Preseed kullananlar

iyiyim canım sagol..sen nasılsın?
bizim çalışmalar bitti beklemedeyim gerçi pek umutlu degilim ama genede her ay bir umut oluyo içimde sonu hüsranla bitsede

beklemedeyim derkn çatlama gününmü geçti preseedi kullandınmı düzenli ben temin edemedim ya kürlerler idare ediyoruz bakalım kısmet belkide bunlar sebeb olur

kızlar bide meryem suresi okumaya çalışalım hergün zaten anlamını okursanız anlarsınız herşeyin başı dua tabi. duha suresinide hergün yatsı namazından önce falan 3kez okuyup dua edin hepimize birden edin ama isimlerinizi yazarsanız bende dua ederken isimlerinizle dua ederim çünkü kendin için istediğin bişeyi başkası içinde istemessen duan kabul olmazmış
zaten biz burda belki kendimizden daha çok istiyoruz birbirimizin hamile kalamsını sayfayı her açtığımda heyecanla açıyorum GÜZEL RABBıM ıNŞAALLAH HEPıMıZıN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN LÜTFUYLA SEVıNDıRSıN BıZı... AMıN..
canım ben bu ay ilk kez okudum meryem suresini ama çok uzun
allah kabul etsin diyelim..

beklemedeyim derkn çatlama gününmü geçti preseedi kullandınmı düzenli ben temin edemedim ya kürlerler idare ediyoruz bakalım kısmet belkide bunlar sebeb olur
21-22 gibi adet bekliyorum inşallah gelmez
preseedi sadece yumurtlama günü kullandım başkada kullanmadım
sen niye alamadın preseedi eşin gitmeden denerdiniz

21-22 gibi adet bekliyorum inşallah gelmez
preseedi sadece yumurtlama günü kullandım başkada kullanmadım
sen niye alamadın preseedi eşin gitmeden denerdiniz

ya ben çok istedim ama netten eşim güvenemedi konyadada bulamadık :KK43: neyse askerden gelsinde ozaman deneriz belki şimdi geçti artık siz sadece prseed mi kulladınız kür falan uygulamadınmı?tatil ne zaman ya bide yaş kaçtı senin

Kadsercim benim adım özge aman banada dua et canım
yer gök duayla kurulu sonuçda

kadsercim bu ay ilk kez sogan kürünü uyguladım
bende bişeyler yaptıgı kesin sogan suyunun
yumurtlama günü çok feci kasık agrısı oldu
normalde ilaç kullanırken hissederim çatlamayı
2 aydır ilaç kullanmadım ama hissttim gene
yumurtlamaya yakın ada çayı içtim 2 fincan
ayrıca eşim sigarayı bıraktı bende azlttım
kısmet artık olursa olur
sen de keşke netten spariş etseydin preseedi

kadsercim bu ay ilk kez sogan kürünü uyguladım
bende bişeyler yaptıgı kesin sogan suyunun
yumurtlama günü çok feci kasık agrısı oldu
normalde ilaç kullanırken hissederim çatlamayı
2 aydır ilaç kullanmadım ama hissttim gene
yumurtlamaya yakın ada çayı içtim 2 fincan
ayrıca eşim sigarayı bıraktı bende azlttım
kısmet artık olursa olur
sen de keşke netten spariş etseydin preseedi

çok dedim ama inadı inat işte nasip değilmiş soğan kürünü bende ilk uyguladığımda kasık ağrısı olmuştu sanırım şimdi incir kürüne geçtim sende yapıcakmısın soğandan sora incir kürü sigarayıda bırak gitsin ya bebeğinden değerlimi

