Preseed kullananlar

Kızlar ben preseedi 5 yada 6 ay denedim bende işe yaramadığı için bıraktım,preseed gibi bir ürün daha var," conceive plus", bunu sipariş ettim,bu ay ilk defa onu kullandım, gerçi eşimin spermleri pek parlak olmadığı için doğal yolla şansımız oldukça düşük ama preseedden sıkılanlara, işe yaramadığını düşünenlere alternatif bir öneri olsun diye yazayım dedim, yabancı forumlardan araştırdım bu üründen de bayaa memnun kalanlar var.

herkese bol şans...

Özelden gnderdim canım

Eşinin sayısı iyiymiş, sayı iyi ise morfolojiyi pek önemsemiyor doktorlar..Çünkü %1'i normalse eşinde 200.000 canlı ve işe yarar sperm var demektir..Sperm hareketlerini hızlandırmak için keçiboynuzu kürü uyguluyor musun canım? Bununla beraber sana dediklerimi yap, 2-3 ay içinde bize müjde veririsin inşallah:))

keçiboynuzu kürünü 4 aya yakın uyguladık canım ama pek etki etmedi şimdi şu incirleri zeytinyağına yatırıp bir gece bekletip her sabah aç karna yiyor bu kürü uyguluyorum birde 2 su bardağı suda 6 7 tane inciri kaynatıp aç karna iki mizde içiyoruz akşamları yatmadanda havuç suyu içiyor :) senin formüllerinde bi kısmını uygulayabildim çünkü bugün 14. gün 7.8.ci günleri geçtik yani bakalım biz elimizden geleni yapalım inş sebeb olur bunlar zaten öbür ayda eşim askere gidiyor olmassa gelince devam edicez:)

ben de kullanıcam ovulasyon testi çift çıkınca bir de beklenen adet tarihim 2 nisan arkadaşlar

love güzelim listeyi sen mi tutmaya başladın? Hadi kolay gelsin bacım:) Canım beni listeden siler misin? Birkaç ay hamilelik ihtimal dahilinde değil benim, histereskopi yaptırıp sonrasında birkaç ay korunucam cünkü, boşuna listeyi işgal etmeyeyim.

evet canım cetrefilli bi süreligine gitti aramızdan şimdilik onun yerine ben tutuyorum listeyi
ah cetrefilli ah bak ben beceremiyorum gel artık adet olanları bile almamışım daha sona

evet canım cetrefilli bi süreligine gitti aramızdan şimdilik onun yerine ben tutuyorum listeyi
ah cetrefilli ah bak ben beceremiyorum gel artık adet olanları bile almamışım daha sona

olsun yinede eline sağlık a.s. sen nasılsın bu arada nasıl gidiyor çalışmalar:)

olsun yinede eline sağlık a.s. sen nasılsın bu arada nasıl gidiyor çalışmalar:)
iyiyim canım sagol..sen nasılsın?
bizim çalışmalar bitti beklemedeyim gerçi pek umutlu degilim ama genede her ay bir umut oluyo içimde sonu hüsranla bitsede

kızlar bide meryem suresi okumaya çalışalım hergün zaten anlamını okursanız anlarsınız herşeyin başı dua tabi. duha suresinide hergün yatsı namazından önce falan 3kez okuyup dua edin hepimize birden edin ama isimlerinizi yazarsanız bende dua ederken isimlerinizle dua ederim çünkü kendin için istediğin bişeyi başkası içinde istemessen duan kabul olmazmış
zaten biz burda belki kendimizden daha çok istiyoruz birbirimizin hamile kalamsını sayfayı her açtığımda heyecanla açıyorum GÜZEL RABBıM ıNŞAALLAH HEPıMıZıN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN LÜTFUYLA SEVıNDıRSıN BıZı... AMıN..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…