Preseed kullananlar

Anladım canım, biz elimizden geleni yapıyoruz ama heklısın herşeyin bir zamanı var aslında..Eşin ne kadar süre askerlik yapacak?

canım çok teşekkür ederim çok sagol ALLAH RAZI OLSUN senden
en kısa zamanda uyguluycam canım

teşekkür ederim canım cevap verdiyin için
sen faydasını gördünmü canım kullandım demişsin
ALLHIM emeklerimizi boşa çıkarmasın
a.s

canım ben 2 ay kullandım bizde işe yaramadı ama ben 3. kez bidaha kullandım şuanda beklemedeyim hayırlısı diyorum..sizin sorun ne?

evet aytugcum şimdilik liste bende
ne çabuk bitti preseed ben 3 ayımdayım preseedle hala bitmedi ama ben genelde yumurtlama günü kullandım diger günlerde nemlendirici olarak kullandım

Denikocum sen şu formulleri şurda cevaplasana canım neolcakki en azından herkes faydalansın

kızlar mrb 2,5 yıldır bizde bebek için uğraşıyoruz bende bu ay preseed kullandım bakalım hayırlısı . deniko love doğru söylüyo canım açıklasan şu dr dediklerini hepimiz faydalansak.

arkadaşlar ben preseed boşa kullanmayayım diye vulasyon testi de almıştım 2 gündür yapıyorum çift çizgi yok o nedenle daha kullanmadım ama içime de bir kurt düştü ovulasyon testleri çok ucuza aldım a acaba iyimidir? gösterecekmi diye? kağıt gibi incecik bişey

yaaa kızlar çok uzun bir de nasıl anlatayım bu garip şeyleri burada:))) siz yardımcı olun da anlatın işte kısaca ne olurr

bende preseed alırken almıştım o testlerden ama 2. çizgi 1. kadar koyu olmadı hiç ben her ay ymurtladığımı biliyordum dr takip ederken öyle diyodu ama testde çıkmadı bana çok güvenilir gelmedi belkide benim yumurtlama olayım olmadı bilmiyorum

yaaa kızlar çok uzun bir de nasıl anlatayım bu garip şeyleri burada:))) siz yardımcı olun da anlatın işte kısaca ne olurr

canım özelden yazdığın birileri yardımcı olsun veya bana yaz özelden ben anlatayım. ya şimdi kulaktan dolma bir sürü şey duyuyoruz bunu iç şunu ye diye dr söyledikleri daha güvenilir diye bu kadar merak ettim artık yapmadığımız kür şu bu kalmadı bide senin dr önerilerini uygulayalım

love 27 anlattıklarım uzun diye burada anlatamadım canım..Kızlar, kısacası ovulasyondan önceki 4 gün eşinize bol bol cilve yapın ama birliktelik yaşamayın..4 gün spermlerin hareketlenmesini ve çoğalmasını sağlıyor ve sayıyı 4'e katlıyormuş..Ovulasyon gününde birliktelik öncesi süreyi mümkün olduğunca uzun tutacakmışız ve klasik pozisyonun dışına asla çıkmayacakmışız..Asla kalkmak ve yıkanmak yok, sabaha kadar yan dönüp uyuyacakmışız..Bunu preseed ile uygulayıp şansımızı denemekte fayda var..Kısaca böyle işte..Sperm sayısı düşük ve hareketi yavaş olanların başka şansı yok gibi gözüküyor.

gelelim denikonun formullerine...
kızlar yumurtlamadan 3-4 gün önce eşlerin ereksiyona gelip boşalmaması lazım benim anladıgım kadarıyla yani 3-4 gün önce yumurlamaya kadar eşleri tahrik edip kaçılacakmış
yumurtlama günüde ilişkiden önceki ereksiyon hali uzatılacak 40 dakika kadar sonra boşalma olucak
denikocum vitaminleride sen yaz dogru ifade etmişmiyim etmediysem düzelt canım

Süpersin canım benden daha güzel anlatmışsın tebrikler:))) Ellerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…