çok dedim ama inadı inat işte nasip değilmiş soğan kürünü bende ilk uyguladığımda kasık ağrısı olmuştu sanırım şimdi incir kürüne geçtim sende yapıcakmısın soğandan sora incir kürü sigarayıda bırak gitsin ya bebeğinden değerlimi
incir kürünü hiç düşünmüyorum yumurta çogalsın diye bu kür
benim zaten klomenle 4 yumurta oldugu halde gene olmadı
iş yumurta fazlalıgında degil biyerlerde bi engel var ama ne bilmiyorum
sıgarayıda şuan günde 1-2 içiyorum
içmesem stres yapıyo deliriyorum
ama bırakcam

incir kürünü hiç düşünmüyorum yumurta çogalsın diye bu kür
benim zaten klomenle 4 yumurta oldugu halde gene olmadı
iş yumurta fazlalıgında degil biyerlerde bi engel var ama ne bilmiyorum
sıgarayıda şuan günde 1-2 içiyorum
içmesem stres yapıyo deliriyorum
ama bırakcam

hayırlısı bakalım inş. kısa zamanda bırakırsın neyse canım ben gideyimde bugün evdeyken şu öss ye biraz çalışayım hadi görüşürüz...

hayırlısı bakalım inş. kısa zamanda bırakırsın neyse canım ben gideyimde bugün evdeyken şu öss ye biraz çalışayım hadi görüşürüz...
çalış canım çalış....
bende bi yandan netteyim biyandanda ders çalışıyorum
ne güzel çalışma demi

arkadaşlar selamlar biraz okuyabildim geçmişi çok vaktim olmadığı için... hepinize sevgilerimi iletiyorum...çalışmalarınızda başarılar:)

ben regl günümü bekliyorum.... bebek çalışması işini durdurduk:) zevk hanesini doldurcam önce:)

bugün izmire uçuyorum arkadaşlar annemi - babamı çok özledim. onları görmeye gidicem bu akşam uçakla nasipse...

geldiğimde regl haberimi verir yeni aya adımı yazdırırım inşallah....

sevgiyle kalın....

içinizdeki umutsuzlukları çöpe atın... herşeyin hep en güzelini en iyisini düşünün.... fesat insanlardan uzak durun... onlar sizin mutlu olmamanızı sağlar...hep pozitif olun arkadaşlar :)

byeee

Deniko çok teşekkür ederim.... Özelden teşekkür edemedim daha dolmamış mesaj sayım.... Sağol bu ayda böyle deniyelim bakalım..

arkadaşlar merhaba bende 2 buçuk yıldır cocuk icin ugraşıyorum
dün burdan okuduklarımla preeset aldım aklıma birşey takıldı ovulosyon testide aldım cif cizgiyi görünce hemen mi kullanmak lazım yoksa 24 saat gecmesınimi beklemek lazım yardım ederseniz çok memnun olurum şimdiden cok teşekkür ederim

arkadaşlar merhaba bende 2 buçuk yıldır cocuk icin ugraşıyorum
dün burdan okuduklarımla preeset aldım aklıma birşey takıldı ovulosyon testide aldım cif cizgiyi görünce hemen mi kullanmak lazım yoksa 24 saat gecmesınimi beklemek lazım yardım ederseniz çok memnun olurum şimdiden cok teşekkür ederim
canım çift çizgiyi görünce kullan
bazı arkadaşlar yumurtlama gününden öncede kullanıyolar
ben genelde yumurtlama günü kullandım
sende yumurtlamadan 1-2 gün önce ve yumurtlama günü kullanabilirsin
umarım işe yarar......

teşekkür ederim canım cevap verdiyin için
sen faydasını gördünmü canım kullandım demişsin
ALLHIM emeklerimizi boşa çıkarmasın
a.s

love,listeyi sen devralmışsın,kolay gelsin canım...benim beklemediğim adet tarihim 1 nisan.preseedden de çok çok az kaldı ,sadece yumurtlama günümde kullanabilicem bu ay...kızlar ,bahar ve yaz aylarında daha kolay hamile kalınıyormuş bi yerde okumuştum,hadi hayırlısı hepimiz için...

İnşallah hepimizin olur da bayram yaparız burada arkadaşım..Genetik testlerimi ASM'de yaptırdım fiyatları biraz yüksek yaklaşık 1200 TL tuttu..Şükür hiçbir problem yokmuş sevindim..Çapa'da profösör bir tanıdığım sperm sayı düşüklüğünde hamile kalablmem için bazı formüller öğretti bu ay da bekle tüp bebek yaptırma dedi..Bugün reglimin ikinci günü..Dediklerini uygulamaya karar verdim biraz daha bekleyeceğim..

canım rica etsem benimle de paylaşırmısın o formülleri bende de aynı sorun var canıma.s.

X