Preseed kullananlar

Alıntı:
bubuş kullanıcısından alıntı
cnm ben ebaydan aldım. önce üye oluyosun sonra sipariş veriyosun
46 tl cekildi kartımdan.
2 martta sipariş verdim az önce geldi.
3 gün de geldi yani bi aksilikde olmadı cok şükür.
içinde preseed var 6 adet aplikatör var
10 tane gebelik testi
15 tanede ovulasyon testi var.

inş. allahım bunu sebep kılar bizlere.

AMıN CANIM YA ıNŞ.artı kargo ücreti falan ödedinmi?sadece 46 tl mi verdin çok iyi çünkü burda 130 tl aldığın sitenin linkini atarmısın bana rica etsem:)

canım benim kızdığımdan değil kendini boşuna strese soktuğun için hayıflanıyorum. boşuna üzülüyorsun gencim güzelim hayatımı yaşayacağım de göreceksin herşey düzene girecek. hadi bizlerin problemleri var ama senin çok şükür sorunun bile yok rahat olsan inan olacak. bi sınava falan gir nebilim oralarda da insan kendini olayacak bişiler bulabilir. ben de orda yaşadım hem de dört yıl senden daha gençtim o zaman.bir de köydeydim. yani demek istediğim hedeflerini değiştir hemen gelecek hayırlısıyla çünkü olmaması için hiç bir nedenin bile yok.

benim de yaşım 39 inan hayırlısını diliyorum sadece .olur diyorum. allah herkese aynı yaş grubunda çocuk verecek değil ya bize de geç verecek sanırımkaydirigubbakcemile5 annem en son numarayı 38-39 da yaptı ayy annemin çiçeği o nasıl da birbirlerini seviyorlar anlatamam şimdi kardeş 24 yaşında annemin kucağında oturuyor demekki geç anne olmakta tatlı olabiliyor bazen diyip teselli buluyorum:))) eşim de diyor olmazsa dünyayı dolaşırız napalım diyor. valla rahat olmak gerek kısmetimizde ne varsa onu yaşayacağız. örneğin ben geç evlendim. ooo neler yapmadım ki bu yaşa kadar anlatsam bitmez. o boşluğu başka şeylerle doldurdum(eş çocuk boşluğunu ) bizim sınavımız da bu. allah hepimize uzun ve güzel ömürler versin...

love27ben de oyalanmak için ders saatim arttırdım,hem de ücretim arttı,iyi oldu yani.her akşam 7 de geliyorum eve .daha doğrusu artık eskisi kadar kafama takmıyorum,vaktim yok düşünmeye bu aralar.bu yoğunlu nisanda bitecek.o zaman yine sıkılmaya ve takmaya başlar mıyım ?sıkılırsam ne yaparım bilmem.seni anlıyorum love.halk eğt.merkezlerinde kurslar oluyor onlara katılamyı düşünmedin mi hiç,bakır,boyama,dikiş,ingilzce,almanca,kuaförlük... en küçük ilcelerde bile oluyor.tavsiye ederim.

:roflol: birikim olsa neyse:roflol:

selmacım ben senin yerinde olsam her dakika ualasabilecegim doktorumu secerdim, son ana kadar da normal dogumu düşünürdüm canım, karar senin, evet gercekten de erken...
tabi gelin sizi bitliste bi eve kapatayım görün gününüzü sonra
kurdukça kurarsınız artık
neyapayım canım can sıkıntısı işte burda yapacak bişeyde yok onun için bu bunalım
ay evet dogru diyorsun love, aslında hareketli bi sehirde yasasak bu kadar takmıycaz kafaya, ama güzelim kızlar dogru söylüyor, zaten erken evlenmişsin, cocuk için de beklemişsinz canım,biraz daha bekleyin, yasın küçük gercekten, ben 29 olcam ki mayısta

ay ben onu bi kez yaptım saat kurdum:roflol: ama gecen ayda da saat 5 diyince gözümü actım hiçbi uyaran olmadan, uyandırdım eşimi de kaydirigubbakcemile3 vücut ona programlanıyo yemin ederim:)
uyyyy kolay gelsin canım sana, iyi yapmıssın valla:)

herkese iyi tatiller iyi haftasonları kızlar, 2 gün boyunca uyumayı düşündügüm için ugramayabilirim topiğe:roflol:

