Preseed kullananlar

evet ayşeciğim,
kızım olursa SELEN olacak benim ve eşimin isimlerinin birlerşimi...nasıl?? haber, müjdeli haber anlamına geliyormuşş.
ikinci bir isim daha düşünüyorum bulamadım. önerilerinizi beklerim.

canım adıyla yasasın inşallah, selan cok güzel bir isim, biz kızımız olursa umay diyoruz, öz türkce bir kelime ve anneleri bebekleri koruyan tanrıca imiş eski inanıslarda...

günaydıııın

ayşecim sınavlar bitti mi?

selmacım valla selen güzel isim ama sonra pipi gösterek süpriz yapmasın sana

inşallah ayşeciğim Allah adıyla yaşatsın..
özge canım pipi için hiç hazırlık yapmadık. kızı ben koyacaktım erkeği babası. ama beyzade isim bulamadı...erkekte kerem ismi bana çok hoş geliyor ama beyimiz beğenemiyor bir türlü.. o kendi ismini koymak istiyor aslında ama ablamın oğluyla aynı ismi taşıyor. üçtane aynı isimden...

günaydıııın

ayşecim sınavlar bitti mi?

selmacım valla selen güzel isim ama sonra pipi gösterek süpriz yapmasın sana
hoşgeldin canım, sınavım cuma ve pazartesi kaldı:) bir iki gün rahatım... sen nasılsın?
inşallah ayşeciğim Allah adıyla yaşatsın..
özge canım pipi için hiç hazırlık yapmadık. kızı ben koyacaktım erkeği babası. ama beyzade isim bulamadı...erkekte kerem ismi bana çok hoş geliyor ama beyimiz beğenemiyor bir türlü.. o kendi ismini koymak istiyor aslında ama ablamın oğluyla aynı ismi taşıyor. üçtane aynı isimden...
hayırlısı olsun da hakikaten süpriz yapabilir tosuncuk:KK66: biz de hiç erkek ismi düşünmeyiz hep kız ismi geliyor aklımıza:)

gerci olsun da erkek kız farketmez, ben isterim eşimin ismini koymayı, emre ismini severim:)

selmacım kız erkek hiç farketmez saglıklı olsun yeter,aslında ben hep kızları severim ama inan şimdi yeterki gelsin artık diyorum

ayşecim iyiyim bende aynı bilirsin sınav stresi var sen nasılsın?

Oooooo bizim kızlar toplanmış :) Selma, ayşe, özge bastım sizi, napıyorsunuz bakiim?
Selmacım Selen ismini ben de severim, Rabbim ismi gibi herşeyini güzel yaratsın onun inşallah.

Tedaviye başlayan arkadaşlarımız var sanırım, mona rosa hayırlı olsun canım, inşallah gönlündeki sonuca çabucak kavuşursun.

anjelcim hoşgeldin canım:9

özgem adet devam işte benim, yorgunluk haricinde iyiyim, bizim her işimiz böyle ters zamana denk gelir, sonra bi rahavete kavusuruz:) bu yüzden biliyorum ki şöyle 10-15 gün içinde hersey yoluna girecek inşallah:)

ama bu ay tam ovulasyon zamanlarında ankarada olcagız:) pek verimli gecmeyecek sanırım bu ay:) zaten ben dogal yolla olacagını gözden cıkardım, hayırlı saglıklı olsun da tüple olsun :)

anjeli iyiyim canım bende sagol

ayşecim ovulasyon zamanında muayne olmam daha iyi degilmi en azından yumurta oluşumuna bakarlar yani ovulasyondan sonra gittiginde doktorlar pek bilgi vermiyolar yumurta gelişimini göremedikleri için

ben de aynen öyle düşündüm love:) tam zamanı oluyo yani 13. günümde oluyorum, üstelik ankaradan sivasa o haftasonu dönücez, sonra eşim 5 gün yok...amasyaya ögrencilerini bi yarısmaya götürecek, ben tek kalcam burda:)

