Preseed kullananlar

kızlar hepinize selamlar.. beni catdog cetrefilli hatırlar, apaydin dersem belki.. hani su preseed i bır turlu gelmeyen ben:)) neyse preseed bakuye gelmedş ama ben bakuden istanbula donus yaptım.. bilmeyenlere hatırlatayım.. ben dusuk yapmıstım normal yolla hamile kalıp, sonrasında vajınal kuruluk yasadım ve arastırırken de preseed le tanıstım..
23 unde ılk defa kullandık sonunda.. bakalım kısmet haberlerı verırım size.. bu arada aramızda tup bebek yaptırmayı dusunenlerı gordum. kızlar ozaman guzel bır haber vereyım size ben cok iyi bir hastanede calısmaya basladım ve hast.nini tup bebek klinigi var. basarı oranlarıda super. kk de bu sıkıntısı olan arkadaslarıma yardımcı oldum her turlu ındırım konusunda.. tek embrıyo uygulamasında pozitif neticeyi gorduler :)) yani bılmedıgınız yerlere gıdıp gereksız odemeler yapmayın dıye yazıyorum. dusunenlere yardımcı olurum seve seve.. bakalım benım preseed nasıl sonuclancak.. simdiden merak edıyorum sekerler..

canım nasılsın gorusmeyeli...

iyiyim canım, sen nasılsın umarım, preseed sende işe yarar arkadaşım.
ben dediğim gibi sizin hastaneye haziranda ön muayene için gelemeyi düşünüyorum emre beye.temmuzda da kısmetse başlarız inşallah.fiyatlar da bi artış var mı arkadaşım umarım yoktur
inşallah senin de bu ay bebiş haberini kutlarız, umarım bizim de olur da tüpe gerek kalmaz....
Rabbim isteyen herkeze varsin inşallah....

canım selam.. tesekkur ederim guzel dileklerin icin. sen hastaneye gelmeden once benı mutlaka bılgılendırırsın ben gerekeni yaparım arkadasım..

canım selam.. tesekkur ederim guzel dileklerin icin. sen hastaneye gelmeden once benı mutlaka bılgılendırırsın ben gerekeni yaparım arkadasım..

tamam canım haziran ortası gibi gelicem kısmetse, haberleşiriz yine; tekrar teşekkürler ilgilendiğin için canım:))))

Eksik olma canım, darısı tüm isteyenlerin başına. İnşallah sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza. Sen de sanırım tedavi düşünüyorsun, inşallah herşey çok güzel gider. Hatta belki gerek bile kalmaz. Ben öğrenmeden önce eşimi teste yollamıştım. Meğer o zaman hamileymişim. Yani biz de tedavi düşünmeye başlamıştık, randevularımızı alacaktık aşılama için. Allah kimseyi arratırmasın inşallah.

Bu arada ben preseedi ggden aldım. Şu anda mal yoksa da gelecektir. O satıcıyı izlemeye alın. Güvenilir o.

günaydın kızlar, valla yazılanları pek okuyamadım kusuruma bakmayın, dün ki sınavım fena deildi, bugün 2te yine var, hiç çalışmadım, işyerimde çalışcam, pek giremem topiğe sanırım, öptüm sizi:)

günaydın kıslar

ayşecim başarılar canım allah yardımcın olsun

Kızlar nasılsınız? Ayşem sınavda başarılar, özge nasılsın güzelim?

Selma seninki hala göstermemiş kukuyu heeee :) Benim içime de kız doğuyor hadi bakalım.

:)))) sorma anaciğım sorma. bizde kanaat getirdik. selen diye seviyoruz kızımızı.. sen neler yapıyorsun? yoğunsun tahmin edebiliyorum..
ya bu arada ne denetçisisisin..sistem mi?

GONCAMM selam canım. msjını okudum.. ozelden msj atamıyorum 50 msjı daha dolduramadıgım ıcın. f.nightingale hastanesinde calısıyorum canım. sana tavsiyem su olacak.. kafanı karıstırmadan tavsiye falanda almadan direk dr ile gorus . yoksa inan o guzel kafanı yorarsın bosu bosuna. benim calıstıgım hastane tek embriyoda cok iyi. genelde hasta hastayi refere eder memnun kaldıgı ıcın. dıkkat ettıysen reklam falanda yapma ihtiyacı duymuyorlar. cok mutevazi bir web sayfaları var sadece. benim sana indirim uygulatma sansım olur eger burada dusunursen. dr ilede kafana takılan herseyi ucret odemeden gorusturebilirm arkadasım.. gerisi senin kararın zaten.. umarım yardımcı olabılmısımdır..

günaydın hanımlar:) cumaya kadar sınvaım yok burdayım:)

apaydın nick yenileyip dönmüş, hoşgeldin canım:)

anjel özge teşekkürler kızlar, sınavlar fena deildi:)siz nasılsınız?
selmacım sen nasılsın canım? demek kız olursa selen olacak hatun ha

ben de listeyi bi güncelleyim de mi:)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10
34-papatyaa10
35-nevetna

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
emrina............................................................09 Mayıs
love27.............................................................09 Mayıs
gncam............................................................12 Mayıs
azra2206.........................................................14 Mayıs
cetrefilli...........................................................21 Mayıs
deryaberil.......................................................
gukem............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
ebrubu
apaydın
armila85

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…