Preseed kullananlar

cetrefilli neyaptın canım bi sorun yok inşallah

lovecım canım benim adet söküldü allaha şükür, cumaya doktora gidicem ama, randevuları hep dolu, işler de bu aralar biraz yogun.
eşim bugün sperm verdi, krugere göre isteniyomus tüp bebek tedavisinde, burda da özel bir hastanede yapılıyomus, bakalım sonuc yarın cıkacak da biz cuma gittigimizde alırız sanırım..

canım ya bende ALLAH İZİN VERİRSE eylül ayında tüp yaptırıcam o hastanede sigorta gecerlimi şimdiden hastane araştırıyorum da:eek:
aleyna canım bizim de haziranda 2,5 yılı aşmış olucak; biz de sigortalı hastane aradık ama
ben aşılamamı sigortalı bi hastanede yaptırdım ama memnun kalmadım hiç; florance ta sigorta geçmiyomuş ama fiyatı nispeten iyi gibi almana yada memoriale göre.bide o hastanenin başarı hikayelerini okudum, Emre beyden herkez çok memnun, bayağı aklım yattı.tabi yazı beklicez kısmetse, maddi olarak ta zorluyo ister istemez.
Allahım hayırlısıyla dileklerimizi kabul etsin inşallah hepimizin.

kızlar ben sizin kafanızı karıştırmak istemem eşim ürologa gitti bunun problem olmadıgını söylemiş sayı ve harekette problem varsa %4 morfoloji ozaman sorun oluyomuş bu doktorun dedigi
sonuçta %4 morfoloji alt sınır kabul ediliyo sayı ve hareket sorununuz yoksa gene de problem yok sadece biraz zaman alıyo sanırım
benim çok panik yapmamın sebebi bazı okudugum şeyler oldu nette ve
bunu gidip bi kadın dogumcuya yorumlatamadım ondan bu kadar üsteledim
morfoloji nekadar iyiyse gebe kalma okadar kolay oluyo bunu anladım
ama bizlerin infertil süreleri uzun olunca belki ondan nedensiz diye teşhis konuluyo
hakkımızda hayırlısı artık kızlar dilerim en yakın zaman da olur

love canım inanmıcaksın ama tek o sebepten olmuyosa sevinicem nerdeyse..yani en azından başka sorun yoksa microyla çaresi var çok şükür.daha komplike sebepler çıkmasından korkuyorum gerçekten.
sen çok sağol bilgilerini paylaştığın için canım, dediğin gibi çok şükür sayı ve hareketlilik iyi diye bişey dememişlerdir o zaman.artık temmuzu beklicez hayırlısıyla....

kızlar ben sizin kafanızı karıştırmak istemem eşim ürologa gitti bunun problem olmadıgını söylemiş sayı ve harekette problem varsa %4 morfoloji ozaman sorun oluyomuş bu doktorun dedigi
sonuçta %4 morfoloji alt sınır kabul ediliyo sayı ve hareket sorununuz yoksa gene de problem yok sadece biraz zaman alıyo sanırım
benim çok panik yapmamın sebebi bazı okudugum şeyler oldu nette ve
bunu gidip bi kadın dogumcuya yorumlatamadım ondan bu kadar üsteledim
morfoloji nekadar iyiyse gebe kalma okadar kolay oluyo bunu anladım
ama bizlerin infertil süreleri uzun olunca belki ondan nedensiz diye teşhis konuluyo
hakkımızda hayırlısı artık kızlar dilerim en yakın zaman da olur[/QUO

arkadaşım herşey normal diyolar ama olmuyo demekki bi problem var oda morfoloji aşılama bile olmadı aslında biliyom ALLAH vermeyince olmuyo dua etmekten başka caremiz yok artık tüp bebek bile tek embriyo koyuyorlar ondanda ümidim yok tutması zor ALLAHIM YALVARIRIM BANA VE İSTEYEN HERKESE HAYIRLI BEBEKLER VER AMİN

günaydın hatunlaaaar, nasılsınız? ya ben gelmiyorum diye sucluluk duyuyorum, ama bakıyorum da zaten kimse yok:KK43:((

cetrefillim bende geldiğimde kimseyi görmüyorum özledim eski sohbetleri işi bırakmak zorunda kaldım evde devamlı nete giremiyorum...Nasıl keyifler ..

cetrefillim bende geldiğimde kimseyi görmüyorum özledim eski sohbetleri işi bırakmak zorunda kaldım evde devamlı nete giremiyorum...Nasıl keyifler ..

iyi olmaya calısıyorum ceylancım, biz seninle tanısmamıstık deil mi, önceden topiğin gediklilerindenmişsin sanırım:)

ben bu hafta pek bi keyifsizdim pek girmek gelmedi içimden...

love sabah erken gelirdi o da ugramıyo artık:KK43:

günaydınnn...

catdog valla bende sebep oysa sevinicem enazından bi nedeni bulduk çaresi var diycem ama tam olarak bişey bilmiyorum eşimin sayı iyi ama hareketlilik az morfoloji de %4 ama lokasit bitince düzelcek demiş doktor hayırlısı artık

cetrefilli sen neyaptın canım adet sökülmüş kist olmamışsındır inşallah.eşin test sonucunu aldı mı?

iyi olmaya calısıyorum ceylancım, biz seninle tanısmamıstık deil mi, önceden topiğin gediklilerindenmişsin sanırım:)

ben bu hafta pek bi keyifsizdim pek girmek gelmedi içimden...

