Preseed kullananlar

kızlar bu arada dün dr gittim... bizim sıpa bacak bacak üstüne atmıştı... görünen malzemeden dr büyük bir ihtimalle erkek dedi:)

hadi bakalım erkek bir yeğeniniz oluyor..

Allah hayırlısı ile bu mübarek günde dualarımı kabul ederek, bebeğimi sağlıklı olarak kucağıma almayı nasip kısmet etsin.. burada ki güzel arkadaşlarımıda gönlüne göre verip en kısa zamanda onlara da dünyalar güzeli bebekler nasip kısmet etsin..

aaaaa hadi gözün aydın selmacım, bak kız kız dedik erkek cıktı ha, saglıgı yerindeyse cinsiyet hiç önemli deil, dualarına amiiiin diyorum canım, allah razı olsun...

herkese günaydınlar ve hayırlı cumalar dilerim.

selmacım oğluşun hayırlı uğurlu olsun, bak sen bacaksıza biz hep kız kız dedik, o da bize kıs kıs gülmüştür heeee .)

:))) sağolun kızlar yaaa..
ben hala belki kıza döner diyorum:))) dantelli pembe don alacaktım...
anjelic görüyorsun demi:))) ama 20 haftada kesinleşecek..

selmacım aman inanmıyorum oglun mu oluyo bak hep kız demiştik süpriz yaptı canım ya sevindim valla allahım saglıkla kucagına almayı nasip etsin

özgecim iyiyiz, sen nasılsın? Nasıl gidiyor hayat?

Selmacım cinsiyeti netleşene kadar bir şeyler alma bacım, süprizi seviyor bu veletler baksana.

love, ayşe sağolun kızlar ya.:))
anjelic hayatım sorma ben kesin olmadan bişey almayacağım...

sevgililer gününde eşim anneler ve oğulları diye bir kitap almıştı. okumaya başlamamıştım. dün diyor ki e artık okursun... adamın içine doğuyorda bana mı söylemiyor ne:))

slm hanımlar preseedi hangi siteden alıosunuz kaç tl bilgi verirmisiniz uygun ve guvenli alabileceğim yer hangisi tecrubeli arkadaşlar

slm hanımlar preseedi hangi siteden alıosunuz kaç tl bilgi verirmisiniz uygun ve guvenli alabileceğim yer hangisi tecrubeli arkadaşlar
canım gg da 78 satılıyo
kendi firması var 130 tl
eby diye bi siteden alabilirsin burada en uygun fiyata satılıyo
ayrıca eczanelerde de satılmaya başlamış 130 tl

merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim...
bende hamile kalmak için uğraşanlardanım..preseed jeli gecen gün duydum yani daha yeni.bugün adet oldum bende bu ay jelden kullanmak istiyorum.nasıl kullanıcamı ve nerden alıcamı yazarsanız cok mutlu olurum..
şimdiden cok teşekkürler haberlerinizi bekliyorum canlarım..

selam kızlar nasılsınız uğrayamadım ne zamandır eşim askere gitti :sinifsinif: yani 5 ay mola ayrılık çok zor ama belki iyi gelir biraz bu mevzudan uzaklaşmak bu arada össyide kazandım yani bana baya uğraş çıkt ı:hulya: pek takip edemedim umarım yeni hamişlerimiz vardır hepiniz RABBıME emanet olun... opuyorumnanaktan

merhaba arkad9aşlar aranızda yeniyim...
bende hamile kalmak için uğraşanlardanım..preseed jeli gecen gün duydum yani daha yeni.bugün adet oldum bende bu ay jelden kullanmak istiyorum.nasıl kullanıcamı ve nerden alıcamı yazarsanız cok mutlu olurum..
şimdiden cok teşekkürler haberlerinizi bekliyorum canlarım..

