Preseed kullananlar

Merhaba canım..Ben de beklemedeyim gelen giden yok henüz..Ben de dayanamayıp 2 gün önce test yaptım ama tabii ki negatifti, bugün ateşimi ölçtüm 37 derece çıktı..Hayırlısı bakalım ne olacak..

arkadaşlar bişi sorucam.
benim kargo geldi ebayden ama içinden sadece 15 adet ovulasyon testi çıktı 10 adet hamilelik testi çıkmadı. ben de çat pat yazdım bişiler tamam hemen gönderiyoruz diye cevap gelmişti ama 10 gün falan oldu ulaşmadı bana hala. siz bööle bi durumla karşılaştınız mı? gerçi o 10 adet promosyondu ama olsun sonuçta içinde bunlar var diyorlar.

ay unuttum cidden:) sormak istediğin bişi varsa yanıtlarım elbette.test yapacaktın ne oldu?

olsun canım:) dün yazıştıklarımızın dışında bişey yok zaten,sana haber vericem halledemezsem,çok teşekkürler...test hüsran maalesef ,daha 3 gün var ama silik de olsa çıkardı diye düşünüyorum.hayırlısı artık,bekliyorum...

kızlar hepinize iyi akşamlar,
ben maalesef adet oldum bu preseed te fos çıktı yaa-tatlicadiarzu-
yeni adet tarihim 4 nisan (gelmez inşallah)
beni listenin sonuna atarsınız kafamçokkarıştı
öpüyorum hepinizi, iyi geceler...

Merhaba canım..Ben de beklemedeyim gelen giden yok henüz..Ben de dayanamayıp 2 gün önce test yaptım ama tabii ki negatifti, bugün ateşimi ölçtüm 37 derece çıktı..Hayırlısı bakalım ne olacak..

canım ne durumdasın adet olmamışsındır inşallah, test yaptın mı canım tekrar?
haberdar et bizi...
bu arada günü olan diğer arkadaşlar hadi haber verin, şenlenlim inşallah....

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................09 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic.............................................................18 Mart
love27............................................................22 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
sinemaltan......................................................
catdog............................................................04 Nisan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

hepinize iyi pazarlar kızlar,listede günü gelen arkadaşlar son durumlarınız nasıl? helena,aurora79,deniko ? hadi inşallah müjdeler verin bize de çok güzel haberlerle başlayalım yeni haftaya...

Anjelic yukarıdakini yazını okuyunca yazmak istedim, kurtajdan dolayı endometrium etikelenmiş kendi kendime boşuna deniyor olacağım demişsin, öyle negatif düşünme, en iyi örnek benim annem, bundan 38 yıl önce ilk bebeğine hamileyken kalp yetmezliği olduğu ortaya çıkmış, kalp ameliyatı olması gerekmiş, bebeğini aldırmak zorunda kalmış, o zamanki kurtaj yöntemleri şimdiye göre çok daha ilkelmiş biliyorsunuz eskiden ilk bebeğini aldıranın bir daha bebeği olmaz diye söylenti vardı bu ilkel kurtaj yöntemlerinden dolayı, ama annem o kurtajından 2 yıl sonra abime hamile kalmış,kalp sorunları geçtikten sonra 2 yıla yakın uğraştık demişti bana ama o kurtajın üzerine 2 defa daha hamile kaldı.
Olacak diye düşün, tabiki kontrollerini aksatma gerekirse tedavini de ol ama negatif düşünme cnm.

sevgiler...

slm arkadaşlar;
bende halen adet olmadım ama bu hamilelikten değil,geçen hafta öğrendiğim sol overimdeki 4 adet çikolata kistinden dolayı...beni listeden silerseniz sevinirim..kistlerle benim hamile kalmam çok zor..4'üde çok büyük zaten...biri 5.5 biri 4.5 diğer ikiside 3'er cm ..
tedaviden sonra tekrar listeye isim yazdırırım..önce kistlerden kurtulmam lazım..inşallah günü geçen diğer arkadaşlarımdan güzel haberler alırız..hepinizi öpüyorum...

tşk ederim mona rosa, doktorlar ilaç vermedi bana,kistleri eriten ilaçların yan etkileri olduğu için tüp bebek doktorun versin dedi..zaten normal yollardan olmaz biran önce tüp bebeğe git dedi..birkaç ay tüp bebek düşünmüyorum soğan kürüyle kistlerimin eriyeceğine eminim..

Selam kızlar benim bugün de geçti hala regl olmadım ama bir günlük bir gecikme olabilir diye heveslenmek istemiyorum..Test için biraz daha beklemeyi düşünüyorum..

canım çok geçmiş olsun,umarım en kısa zamanda erir kistlerin ve tedavin iyi geçer.

Selam kızlar benim bugün de geçti hala regl olmadım ama bir günlük bir gecikme olabilir diye heveslenmek istemiyorum..Test için biraz daha beklemeyi düşünüyorum..

canım doğru söylüyorsun,benim gibi testte erken davranınca ne moral kalıyor ne bişey... en iyisi biraz daha bekle,inşallah hamilesindir:Saruboceq:

iyi akşamlar kızlar...
nasılsınız?
benim dün adetimin 11. günüydü çok feci kasık agrım oldu yumurta çatlaması gibi normalde 13. gün çatlar ilaç kullandıgımda hissederim bu agrıyı 2 aydır ilaçda kullanmadım niye böyle oldu bilmiyorum beni yatırdı resmen agrı.13 gündür sogan suyu içiyorum aranızda sogan suyu içen varmı?şiddetli kasık agrısı yaptımı?

aytugcum sen neyaptın adet olmadın inşallah...

deniko sen nasılsın başlıyomusun tüp bebege...

hoşgeldin.geçmiş olsun.neden öyle oldun ki?can sıkıntını atmak için bazı tavsiyelerde bulunmuştum düşündün mü canım ?

hoşgeldin.geçmiş olsun.neden öyle oldun ki?can sıkıntını atmak için bazı tavsiyelerde bulunmuştum düşündün mü canım ?
canım okudum yazdıklarınızı çok sagolun
aslında hep yanlızlıktan ve can sıkıntısından bahsettim ama biyanda da bu yanlızlık işime geliyo
kpss sınavı var biyandan ona çalışıyorum onun için herhangi bir kurs düşünemem
öncelikle bi işe girmem şart okul bitti benim herhangi bi işim olmadı daha
şurda 2-3 ayım kaldı sınava bakalım artık hayırlısı
sen nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…