Preseed kullananlar

canım öncelikle ALLAH yardımcın olsun
bende aynı sorunla karşılaştım eşim doktora gidip tes vermek istemiyordu neler konuştum neler yaptım olmadı en sonunda eşimin annesine söyledim o konuştu ogluyla oda ikna oldu yaptı sana tavsiyem annesiyle konuş belki o ikna eder
a.s.

canım eşimin annesi de babası da yok :çok üzgünüm: iyi fikirmiş ama (((((((( bakalım bi daha ki hafta için inşallah bi daha deniycem...yanımda olduğunuz için sağolun arkadaşlar yaa.böyle şeyler herkese anlatılmıyo malum bir de biz memleketimizden çok uzağız.konuşacak dertleşecek kimsem de yok (tu).artık sizler varsınız :1hug:

canım başınız sag olsun üzüldüm ya

canım senin yazdıklarını okuyunca kendimi gördüm o yüzden cevap vermek istedim
böyle şeyleri bende kimseyle konuşamıyorum burası güzel ben tesadüfen buldum cok memnunum
sorunlarımız aynı canım preeset alsana cok hamiş kalan var bide onu denesen

auroracım msj geldi mi canım

love canım,senin yazdığın msj gelmedi ama deniko atmış bana canım...çok teşekkür ediyorum ilgin için...

bende yine bir sürü sorunlar çıktı arkadaşlar,oyüzden moralim bozuk,sizede yansıtmak istemediğim için buraya yazmıyorum..umarım anlayışla karşılarsınız..gerçekten çok üzgünüm...sizleri elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum...bu arada ben 4 gün önce regli oldum ama yeni tarih vermek istemiyorum doktorlar normal yollardan imkansıza yakın diyorlar çünkü..tüp bebek yaptırmaya karar verdiğimde paylaşırım sizlerle..hepinizi çok öpüyorum..inşallah alt listede kimsenin adı kalmaz...

canım gönderilenlerde görülüyo msj ama demekki becerememişim
auroracım hiç pes etme bi gün mutlaka olucak bebegin

Kızlar mrb. Sızlere danısmam gereken bir konu var. Bır arkadasıma preseed kullanmasını tavsiye ettim. Ben daha önce gg den bu ürünü alıp kullandıgım için siteye bakmasını soyledim. Daha önce bir gg satıcı varken bu urunu satan sımdı ıkı satıcı var. Arkadasım hangısınden alacagına karar veremedı. Nedeni ise, daha once benım urunu aldıgım satıcının acıklamalar kısmında diğer satılan urunun orjınal olmadıgını ıddaa etmesi. Bıraz arastırmam sonrası CE muhru ile ürünün orjınallıgınin Avrupada onaylanmış oldugu anlamını tasıdıgını ogrendım. Satıcılardan bırı Eskişehirden olup baskaca bir urunu satmıyor. Diğeri ise Kocaelinden olup dukkan formatlı satıyor. Kocaelindeki fertil aid adlı uretıcısınden aldıgını belırtmıs, biraz araştırıp ogrendım kıi fertil aid baska bir urunun adıymış. Arkadasım CE muhru var mı dıye sorunca uretıcı garantısı falan var demıs? Eskişehirdeki bireysel satıcı,hakkında yapılan yorumlar tek bır urun ıle ılgılı ve pozitif. Diğerinin yorumlarıda iyi. Eskişehirdeki satıcı Urunde CE muhrunun oldugunu ve ingilteredeki distribütorden temin edildiğini belirtiyor. Arkadasım kocaelinde yasıyor ama ben ona hıc rıske atmamasını ve eskişehirdeki satıcıdan almasını soyledım. Acıkcası bu benım fıkrım, siz boyle bır durumda nasıl karar verırdınız?

Son düzenleme:
canım ben eskişehirli olan satıcıdan aldım 3 ay oldu alalı açıkcası çok da irdelemedim ürün orjinal mi degilmi diye bence orjinaldir niçin böyle riske girsin ki

Canım için rahat olsun iki ürün de incelendi ve iki ürün de orjinal.

1. CE sertifikası sadece Avrupada kullanılan bir sistemdir ve bu da ürünün avrupadan geldiğini göstermektedir.

2. Diğer ürün de Amerikadan gelmiş bir ürün. Bizim de daha önce kullandığımızın aynısı ve içerisinden Fertilaid indirim kuponu çıkmaktadır dolayısıyla iki ürün de orjinaldir.