arkadasım şimdiden hayırlı olsun, genelde ilk aylarda kullanıp hamile kalanlar çok fazla aramızda inşallah seninde ilk aydan olur.kullanımı çok basit ve acısız.fakat önce ovülasyon günü tespit et bence çatlamadan önce ve çatlama ile toplam 3 gün ilişkide kullanırsan kısmetse olur.(tabi önemli derecede sağlık probleminiz yoksa) preseed bir tüp ve 6 enjektörden oluşuyor ilişkiye girmeden 15 dk önce 3gr. vajınadan içeriye sıkıyorsun bu jel 2 ay yetiyor.en az 3gün tekrarlamanda fayda var.zaten kutunun içinde türkçe prospektüsü var fakat türkiye deki şirketen alırsan (fertilshop.com) kargo ile , bide yurtdışından ucuza gönderen ebay diye site var. ist'da eczanelerdede satılıyor belki çanakkalede de eczaneler getirtirler. bi araştır hangisi sana uyarsa ordan alırsın. fakat ovulasyon testinden de almayı unutma bence çatlama gününü bilmen çok daha faydalı.haydi bol şanslar...

selam kızlar nasılsınız uğrayamadım ne zamandır eşim askere gitti :sinifsinif: yani 5 ay mola ayrılık çok zor ama belki iyi gelir biraz bu mevzudan uzaklaşmak bu arada össyide kazandım yani bana baya uğraş çıkt ı:hulya: pek takip edemedim umarım yeni hamişlerimiz vardır hepiniz RABBıME emanet olun... opuyorumnanaktan
kadser uzun zamandır yoksun,eşin de askere gitmiş allah kavuştursun canım

arkadasım şimdiden hayırlı olsun, genelde ilk aylarda kullanıp hamile kalanlar çok fazla aramızda inşallah seninde ilk aydan olur.kullanımı çok basit ve acısız.fakat önce ovülasyon günü tespit et bence çatlamadan önce ve çatlama ile toplam 3 gün ilişkide kullanırsan kısmetse olur.(tabi önemli derecede sağlık probleminiz yoksa) preseed bir tüp ve 6 enjektörden oluşuyor ilişkiye girmeden 15 dk önce 3gr. vajınadan içeriye sıkıyorsun bu jel 2 ay yetiyor.en az 3gün tekrarlamanda fayda var.zaten kutunun içinde türkçe prospektüsü var fakat türkiye deki şirketen alırsan (fertilshop.com) kargo ile , bide yurtdışından ucuza gönderen ebay diye site var. ist'da eczanelerdede satılıyor belki çanakkalede de eczaneler getirtirler. bi araştır hangisi sana uyarsa ordan alırsın. fakat ovulasyon testinden de almayı unutma bence çatlama gününü bilmen çok daha faydalı.haydi bol şanslar...

canım beni bilgilendirdiğin için sağol.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
.zaten ben klomen kullanıyorum yumurta takibi yaptırıyorum..yani dr,um ilişki önerdiği günlerde kullanırsam etkili olur inş..burda okumuştum g.g uygun diye ama tabiki burdaki eczanelerede sorucam ama normalde cok pahalı diye okudum..boshayallersmile.
canım umarım en kısa zamanda hamiş haberimi verebilirim..:Saruboceq:

canım beni bilgilendirdiğin için sağol.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
.zaten ben klomen kullanıyorum yumurta takibi yaptırıyorum..yani dr,um ilişki önerdiği günlerde kullanırsam etkili olur inş..burda okumuştum g.g uygun diye ama tabiki burdaki eczanelerede sorucam ama normalde cok pahalı diye okudum..boshayallersmile.
canım umarım en kısa zamanda hamiş haberimi verebilirim..:Saruboceq:
haticecim gg da 78,eczanelerde ve kendi firmasında 130 tl,yurt dışı firma var eby burda en uygun fiyata satılıyo
canım umarım preseedin işe yarar da bebegine kavuşursun

kızlar selam,
selmacım erkekmiş bebiş hayırlı olsun arkadaşım, cuma du'an da çok güzeldi arkadaşım ağzına sağlık, amin.
kadser canım senin de eşin askere askere gitmiş, Allah tez zamanda hayırlısıyla kavuştursun inşallah canım.
yeni gelen arkadaşlara umarım preseed hayırlı gelir bize müjdeler verirler.
hepinizi öpüyorum, ben de günümü bekliyorum :)))

X