Preseed kullananlar

günaydın hayırlı haftalar kızlar,

catdog teşekkür ederim canım benim.. eğer 20 hafta ki kontrolde de pipi görürsem kesin diyebileceğim:)) Hep dualarımdasınız.. herşey dua üzerine..

kadser Allah kavuştursun canım. dediğin doğru belki bu süreç iyi gelecektir..

ıyi haftalar arkadaşlarım, ben yine regl oldum(( Yeni regl tarihim 28 mayıs, öpüyorum hepinizi..

CETREFıLLıM,bu ay hiç belirtim olmamıştı ve bebişin olmadığına emindim,derken hiç olmayan birşey oldu ve son iki senedir hiç şaşmayan adetim 2 gün gecikti ve o iki gün çok mutlu oldum..ancak adet oldum ne yazık ki ve yine hiç sancı çekmememe rağmen sancılı geçti..sanırım kimyasal gebelik yaşadım..neyse bugün yumurtlama günüm ve önümüzdeki maçlara bakıyoruz artık..benim listedeki tarihimi 17 mayıs olarak değiştirirsen çok sevinirim güzel arkadaşım..pre seed işe yarayacak ama bakalım ne zaman...bu arada işlerim çok yoğun geçtiği için yaklaşık 15 gündür foruma girememiştim,geç haber verdiğim için kusuruma bakma artık..öptüm..

günaydın kızlar

deniko ,tayf üzülmeyin inşallah hepimiz anne olucaz

merhaba arkadaşlar,

35 ay selam verip gitmişsin. inşallah iyisindir?
love, anjelic, cetrefilli nerelerdesiniz kızlarrrrrrr

günaydın kızlar

deniko ,tayf üzülmeyin inşallah hepimiz anne olucaz

lovecım,üzülmüyorum,napalım elimizden geleni yapıyoruz..olmayınca olmuyor be güzelim..allahın izniyle olduracağız deyip savaşmaya devam edicez artık..

günaydın kızlar,

neden uğramıyorsunuz bakım???
cetrefilli ayşemin telaşı var ama sınavlar hem taşınmak..
anjelic sen anladığım kadarı le yine yoğun günler yaşıyorsun...
love, sen yine uğruyorsun:)))

günaydın selmacım her sabah ilk işim genelde buraya ugramak ama artık kimseyi göremez oldum
ben de diyorum kimse ugramıyo artık ben bi günaydın diyorum bakıyorum kimsecik yok çıkıyorum
sonra
sen nasılsın?tekrar gittin mi doktora?

selam kızlaaaar

ben sınavları atlattım cok şükür, izinliyim,evdeyim, yerleştim sayılır, saolsun annem olmasa cok zordu bu işlerin altından kalkmam, cumartesi temizlikçi geldi, o temizledi, biz de arkasından gectik, inşaat temizliği oldugu için...pazar da eşyalar geldi, eşyalar geldiğinde ağlayacaktım, nasıl yerleşecek bunlar diye, hala da tam olarak yerleştik sayılmaz ama bitti şükür, bu yuvamıza başımızı soktuk, inşallah ugurlu gelir yeni evimiz...

biz yarın gece ankaraya geçiyoruz, cuma sabah mayada öğleden sonra da başkentte randevum var..

bu arada dün bazayı kaldırdım salak gibi tek basıma ve bel fıtıgım azdı( bugün de misafirim gelecek, ona hazırlık yapcam...

dediğim gibi hafta sonu ankarada olucam ve internet bulamayabilirim, şimdiden;

bütün arkadaslarımın, annelerin, anne adaylarının ve anne olmayı sabırla bekleyen bizlerin anneler gününü şimdiden kutlarım canlarım...

inşallah bebegi henüz gelmeyen bizlerin son bebişsiz anneler günü olur, gelecek yıl, ya kucagımızda ufak bi tebessümle ya da göbüşümüzde minicik bi tekmeyle ANNELER GÜNÜMÜZÜ KUTLAR EVLATLARIMIZ....hepinizi öpüyorum

listeyi son sayfada gördüğüm değişikliklerle güncelleyim, ama gecmişe bakamadım, affınıza sıgınıyorum..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10
34-papatyaa10
35-nevetna

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
emrina............................................................09 Mayıs
love27.............................................................09 Mayıs
gncam............................................................12 Mayıs
azra2206.........................................................14 Mayıs
tayf.................................................................17 Mayıs
cetrefilli...........................................................21 Mayıs
deniko............................................................28 Mayıs
hatice_48........................................................01 Haziran
deryaberil.......................................................
gukem............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
ebrubu
apaydın
aytug..............................................................
sinemaltan......................................................
catdog............................................................
armila85

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

aytug..............................................................24 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs

bu arkadasları inşallah döndüğümde üst listeye geçiririm, sonra sıraylar hepimizi:)))

çooook öptüm kızlar:)

ayşe yerleşmişsin annenin olması çok iyi olmuş canım,şimdi yolculuk ankaraya güzel haberlerle dönersin inşallah canım benim

ayşecim hatice_48 arkadaşımızı eklermisin günü 1 haziran

Ayşe canım yeni evin hayırlı olsun. yeni evinin bereketi inşallah sağlıcakla gelen bir bebek olur. ben öyle olacağına inanıyorum.. tedavinin iyi sonuçlar vermesi için dualarım seninle...
bende çok öpüyorum seni Allaha emanet ol..

love canım uğramayı bırakma:)) inan bende hergün uğruyorum ve sizlerin iki kelemını okuyunca bile seviniyorum:))

merhaba kızlarr.nasılsınız...
ayşe arkadaşımızıda tanımasamda evi hayırlı uğurlu olsun..inşallah yeni evinde güzel bebiş haberleri alır..
canlar pazartesi dr. gittim..dr,uma preseed jeli sordum kanıtlanmış öyle birşey yok..her duyduğunu yapma dedi..bende ne yapıcağıma karar veremedim acıkcası eşimde dr. öyle dediyse kullanmanın bir anlamı yok..zaten biliyorsunuz klomen kullanıyorum..bu ay dozunu arttırdı bakalım bu ayda kalmassa tedaviyi bırakıcam..preseed,i denicem dr. dediğine bakmıcam bu ay son ayı dr,un yanii...kendinize iyi bakın öpüyorum sizleri canlarrr

güle güle otur yeni evinde cetrefillim,inşallah bebişin bu eve kısmet olur arkadaşım...

Kıslar selam, nasılsınız, neler yapıyorsunuz?
Ayşem yeni evin hayırlu uğurlu olsun canım, çabuk dön.

Selmacım tahmin ettiğin gibi yoğunum, size bakmak için giriyorum işte, nasılsın tatlım, hamilelik iyi gidiyor inşallah...

Özgeeee naptın kıs, anlat gelişmeleri bacım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…