Preseed kullananlar

canım ayşem, aynı şekilde ben de, yemeğini çabuk ye gel :)

selmacım, love kızlar sizler nasılsınız? Neler yapıyorsunuz?

Ceylan bi cee deyip kaçıyor zaten :KK43:

ayşecim ben şunu anladım eşlerin sadece sperm tahlili yetmiyo bunun yanında ürologa muayne olmaları lazım eşimin önceki testlerindede bol lokasit görünüyodu tam olarak tedavi olmadık izinde gittigi doktor bu iltihapla gebelik oluşmaz demiş spermler yüzemez ölür falan demiş ve spermin hareketliligini engellemiş morfolojiyi düşürmüş iltihap

ayrıca aşılama normal ilişkiden farkı var en iyi spermler seçilip vajina agzı devre dışı bırakılıp spermler tüplerden gönderilyo yani normal ilişkiye göre şans daha fazla belli bizde spermi öldüren antikorlar var ve bu şekilde normal yolla olmuyo onun için yaptırmak gerekli diye düşünüyorum

hoşgeldim canım bende iyiyim valla öyle arada birbirimizi bulursak kaynatıyoruz işte

yidim geldiiiiimmm:eek:

ayşecim ben şunu anladım eşlerin sadece sperm tahlili yetmiyo bunun yanında ürologa muayne olmaları lazım eşimin önceki testlerindede bol lokasit görünüyodu tam olarak tedavi olmadık izinde gittigi doktor bu iltihapla gebelik oluşmaz demiş spermler yüzemez ölür falan demiş ve spermin hareketliligini engellemiş morfolojiyi düşürmüş iltihap

ayrıca aşılama normal ilişkiden farkı var en iyi spermler seçilip vajina agzı devre dışı bırakılıp spermler tüplerden gönderilyo yani normal ilişkiye göre şans daha fazla belli bizde spermi öldüren antikorlar var ve bu şekilde normal yolla olmuyo onun için yaptırmak gerekli diye düşünüyorum
canım hani ben tüp için yasal süreci beklesem asılamayı tamamlarım bu arada, ama beklemiycez, üstelik sivasta adam akıllı bi yer yok, ben yine aşılama için ankaraya gitsem gelsem neredeyse aynı masrafa gelir, en azından tüpte olasılık daha yüksek.. inşallah yasal süreç bitene kadar bebegimi kucagıma almıs olurum da prosedürlere gerek kalmaz...

bak yine herkes arazi:eek:klava: anam hamişler tümden gitti zaten derken hamişliği bekleyenler hiç ugramaz oldu..

zehsel yok, eda, deniz... gidin bakalım, darısı burdaki tüm kızların basına, inşallah herkes hamiş kalsın da kimse ugramasın yeter kii:Saruboceq:

anjel ne oldu bizim topiğe kuzum yaaaa, kimseler gelmez oldu, ebru da yok bu aralar? hilal, 35. ay...

sen napıyosun, işler yogun mu? (burdan yazalım da sayfa canlansın accık:KK66:)

he bu arada loveeeeee ben sana hep sorcam unutuyorum, canım sana love demekten dilimde tüy bitti, adın ne ki senin?

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay.....................................................
32-:nazar:buzma_vi.........................................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan
cetrefilli..........................................................
helena............................................................
deryaberil.......................................................
masal0663......................................................
gukem............................................................
bubuş.............................................................
MONA ROSA..................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
kadser............................................................
tayf................................................................
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ayşem kızların işi gücü vardır, napsınlar bizle geyiği heee :) bu arada benim ovulasyon hala devam, ay boyunca bitmeyen bi ovulasyon oluyor sanırsam ehhheeee :)

ayşem kızların işi gücü vardır, napsınlar bizle geyiği heee :) bu arada benim ovulasyon hala devam, ay boyunca bitmeyen bi ovulasyon oluyor sanırsam ehhheeee :)

maşallah canım benim, inşallah bebiş olarak geri dönecek sana bu ovulasyon, inşallah

ayşem çalışma olsa da geri dönse amenna da, biliyon boynum tutuk, kristal vazo misali kıpranmıyom yaneeee:kedi:

ayşem çalışma olsa da geri dönse amenna da, biliyon boynum tutuk, kristal vazo misali kıpranmıyom yaneeee:kedi:

eh be anjel, anacım konusturma beni, boyuna ne hacet yahu:roflol: güzelim ver eşinin eline kas gevsetici merhem şööööyle güzelce ovsun o boynu, bi gevse sen, sonra zaten ikinize de yayılır o gevseme:roflol:

ayh tamam sustum,edepsizligim üzerimdekaydirigubbakcemile3

aooooo sen ne diyon anlamadım ben:kedi: ehhueeee, o zaman bu gece şu kas gevşetici merhemi tekrar sürelim bakalım, göstersin hikmetini di midelikafadulden

eh be anjel, anacım konusturma beni, boyuna ne hacet yahu:roflol: güzelim ver eşinin eline kas gevsetici merhem şööööyle güzelce ovsun o boynu, bi gevse sen, sonra zaten ikinize de yayılır o gevseme:roflol:

ayh tamam sustum,edepsizligim üzerimdekaydirigubbakcemile3

ya varya süper bu muhabbetler
insanın morali ne kadar bozuk olsada birbirimizi gulduruyoruz
çok guldum bu mesajına

kızlar çok alemsiniz vallah işten gelince hemen okuyorum geriye dönük; çok yaşayın emi?
ben de adetimi bekliyorum kızlar, ama pek yazamıyorum kusura bakmayın işlerim çok yoğun bi de pek moralim yok ....
öpüyorum hepinizi:)))

anjel ne oldu bizim topiğe kuzum yaaaa, kimseler gelmez oldu, ebru da yok bu aralar? hilal, 35. ay...

sen napıyosun, işler yogun mu? (burdan yazalım da sayfa canlansın accık:KK66:)

he bu arada loveeeeee ben sana hep sorcam unutuyorum, canım sana love demekten dilimde tüy bitti, adın ne ki senin?
canım adım özge benim.......

arkadaşlar herkese merhaba çok yogun bir haftaydı kadın doguma gittim orda tiroid biraz yüksek çıktı buda hamilelik için biraz risk çünkü ben biliyorum engelliler merkezinde çalışıyorum ordan beni endokrin bölümüne gönderdiler ordada profla görüştüm ilaç başlıcaz dedi denge saglamak için mormal deger 4-5 benim degerim 7 anlıcagınız böyle kızlar ne olur bana darımayın çünkü kaç gündür uyumuyorum

X