love sabah erken gelirdi o da ugramıyo artık:KK43:
geldim şeker....

geldim şeker....

hoşgeldiiiinnnhihoyyyt
canım kontrole yarın gidicem, inşallah yoktur kist mist, yoksa igne verecek de verse de ankaradaki doktorumu arıycam kullanma derse kullanmıycam, inzivaya cekilcem, eşimin sonucları almadık, yarın gittiğimizde alırız. böyle işte

sen nasılsın? ne alemdesin? ovulasyona girdin sanırım degil mi?

hoşgeldiiiinnnhihoyyyt
canım kontrole yarın gidicem, inşallah yoktur kist mist, yoksa igne verecek de verse de ankaradaki doktorumu arıycam kullanma derse kullanmıycam, inzivaya cekilcem, eşimin sonucları almadık, yarın gittiğimizde alırız. böyle işte

sen nasılsın? ne alemdesin? ovulasyona girdin sanırım degil mi?
test yaptırmanız iyi olmuş canım inşallah bişey çıkmaz ama çıksada üzülme çaresi var nede olsa...
benim 2 gün önce oldu sanırım ovulasyon, agrıyı o gün hissettim gerçi dünde agrıdı bu ay öyle çok saymadım gün zaten eşimle ilaç kullanıyoruz hayırlısı artık preseedi dün kullandım birazcık bakalım
sen cuma niye gitceksin doktora sonuçta adet oldun ilaç falan kullanmıycaksın degilmi

test yaptırmanız iyi olmuş canım inşallah bişey çıkmaz ama çıksada üzülme çaresi var nede olsa...
benim 2 gün önce oldu sanırım ovulasyon, agrıyı o gün hissettim gerçi dünde agrıdı bu ay öyle çok saymadım gün zaten eşimle ilaç kullanıyoruz hayırlısı artık preseedi dün kullandım birazcık bakalım
sen cuma niye gitceksin doktora sonuçta adet oldun ilaç falan kullanmıycaksın degilmi

yok yok üzülmem artık, zaten olmuyo ki olmuyo, sebep cok da önemli deil benim için..

canım klomen olayı bitti, göbekten igne demişti ama onun için adetin ikinci ücüncü günü gel demişti, gec kaldım ama adetim o kadar zor geldi ve pıhtı pıhtı söküldü ki kist mist kaldı mı diye gidicem... randevuyu da cumartesiye ertelettim bu arada az önce:) dersimle cakıstı da ...

love eşinle ne ilacı kullanıyorsunuz ki? gün saymamayı bi ögrensek zaten gelecek de bebişler, biz gözüne baktıkca kacıyolar:KK43:

yok yok üzülmem artık, zaten olmuyo ki olmuyo, sebep cok da önemli deil benim için..

canım klomen olayı bitti, göbekten igne demişti ama onun için adetin ikinci ücüncü günü gel demişti, gec kaldım ama adetim o kadar zor geldi ve pıhtı pıhtı söküldü ki kist mist kaldı mı diye gidicem... randevuyu da cumartesiye ertelettim bu arada az önce:) dersimle cakıstı da ...
ay canım sancıda olmuştur mutlaka bendede iki kez oldu böyle ilaç kullandıktan sonra adet pıhtılı gelmişti çok agrım olmuştu

canım senin klomenle 3-4 yumurta oluşuyodu ama gebelik oluşmadı şimdi sadece igneyle ne fark olucak bence igne kullanacaksan o ay aşılama yaptır hatta bi süre hiç bişey kullanma dinlen

love eşinle ne ilacı kullanıyorsunuz ki? gün saymamayı bi ögrensek zaten gelecek de bebişler, biz gözüne baktıkca kacıyolar:KK43:
canım be vajinal fitil kullanıyorum iltihap için gerçi bitti 2 gün önce, eşimde antibiyotik artı bi kaç ilaç daha verdi dokyor onları kullanıyo öncelikle şu mikroplarımızdan bi kurtulalım diyoruz

sen nasılsın?conconun nasıl? ya gerçi erken ama hissetmeye başladınmı bebişi

ay canım sancıda olmuştur mutlaka bendede iki kez oldu böyle ilaç kullandıktan sonra adet pıhtılı gelmişti çok agrım olmuştu

canım senin klomenle 3-4 yumurta oluşuyodu ama gebelik oluşmadı şimdi sadece igneyle ne fark olucak bence igne kullanacaksan o ay aşılama yaptır hatta bi süre hiç bişey kullanma dinlen
canım ben asılama yaptırmayı hiç düşünmedim valla, nasıl olsa yasal süreci doldurmadık, normal ilişkiden cok farklı oldugunu düşünmüyorum asılamanın.. zaten yazın gidicez, dediğin gibi bir süre temmuza kadar işte, dinlensem hem fiziksel hem de ruhsal anlamda bana cok iyi gelecek..
canım be vajinal fitil kullanıyorum iltihap için gerçi bitti 2 gün önce, eşimde antibiyotik artı bi kaç ilaç daha verdi dokyor onları kullanıyo öncelikle şu mikroplarımızdan bi kurtulalım diyoruz
aaa de mi enfeksiyon cıkmıstı, kısmet canım, inşallah şifa bulursun da bebegin tez zamanda gelir.

X