kızlar merhaba ,sabah test yapıcam,yine erken tabii ama duramıyorum,bana dua edin olur mu?? bir de benim kafama bişey takıldı,önceki yazışmalarda konusu geçmiş ama tam anlayamadım ,tüp bebekte ssk 1200 TL'yi karşılıyor anladığım ve sadece 3 yıllık evlilik ve 23 yaşın üstünde olduğunu kanıtlamak raporu almaya yeterli anladığım kadarıyla.ben nisan sonu mikroenjeksiyon yaptırmayı planlıyorum özel bi hastanede,peki nasıl bi yol izlemem gerek?yani istanbul'da hangi devlet hastanesine ,kime gitmem gerekli onu çözemedim,okmeydanındaki eski ssk hastanesini bilirsiniz,orası olur mu mesela?yani napıcam kadın doğumdan muayene gibi randevu alıp o doktordan mı istiycem raporu?bi de o 1200 TL'yi ssk özel hastaneye mi ödeyecek bize mi?ayrıca daha önce duyduğuma göre devlet hastanesinde yapılmış yumurtlama takipleri, 3 negatif aşılama falan olması gerekiyormuş raporu almak için,şimdi öyle bişey yok mu yani?çok uzun yazdım kusura bakmayın arkadaşlar,bu konuları hiç bilmiyorum gerçekten ,biriniz bana bi yol gösterirse çok sevinirim,çok sağolun şimdiden...

mail yazdım sana umarım almışsındır

aytuğ haber aldınmı bu rapor konusunda bana da haber et olur mu??

Alıntı:
bubuş kullanıcısından alıntı
cnm ben ebaydan aldım. önce üye oluyosun sonra sipariş veriyosun
46 tl cekildi kartımdan.
2 martta sipariş verdim az önce geldi.
3 gün de geldi yani bi aksilikde olmadı cok şükür.
içinde preseed var 6 adet aplikatör var
10 tane gebelik testi
15 tanede ovulasyon testi var.

inş. allahım bunu sebep kılar bizlere.

AMİN CANIM YA İNŞ.artı kargo ücreti falan ödedinmi?sadece 46 tl mi verdin çok iyi çünkü burda 130 tl aldığın sitenin linkini atarmısın bana rica etsem:)

günaydın kızlar, denizcim nasılsın?

kadser sana link gönderdim canım:)

gükem boga burcuyum, yaaa uyuyamadım eşim kurs veriyo ona gitti, ben de uyandım, şimdi ağdaya gidiyorum kızlar, görüşürüüüz:)

günaydın kızlar nasılsınız görüşmeyeli
1 haftadır misafirlerim vardı kayınvalidem annem kardeşim bendeydi hiç fırsatım olmadı girmeye,
herşey yolundadır umarım bu ay güzel haberlerle dolar sayfalarımız

selmacım merhaba, çook mutlu oldum herşeyin normal görünmesine
yazın dikkatimi çekti..bana göre tel ini hastasına vermeli...saatli çalışma olmaz gebelikte..oldu ki ters birşey oldu seni bilen o dr başkaları değil...ama diğer taraftan normal doğuma destek vermesi güzel....çünkü sezeryan çok tehlikeli...eğer ikinci çocuğu düşünüyorsan, kesinlikle normal doğum...tanıdığım birisi bahsetti..sezeryan olan birisi tekrar hamile kalmış ama sezeryan dikişinin üstüne...gebeliğini sonlamak durumunda kalmışlar...sen de biliyorsun bebek elde etmennin ne kadar zor olduğunu...eğer tüm koşullar normalse, normal doğum olmalı bence....

burada senin içine sinen hangi tarafsa ona devam et...pozitif etki alıyorum vs gibi laflar bana göre doğru değil...bu laflar söylenmemeli bana göre, yaşanmalı
bence erken değil, tam zamanı...dr un ve hastanen önemli canım...

selam a.s.

helena............................................ ................04 Mart
catdog............................................ ................06 Mart
aurora79.......................................... ...............06 Mart
deniko............................................ ................06 Mart

son adet tarihi yazılı olan yukarıdaki arkadaşlardan haberi olan var mı????
güzel haberler inşallah...eyvahedigeldismile
öyle hızlısınız ki yetişemiyorum..boyun ağrımdan dolayı okuyabildiklerimi okuyorum ama yazamıyorum....

ben beklemedeyim...
sevgiler herkese opuyorumnanaktan

masalcım canım benim günüm bugündü gelmeyesiceklava: tabi hamişsem, henüz gelmedi ama olucak gibi hissediyorum her an olabilir.bi de ben 4 gün önce test yapmıştım dayanamayıp, tabi negatifti her zamanki gibi. oyüzden ümitlenemiyorum, olsa çıkardı değil mi silik bi şekilde???:sm_confused:

işte ben hep yüreğim ağzımda okuyorum bütün bu yazıları...
canım belli olmaz ki!!!
bunun geç döllenmesi var bilmem nesi var..
sen günün geçmeden idrar testi yaptıysan zaten bişey varsa bile çıkmaz bitanem...
bekle bakalım...Allah büyük bir kapıyı kapatırsa diğerini açıyor demektir....

aayyy masal ağzından bal damlıyo canım ya, keşke haklı olsan, yani inşallah haklısındır.
biz 2 yılı aşkın süredir istiyoruz, sebepsizce bekliyoruz.tabi olmuyosa var bunda da bi hayır ama insan çok üzlüyor işte olmayınca.
bu arada boynun için çok geçmiş olsun canım, seni çok yormak istemem ama fıtık mı var?fiziğe falan gittin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…