Eskişehirdeki satıcı ihtiyaç fazlası olarak yazmış ancak anlamadığım bir konu var 40 kutu Pre-seed nasıl ihtiyaç fazlası oluyor nasıl bir vajinajmış onu ben çözemedim :) işin içinde biraz yalan dolan var gibi geldi bana :)

arkadaşım ben eczaneden aldım artık eczanelerde satılıyo sipariş veriyorsun bir gün sonra onlar getiriyor a.s.

arkadaşım taksimden eczaneden 130 tl aldım yanında ovulasyon testi oda 25 tl indirim yaptı iksini 135 tl aldım a.s
daha uygun fiyatlarada satılıyor preseed...
inşallah işe yarar da bebegin gelir

Sanırım siz kocaelindeki satıcısınız ve urununuzu pazarlamak için ajan gibi forumda geziniyorsunuz. Ben sırf satış amaçlı burda insanların saglıgını ılgılendıren bır konu ile ilgili taraflı yönlendirmelerde bulunmanızı dogru bulmuyorum. Daha tarafsız üyelerin fikirlerini bekliyorum.

Ben satıcı değilim de bu bilgi sizi pek bir rahatsız etmiş gördüm. Eşkişehirden olmanız o diğer bahsettikleri satıcının siz olduğunuz hissine kapıldım nedense. Zaten ne zaman bir yararlı bilgi verilse hemen o kişiye satıcı muamelesi yapılıyor ama açıkçası 40 adet preseed i hangi amaçla alıp kullanacak olan vajinayı da merak etmiyor değilim :) Neyse dönelim konumuza bilin, bilgilenin istedim sadece, insanların bilgi alma hakkını kısıtlamayın ve birşey satıyorsanız bundan da gocunmayın açık açık söyleyin. İhtiyaç fazlası diye milleti enayi yerine koymayın. Saygılar. Geçeşim Bilgilendirmeye.

CE İŞARETİNE GENEL BAKIŞ Avrupa Birliği pazarında satılacak bir ürünün eğer Avrupa Birliġi Direktiflerinden birinin veya birkaçının kapsamına giriyorsa CE Markasını taşıması yasal bir zorunluluktur. "CE" Markası adını Fransızca "Avrupa'ya Uygunluk" anlamına gelen "Conformité Européene" kelimelerinin baş harflerinden almıştır. Bu düzenleme, üreticilerin CE işaretini ürünlerin üzerinde, ambalajlarında ve ürün hakkındaki her türlü doküman üzerinde kullanmalarını zorunlu kılmaktadır.

CE işareti üreticilere, ürünlerinin bazı standartlara ve gereksinimlere uygunluġunu sağlama yükümlülüğünü verirken kullanıcılarında ürünün temel kalite ve güvenlik standartlarına uyduġunu bilmesini sağlar. CE Markası (işareti) pek çok kullanıcı tarafından bir kalite sembolü olarak bilinmektedir, CE İşareti (belgesi), ürünlerin, amacına uygun kullanılması halinde insan can ve mal güvenliği, bitki ve hayvan varlığı ile çevreye zarar vermeyeceğini, diger bir ifadeyle ürünün güvenli bir ürün olduğunu gösteren bir işarettir.

CE Sertifikası (Markası) Avrupa Birliġi'nde üretilen ve AB Direktiflerinden birinin veya birkaçının kapsamına giren tüm ürünler için uygulanır. AB dışı ülkelerde kullanılmamasının sebebi bu ülkeleri kapsamamasındandır.

burcu 40 adet preseedi hangi amaçla almış diyosun ya satmak amaçlı almış olamaz mı
fiyatı uygun olan siteden getirip satabilir buna niye takıldın anlamadım
hem 40 adet diye bişey yazmıyo ki ben de o satıcıdan aldım herhangi bir problemde olmadı

Bende Eskişehirli satıcıdan aldım elinde bayağı bir 40 adet varmış doğrusu neyse sorunsuz geldi ama fayda etmedi..Adetim malesef...
umarım sizlerin vesilesi olur

kızlar ben yarın izine çıkıyorum listeyi arada yayınlayın belki cetrefilli gelir o alır
hepiniz kendinize iyi bakın umarım döndügümde güzel haberlerinizi alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…