Preseed kullananlar

merhaba arkadaşlar,
bu topikte ne zaman kime bişey yazdıysam hiç cevap alamadım ama yine de paylaşayım dedim.
ben geçen ay ilk defa preseed kullandım ve dün öğrendim ki hamileyimm.
darısı isteyen herkesin başına Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..

tebrikler.çok güzelll.
sorun neydi sizin ?ne zamandır istiyordunuz?yaş kaç?
darısı başımıza

Sezen hayırlı olsın canım, Allah tamamına erdirsin, mesajların gözden kaçmış olabilir, bilinçli yapılmamıştır darılma güzelim, darısı tüm bekleyenlerin başına canım, bu arada arlık annesi mi olucan sen?

selmam tatlım naber, kııııs öğrenmedin ni cinsiyeti hala?

Nevyas nasıl gidiyor kızınla hamilelik, çok seyrek uğruyorsun buraya, kızca sana bak :)

ayşem, özge neredesiniz kızlar gelsenize.

Anjelic merhaba canım:)))
öğrenemedim yahuuuuu. göstermedi. dr da erken dedi. zorlayanca epey bir bakındı ama göremedi:))
bu arada aile eşrafına söyledim.. haftasonu yoğundu anlayacağınız.
şimdi işyerine söylemem gerekiyor. ama millet soruyor zati. selma hanım hamilemisiniz... he hamileyim kocamdan diyesim geliyor. kilo almışımda o yüzdenmiş:))) meraklılar sizi..
evlenmezsin neden?
evlenirsin çocuk?
ilkini yaparsın ikincisi?
toplum olarak başkalarının hayatı ne kadar ço merak edip sorguluyoruz..

selmacım hayırlısı olsun, seninki kız da o yüzden mi göstermiyor acaba? :) Bu arada aileye söylemişsiniz, epey heyecan yaratmıştır heeee, hadi bakalım darısı başımıza...

35. ay nasılsın güzelim, hamilelik nasıl gidiyor?

:)))) kız olursa yirim onun kukusunu:))
sorma aileler hemen alanı daraltmaya başladılar. aman şunu yapma, aman biz sana geliyoruz sen ellemi hiçbişeyi. tabi biz sana geliyoruz kısmı benim annemlere ait kısım oluyor. kaynanlar bebek sevmeye gelirler:)))

herkese çok teşekkürler darısı isteyen tüm arkadaşların başına sağlıkla inşallah..
ben 33 yaşındayım hepinize canı gönülden darısı başınıza diyorum...sevgiler.

Günaydın kızlar nasılsınız..
hoşgeldiiin güzelim nasılsın ne alemdesin, gerçi ben sana küsüm ama:umursamaz:
merhaba arkadaşlar,
bu topikte ne zaman kime bişey yazdıysam hiç cevap alamadım ama yine de paylaşayım dedim.
ben geçen ay ilk defa preseed kullandım ve dün öğrendim ki hamileyimm.
darısı isteyen herkesin başına Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..
tebrik ederim sezencim, allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah, yazdıkların da hakikaten gözden kaçmıştır canım, aman benim yazdıklarım da tek gözden kaçsa da bebeğim gelse daha ne isterimkaydirigubbakcemile2

:)) günaydın kızlar,

sezan canım hayırlı uğurlu olsun..Allah tamamına erdirsin. sitem de etme bize yahu. az giriliyor ondan cevap yazılmamıştır:)))
hadi bakalım melerğine kavuşmanın ilk adımını attın. darısı diğer güzel arkadaşlarımızın başına..
amiiiiinnnnnn, bugün hamişlerimiz hep aramızda:nazar:

Tebrikler arkadaşım Allah tamamına erdirsin bazen gözden kaçabiliyor mesajlar sana karşı özellikle yapılmamışdır emin ol..
kız sus sus, bi ara girdi bu yüzden ortalık birbirine:roflol:

ayşem, özge neredesiniz kızlar gelsenize.
canımd erse gittim geldim ben:) napıyosun nasılsın?

herkese merhabalar
oh bi hamiş daha:emir_bebek: biz iyiyiz canım, sen ne alemdesin, noldu troid tedavisi?

:)))) kız olursa yirim onun kukusunu:))
sorma aileler hemen alanı daraltmaya başladılar. aman şunu yapma, aman biz sana geliyoruz sen ellemi hiçbişeyi. tabi biz sana geliyoruz kısmı benim annemlere ait kısım oluyor. kaynanlar bebek sevmeye gelirler:)))
canım cok tebrik ederim, söylemiş kurtulmussun, valla maşallah iyi durdun, ben dakika olsun cenemi tutamam valla:)

kızlar herkeze merhaba, ne güzel topicimiz bir hamişe daha kavuştu, darısı bizim de başımıza inşallah arkadaşlar.bu arada sezen canım çok tebrik ediyorum Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah...
bende adetimi bekliyorum kızlar bu ay 1 gün geç yumurtlamıştım sanırım bugün gelicek...
hepinizi çok öpüyorum iyi geceler:)))

günaydııın özgecim nasılsın? sen adet tarihini de söylememişsin, de bakem? inşallah gelmeyecek bu ay...

ayşecim ben bu ay hiç gün saymadım ovulasyonuda ilk kez anlayamadım biliyosun kasık agrısıyla anlıyodum bu ay 3-4 gün agrıdı anlıyamadım zaten bu ay pek bi beklentim yok ilaç kullandık bakalım hayırlısı

anjeli sen nasılsın şekerim

selam özgecim, ben iyiyim sen nasılsın? Bu ay ben de ne zaman ovulasyon olduğunu bilemiyorum, karıştı iyice :)

selam özgecim, ben iyiyim sen nasılsın? Bu ay ben de ne zaman ovulasyon olduğunu bilemiyorum, karıştı iyice :)
iyiyim canım bende..boşver ovulasyonu aman okadar takip ettikde neoldu ben artık takılmıycam günlere olursa olur olmazsa tüp bebek..sen neyaptın tüp bebek düşünüyodun biara karar verdin mi?

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

catdog............................................................04 Nisan
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan
MONA ROSA..................................................21 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
cetrefilli...........................................................27 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
helena............................................................
deryaberil.......................................................
masal0663......................................................
gukem............................................................
bubuş.............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
kadser............................................................
tayf................................................................
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Kıslar günaydın nasılsınız?

Selmam naber?
iyiyiz anjelcim sen nasılsın?

ayşecim ben bu ay hiç gün saymadım ovulasyonuda ilk kez anlayamadım biliyosun kasık agrısıyla anlıyodum bu ay 3-4 gün agrıdı anlıyamadım zaten bu ay pek bi beklentim yok ilaç kullandık bakalım hayırlısı

anjeli sen nasılsın şekerim
aman gün saymamak daha iyi, hayırlısı bakalım inşallah güzel haberler verme sırası sana gelmiştir canım:)

sen tutulmustun zannımda, o yüzden sayamadınkaydirigubbakcemile3

ayşe sizin sperm testi sonucu neoldu hiç bahsetmedin

X