Preseed kullananlar

denikocum teşekkürler.

arkadaşlar erkekte sperm düşüklüğü varsa dr ACE plus Selenyum ve çinko hapı önermiş. ve yumurtlama gününden 4 gün öncesinde eşinizle birazcık cilveleşin ama asla birlikte olmayın yumurtlama gününe kadar spermler orada birikiyormuş normalde 2 günde bir ilişki öneriliyor fakat sperm sayısı düşük olduğu için 4 gün önceden eşinizle cilveleşmeye başlıyorsunuz yumurtlama günündede birlikte oluyorsunuz fakat öncesinde bu cilveleşme olayını uzun tutun :)))) ilişkiden sonra yerinizden kalkmadan sabaha kadar yatıyorsunuz.

ay ne zor oldu anlatmak cilveleşme falan :))))

Bu işlem ovulasyon gününe kadar sürecek, sonraki günler 2 günde bir ilişkiye devam..Ben adetimin 8.günü başlayacağım 12.güne kadar devam edeceğim..1 aydır ACE plus selenyum ve çinko tableti içiriyorum..Keçiboynuzu kürü de uyguluyorum ve tabii ki preseed de kullanıyorum..

Bu arada eşlere asla bunu söylememek gerekiyor psikolojik olarak çok etkileniyorlar gerçekten..Ben ovulasyon günümü bile söylerdim eskiden, doktorum kızdı..Kızlar psikoloji çok önemli, evlilik dışı ilşkilerde istenmeyen gebeliklerin oluşması da sanırım bu yüzden..

Keçiboynuzu kürü doktorların gülüp geçtüğü birşey, inanmıyorlar böyle şeylere..Ama bol sıvı alması, çok su içmesi de sperm sayısını artırıyormuş..

Anladım canım, biz elimizden geleni yapıyoruz ama heklısın herşeyin bir zamanı var aslında..Eşin ne kadar süre askerlik yapacak?

5,5 ay kısa dönem canım ama yinede ayrılık işte biz 1 gün bile ayrı kalmadık :gitme:

ya bi ben alamadım şu ovulasyon testini ne diye istiyorsunuz eczanelerden bendemi var bi tuhaflık:)nasıl yapıyorsunuz bi tane olarakmı alınıyor yoksa kutu ile falanmı?

mihrace canım ya çok üzüldüm .haklısın herşey para bak ben istanbulda hep özele gittim ama devlet hastaneleri burada çok kalabalık olduğu için dediğin gibi insanın iliğini kemiğini kurutuyolar, öylece bekliyorum yaza micro için.adım atıyosun hastaneye para.ama burada sgk anlaşması olan hastanelere gittim hep.sen de öyle yapsan daha az ödersin o zaman.önce bi tüp bebek bölümü olan hastane varsa yaşadığın yerde oraya eşini al git (bana destek ol falan de yanımda ol de eşine) sonra da doktor karşılıklı uzun uzun neler yapılması gerektiğini anlatınca belki seninki insafa gelir; inşallah bişey de yoktur ama yaptır da boşuna vakit kaybetme arkadaşım yaşımız geçiyor; hem eşin böyle üzüldüğünü görünce belki doktor anlatınca razı olur:)
Allah yardımcın olsun arkadaşım:Saruboceq:

günaydınnnnnnnnnn
nasılsınız bakaılm kılar
ben 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum
2sinde silik 3.sünde negatif çıktı
zannedersem
çok sıvı tükettiğimden silik çıkmış olabilir
dün negatifti ama kullandım preseedi yinede hayırlısı bakalım

bu arada giden kızlara çok üzüldüm
inşallah mutlu haberlerle dönerler yanımıza

deniko bu arada canım banada özelden yazarmısın doktorun söylediklerini çok merak ettim
belki vesilemiz olurrrrrrr
lütfeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnn

bu arada kızlar bebk aspirini kullanmaya başlıcam
günde bir tane
kan pırtlılaşmasını engelliyomuş
ben sigara kullandığım için bende olabilir
sizlede paylaşmak istedim belki biliyosunuz ama olsun

denikocum okudum canım teşekkür ederim yinede
bakmadan sayfalara sazan gibi atlarsam böyle olur
kusura bakma canım
ben öyle yapsam benimki çıldırır
napcam bilmiyorum
bazen onu oynatıyorum ama bide 40 dakka adam kafayı yer
he bide preseedi tam 25.dakkada nasıl yapcam oda bi muamma
ama olsun bebk için herşeyi yapabilirim

kimsecikler gelmemiş bugün...........

5,5 ay kısa dönem canım ama yinede ayrılık işte biz 1 gün bile ayrı kalmadık :gitme:

Olsun yine de uzun bir zaman canım..İnşallah çabucak geçer zaman, belki de eşin askerden döndükten sonra bebeğinizin olması daha iyi olacak sizin için..

Canım ben uygulamaya başladım haklısın biraz zor oluyor ama inşallah sonucu güzel olur..2 gündür bahaneler uydurmaktan anam ağladı:)) Preseed'i ovulasyonun ilk gününde değilde diğer günlerde kullan..Çünkü ovulasyonun ilk gününde süreyi o kadar uzun tutsan yeterli diğer günler yine bildiğin gibi yapmaya devam et canım..

canım sağol desteğin için :1hug: hafta içi tıp fakültesine gitcem özeline.benimle gelir mi bilemem.gelmezse tek giderim yine napıyım.kızlar müslümanın müslümana yaptığı dua , günahsız ağızdan yapılan dua gibi oluyo. o yüzden ismen dua istiyorum sizden lütfen :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…