Preseed kullananlar

Günaydın kızlar Benim de eşimde porblem vaar Bu ay tüp bebek uygulayacağız. Preseedi çok merak ettim gerçekten. Transfer öncesi preseedi kuullanmak istiyorum. Daha önce tüp bebek tedavisinde embriyo transfer edilmeden hemen önce kullanan var mı acaba? Zararı yok yazıyor ama ne bileyİM tıstım..

merhaba, sen tüp bebek yaptıracaksan kullanamazsın die düşünüorum. çünkü preseedi kullandıktan 10 dk somra ilişkiye giriosun.hastanede böylr bişiye izin vermezler die düşünüorum.

arkadaşlar merhaba, bugün 2:30 da Show tv de tüp bebeğim adlı programı kaçırmayın isterseniz

ayyy ceylanım, kaçırmışım seniii...iyiyim canım...umarım sen de iyisindir...seni kaçırdığıma çok üzüldüm canım benim..geçmişini okudum...gayet iyisiniz Allah a şükür....nasıl gidiyor hayat...kalbin pırpır değil mi..canım inş mesajımı görürsün...kocaman öpüyorum seni..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

sezen10.........................................................02 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan
MONA ROSA..................................................21 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
cetrefilli...........................................................27 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
helena............................................................
deryaberil.......................................................
masal0663......................................................
gukem............................................................
bubuş.............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
kadser............................................................
tayf................................................................
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
selam kızlar, iyi haftasonları, valla dün yatmaktan fırsat bulup da giremedim topiğe kusura bakmayın:)

bugün de temizlikle geçti, bitirdim ve geldiiiim...dün doktora gittim, adetimin 5. günü idi, allaha şükür kist kalmamış, çok yoğun adet olmuştum, atmışım çok şükür, ilaca gerek kalmadı. bu ay aslında doktorum göbekten igneye baslayacaktı ama 5. gün igne için geç imiş, gelecek aya dedi, gelecek aya ankaradaki doktoruma gidecwğim için sanırım iğne kullanmıycam...hakkımızda hayırlısı kızlar, benden bu kadar, yarın yogunlaşır heralde topik, o zaman görüşürüz:)

Kızlar bugün geldi benim beklenmeyen misafir çook üzgünüm:KK43:( Yeni regl tarihim 30 Nisan..

selam kızlar,giremedim birkaç gündür,yatılı misafir falan....benim de adetim maalesef geldi,yeni tarihim 24 nisan,inşallah hiçbirimizinki gelmez önümüzdeki 9 ay...

günaydın....hadi gözün aydın canım bak kist olmamış
nasılsın?

evet şükür canım yaaa kist kalmamış ama enteresandır hala kanama devam ediyo bende... yani az da olsa geliyo, adetim bitmedi daha, ilacın etkisi sanırım:uhm:

genel anlamda iyi sayılırım, maya tüp bebek merkezinden msj gelmiş, 15 nisan-15 haziran arasında gelen çiftlere tüp bebek ilaçlar dahil 2840. tl diye:)) dünden beri emremin başının etini yiyorum ama o özel bi merkezden ziyade, üniversitede yaptırmak istiyor tüp bebeği...bakalım kısmet

sen nasılsın? ne alemdesin?

evet şükür canım yaaa kist kalmamış ama enteresandır hala kanama devam ediyo bende... yani az da olsa geliyo, adetim bitmedi daha, ilacın etkisi sanırım:uhm:

genel anlamda iyi sayılırım, maya tüp bebek merkezinden msj gelmiş, 15 nisan-15 haziran arasında gelen çiftlere tüp bebek ilaçlar dahil 2840. tl diye:)) dünden beri emremin başının etini yiyorum ama o özel bi merkezden ziyade, üniversitede yaptırmak istiyor tüp bebeği...bakalım kısmet

