Preseed kullananlar

buzmavi tebrikler.sizin sorun neydi,ne zamndır istiyordunuz?
benim yeni adet tarihim 21 nisan.

canım adım özge benim.......
memnun olduuuuum, gerçi memnun olalı aylar oldu ama yeniden oldum:roflol:
arkadaşlar herkese merhaba çok yogun bir haftaydı kadın doguma gittim orda tiroid biraz yüksek çıktı buda hamilelik için biraz risk çünkü ben biliyorum engelliler merkezinde çalışıyorum ordan beni endokrin bölümüne gönderdiler ordada profla görüştüm ilaç başlıcaz dedi denge saglamak için mormal deger 4-5 benim degerim 7 anlıcagınız böyle kızlar ne olur bana darımayın çünkü kaç gündür uyumuyorum
canım saçmalama takma kafana, gebelikte troid de cıkabilir, gizli şeker de, allaha şükür hepsinin çözümü var, sen de gerekeni yapıyosun, gerisini allaha bırakıcaz artık, hayırlısı güzelim, üzme kendini, inşallah 9 ay boyunca saglıklı bi gebelik gecirip bebegini kucagına alacaksın canım benim:)
buzmavi tebrikler.sizin sorun neydi,ne zamndır istiyordunuz?
benim yeni adet tarihim 21 nisan.
ekliyorum şekeeer

herkese hayırlı cumalar, günaydınlar kızlar

nolur bugün birbirimiz için bol bol dua edelim, gebelerimiz sağlıkla bebeklerini kucagına alsın, umutla bekleyen bizler en kısa zamanda müjdelerimizi verelim ve sağlıkla kucaklarımız dolsun inşallah kızlar

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan
MONA ROSA..................................................21 Nisan
cetrefilli...........................................................27 Nisan
helena............................................................
deryaberil.......................................................
masal0663......................................................
gukem............................................................
bubuş.............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
kadser............................................................
tayf................................................................
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

arkadaşlar herkese merhaba çok yogun bir haftaydı kadın doguma gittim orda tiroid biraz yüksek çıktı buda hamilelik için biraz risk çünkü ben biliyorum engelliler merkezinde çalışıyorum ordan beni endokrin bölümüne gönderdiler ordada profla görüştüm ilaç başlıcaz dedi denge saglamak için mormal deger 4-5 benim degerim 7 anlıcagınız böyle kızlar ne olur bana darımayın çünkü kaç gündür uyumuyorum
merhaba canım,
topikte yazdığını okudum ve ne kadar faydası olur bilmem ama yazmadan geçemedim.
ben halayım benim 8 aylık yeğenim var ve annesinin hamilelikte yani hamile kadıktan sonra tiroidi çıktı haşimato tiroidi ve oldukça yüksek ilk önce biz de korktuk bebeğe zarar verir mi diye ama Dr. düzenli olarak ilacını kullanırsan hiç birşey olmaz dedi ve her ay kontrole gittik her ay değerlere bakıldı maşallah dünya tatlısı bir yeğenim var çok sağlıklı sen hiç dert etme doktoruna güven ve düzenli olarak ilaçlarını kullan..şu bir gerçek ki tirod şimdi de var yeğenimin annesinde ve bu geçmeyecek hep ilaç kullanmak zorunda ama o kadar..ne beter şeyler yaşayanlar var sen içini ferah tut o ilaçlar bebeği de seni de korur sağ salim alırsın kucağına..

günaydın güzeller:))
35 ay canım çok dikkat et kendine. Allah yardımcın olsun..
ayşem en güzelini demişsin bol bol birbirimize dua edelim. elbette ki birimizin duası tutacaktır.

hepinize hayırlı cumalar diliyorum..

Kıslar günaydın, hayırlı cumalar.

Selma, ayşe, özge, 35. ay ve tüm hatunlar öpüyorum sizi.:)

günaydın güzeller:))
35 ay canım çok dikkat et kendine. Allah yardımcın olsun..
ayşem en güzelini demişsin bol bol birbirimize dua edelim. elbette ki birimizin duası tutacaktır.

hepinize hayırlı cumalar diliyorum..

Kıslar günaydın, hayırlı cumalar.

Selma, ayşe, özge, 35. ay ve tüm hatunlar öpüyorum sizi.:)

hoşgeldiniz kızlar

selmacım allah hepimizin dualarını kabul etsin ..

anjeeel, oynaşımkaydirigubbakcemile2 nasılsın? dün azcık 18 plus konustum sanırsam:roflol: devam edeyim, nasıl masajın faydası oldu mu ovulasyona:eek:

Kıs sen var yaaa sen kırmızı noktalı yapacaksın topiği ehhueeeaklinialirimsmile

Maalesef dün gece boş geçti, bu akşama saklıyorum hevesimi, bi sineme gezme olayı yapalım, akabinde yarın da h.sonu iyi gider, annadın sen onudelikafadulden

:))))) yürü be anjelic kim tutar seniii. ortam hazırlamalarda muhteşem bu arada:)))

bende çok öpüyorum seni..

yaaa anjel hangi filme gideceksiniz, biz dün alice harikalar diyarında ya gidecektik, vazgeçtik, ama aklımda kaldı, biz haftasonları sinemaya gidemiyoruz yaaa evde pineklemek daha hosumuza gidiyo, müsait olsam ben de sincap aramaya zaman ayırırdım:icecream::roflol:

Ayşem zindan adasına gidicez galiba, sinemaya geç saatte gidip aylak aylak eve dönmeyi seviyorum, Alice Harikalar Diyarında da güzel, belkim ona da gideriz soora.

merhaba arkadaşlar...hayırlı cumalar
Allah hepinzin gönlüne göre versin...nasılsınız

Ayşem zindan adasına gidicez galiba, sinemaya geç saatte gidip aylak aylak eve dönmeyi seviyorum, Alice Harikalar Diyarında da güzel, belkim ona da gideriz soora.
aa zindan adasının fragmanlarını biz de begenmiştik, güzel tercih:) ama ben johnny deepi de capriodan daha cok severim:roflol:
burda da kampanya yapmıslar, aksam 9-10 seanslarına üniversite personeli indirimli, bizim evde merkeze yakın, geç saatte gidiyoruz, güzel oluyo gercekten:)
merhaba arkadaşlar...hayırlı cumalar
Allah hepinzin gönlüne göre versin...nasılsınız

amiiiin ebrucum hoşgeldin canım nasılsın?

Nabersiniz kuzucuklarım Hayırlı cumalar hepinize ..

bu sabah kimse gelmemiş hala,
iyi hafta sonları hepinize bnm yerimede gezin,dolaşınnn olur muu
opuyorumnanaktan

kıslar benim reglim 4 gün öncesinden gelerek bna sürpriz yaptı.yeni beklenmeyen tarihim 2 mayıs.ya kıslar birde bu preseed erkekte sorun varsa işe yarıo diolar.ama benim eşimde sorun yok.benim tüpümün biri kapalı .bende de işe yarar mı preseed yaaa

Günaydın kızlar Benim de eşimde porblem vaar Bu ay tüp bebek uygulayacağız. Preseedi çok merak ettim gerçekten. Transfer öncesi preseedi kuullanmak istiyorum. Daha önce tüp bebek tedavisinde embriyo transfer edilmeden hemen önce kullanan var mı acaba? Zararı yok yazıyor ama ne bileyıM tıstım..

X