ben de aynen öyle düşündüm love:) tam zamanı oluyo yani 13. günümde oluyorum, üstelik ankaradan sivasa o haftasonu dönücez, sonra eşim 5 gün yok...amasyaya ögrencilerini bi yarısmaya götürecek, ben tek kalcam burda:)
eşin de gelcek seninle demi tahlilini orda yaptırır ozaman hem tüp bebek merkezinde olması tahlilin daha iyi

evet canım gelecek, aslında gelmeyecekti sivasta kruger yapılsaydı, ama artık mecbur kaldı:) herkes aynı seyi söylüyor gercekten tüp bebek merkezinde yaptırmak en iyisiymiş:)

evet canım gelecek, aslında gelmeyecekti sivasta kruger yapılsaydı, ama artık mecbur kaldı:) herkes aynı seyi söylüyor gercekten tüp bebek merkezinde yaptırmak en iyisiymiş:)
evet canım mantık olarakta öyle zaten tüp bebek merkezi labaratuarları sadece yumurta spermle ugraşıyolar diger hastanenin labaratuarları ise herşeyle..biz ilk 2 sperm tahlilini özel bi hastanede yaptırdık oranın labaratuarcısı ocak ayında içeri girmiş adam sahtekarın tekiymiş nerdeyse hastane kapanıyomuş ve biz hep o sonuca göre hareket ettik en son tüp bebek merkezinde yaptırdık sonuç çok kötü degil ama gebe kalma sürecini uzatıyo falan diyolar işte farklı şeyler çıktı keşke en baştan tüp bebek merkezinde yaptırsaydık diyorum

bilemezsin ki özgecim, biz de bu yola cıkmadan önce hiç bişey bilmiyorduk, keşke ögrenmek zorunda kalmadan da hamile kalabilseydik... uzman olduk valla 2-3 cocugu olanlar bizim gibi bilgili deiller bu konularda:)

bilemezsin ki özgecim, biz de bu yola cıkmadan önce hiç bişey bilmiyorduk, keşke ögrenmek zorunda kalmadan da hamile kalabilseydik... uzman olduk valla 2-3 cocugu olanlar bizim gibi bilgili deiller bu konularda:)
canım valla hepimiz uzman olduk başa gelince mecbur araştırıyosun
sen ozaman sadece haftasonu gidip dönceksin izin falan almıycaksın heralde

valla özgecim önümüzdeki hafta izin alıcam zaten, annem burdayken evi iyice yerleştiririz, perşembe geceden de ankara yolcuyuz kısmet olursa, cuma cumartei pazar ankaradayım, sonraki hafta yine iş...

valla özgecim önümüzdeki hafta izin alıcam zaten, annem burdayken evi iyice yerleştiririz, perşembe geceden de ankara yolcuyuz kısmet olursa, cuma cumartei pazar ankaradayım, sonraki hafta yine iş...
annen mi geldi gözün aydın canım ben de çok özledim annemi oda yaza izninde gelecek yanıma bi aksilik olmazsa.
ayşecim valla sen buaralar pek yogunsun,sınavdı,ev taşımaydı bide arkasından ankara kilolar gider artık

annen mi geldi gözün aydın canım ben de çok özledim annemi oda yaza izninde gelecek yanıma bi aksilik olmazsa.
ayşecim valla sen buaralar pek yogunsun,sınavdı,ev taşımaydı bide arkasından ankara kilolar gider artık

annem cuma aksam gelecek özgecim...daha teşrif edemedi:)

güzelim ne kilo gitmesi, tam tersine bu aralar evde yemek yapamıyorum diye hep ya dısarda ya da abur cubur yiyoruz, daha da kilo alıcam valla, zaten o kadar spora gittim, gram oynamadı, bu hafta da gecen hafta da ektim ama ev telaşına...

X