sen nasılsın? ne alemdesin?
iyidir canım neolsun bi yaramazlık yok şimdilik

cumartesi tüp bebegim programını izledim ebru izleyin diye yazmış hemen açtım bende..yeni tüp bebek yasasıyla gebe kalma oranının düşecegini söyledi canım sıkıldı benimde, banada tüp görünüyo artık
bide nedensiz infertiliteden bahsetti sebep bulunamadıgı için tedavide zor oluyo falan dedi yani mutlaka bi sebep var bunada canım sıkıldı
öyle işte canım biraz daha bekliycem olmadı tüp bebek hakkımızda hayırlısı

iyidir canım neolsun bi yaramazlık yok şimdilik

cumartesi tüp bebegim programını izledim ebru izleyin diye yazmış hemen açtım bende..yeni tüp bebek yasasıyla gebe kalma oranının düşecegini söyledi canım sıkıldı benimde, banada tüp görünüyo artık
bide nedensiz infertiliteden bahsetti sebep bulunamadıgı için tedavide zor oluyo falan dedi yani mutlaka bi sebep var bunada canım sıkıldı
öyle işte canım biraz daha bekliycem olmadı tüp bebek hakkımızda hayırlısı

yaa ben izlemedim onu, sonradan gördüm ebrunun yazdıgını da...hayırlısı tabi özgecim, inşallah gerek kalmadan gelir bebeklerimiz..

yaa ben izlemedim onu, sonradan gördüm ebrunun yazdıgını da...hayırlısı tabi özgecim, inşallah gerek kalmadan gelir bebeklerimiz..
inşallah canım
maya tüp bebek merkezinin fiyatları çok iyiymiş acaba tek embriyo olunca az ilaç kullanılıyoda ondanmı indi fiyatlar
madem tek embriyo koyacaklar ozaman dogal tüp bebek yapsınlar demi yani ne gerek varki ignelere gerçi gene fazla yumurta toplanıyo ama bana dogal tüp bebek daha mantıklı geliyo şu durumda en azından hormon almıycaz
acaba dogal tüp bebek fiyatları nekadar biliyomusun

inşallah canım
maya tüp bebek merkezinin fiyatları çok iyiymiş acaba tek embriyo olunca az ilaç kullanılıyoda ondanmı indi fiyatlar
madem tek embriyo koyacaklar ozaman dogal tüp bebek yapsınlar demi yani ne gerek varki ignelere gerçi gene fazla yumurta toplanıyo ama bana dogal tüp bebek daha mantıklı geliyo şu durumda en azından hormon almıycaz
acaba dogal tüp bebek fiyatları nekadar biliyomusun

canım onu hiç arastırmadım, ama eşim kardesine sormus, tek embriyo olayını, abi demiş türkiye de kim uygular onu... bilmiyorum artık...bak googleda hulusi bülent zeyneloğlu diye arat, benim ankaradaki doktorum, tek embriyo ile ilgili güzel seyler yazmıs, içim az da olsa rahatladı yani...kendi adına olan siteye bak

merhaba arkadaşlar,
bu topikte ne zaman kime bişey yazdıysam hiç cevap alamadım ama yine de paylaşayım dedim.
ben geçen ay ilk defa preseed kullandım ve dün öğrendim ki hamileyimm.
darısı isteyen herkesin başına Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..

:)) günaydın kızlar,

sezan canım hayırlı uğurlu olsun..Allah tamamına erdirsin. sitem de etme bize yahu. az giriliyor ondan cevap yazılmamıştır:)))
hadi bakalım melerğine kavuşmanın ilk adımını attın. darısı diğer güzel arkadaşlarımızın başına..

merhaba arkadaşlar,
bu topikte ne zaman kime bişey yazdıysam hiç cevap alamadım ama yine de paylaşayım dedim.
ben geçen ay ilk defa preseed kullandım ve dün öğrendim ki hamileyimm.
darısı isteyen herkesin başına Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..

Tebrikler arkadaşım Allah tamamına erdirsin bazen gözden kaçabiliyor mesajlar sana karşı özellikle yapılmamışdır emin ol..

X