüp bebek yaptırıcam diye detaylı anlatmam gerekecek uğraşmak istemedim benim derdim bana yater zaten bi de onun dırdırını çekemicem.olduydu olmadıydı:bbo: en güzelini:bbo: yapmışsın sen de tedavini söylememekle, sorup daha çok insanı gericekler; tabi iyi niyetle ama işte yaşamayan anlayamıyo bu psikolojiyi canım ya.umarım güzel haberlerini alırız haziran sonu canım, dualarım hepinizle:))))
ben de adetimi bekliyorum, daha 6 günüm var ama buay kendimi biraz değişik hissediyorum, ağrılarım var ama değişik gibi; bugün test yaptım çıkmadı tabi çok erken akannehir neyse artık günümüzü beklicez ama bu ay bayağı sabırsızlandım, ağrılarım unutturmuyo.neyse haber veriyim dedim.öpüyorum hepinizi:))))
bu arada bizim listede günü geçen arkadaşlardan haberiniz var mı?

catdog canım sanırım aytug ve denikonun tarihleri geçti.aytugdan hiç haber yok inşallah güzel haberlerle döner

evet canım bugün evde..zor işin valla canım taşınmak yerleşmekten daha kolay bide yerleşirken zorlanacaksın allah yardımcın olsun...
saol canım benim, ben önümüzdeki hafta için izin aldım, bu akşamdan annem geliyo.. atık yarın kadın da tuttum, annem kadın ben eşim girişicez temizliğe, pazara da eşya tasınacak, artık yavas yavas yerleştiricem başka şansım yok...perşembeye kadar ne yapabilirsem, sonrasında ankaraya gidicez kısmetse...

teşekkürler catdogcum, inşallah adetin de gelmez güzelim yaaa, hayırlısı olsun. günü gecenler de ugramıyo ki bu aralar... gerci sen de pek gelmez oldun amaklava:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10
34-papatyaa10
35-nevetna

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
emrina............................................................09 Mayıs
love27.............................................................09 Mayıs
gncam............................................................12 Mayıs
azra2206.........................................................14 Mayıs
cetrefilli...........................................................21 Mayıs
deryaberil.......................................................
gukem............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
ebrubu
apaydın
armila85

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…