Preseed kullananlar

iyiyim.yumurtlama günlerindeyim çalışma zamanı yani.tırmalamaya devam
sizde morfoloji sorunu vardı bu düzelmiyomu ilaç tedavisiyle falan
sperm sayınız nasıl?morfolojiyle sayı pek alakalı degil demi

dün büyük ihtimal benimde yumurtlama günümdü bu kez pek çalışmadım
sadece dün 2 kez yaptık öncesi yok..bugünde zaten nöbetçi..

sizde morfoloji sorunu vardı bu düzelmiyomu ilaç tedavisiyle falan
sperm sayınız nasıl?morfolojiyle sayı pek alakalı degil demi

en son testte morfoloji %1. sayı normal ama morfoloji kötü olunca dölleme olmuyor biliyorsun.biz mikrocuyuz yaza .kafamçokkarıştı

cetrefilliçok sağol arkadaşım, bu listenin müdavimi olucaz herhaldekafamçokkarıştı

catdog adet olmuşsun can
nedensizlerde işe yarıyo deniliyodu bu preseed
bizde olmadı neyse diger arkadaşların yüzü güler inşallah

aytugcum sen neyaptın adet olmadın inşallah...

deniko sen nasılsın başlıyomusun tüp bebege...

canım sağol, günüm salı, inşallah gelmez diye bekleyip duruyorum ama klasik belirtim olan bel ağrım başladı birkaç gündür , bi de dün sabah test yaptım negatifti,o yüzden pek ümitli değilim arkadaşım.sen de ovulasyon günlerindeymişsin, iyi değerlendir canım,hadi hayırlısı...

en son gittigim doktor dedi yapılan tedavilerini belgele diye off nasıl belgeliycez ya
klomen yazılmıyomu artık aman ya bune şimdi klomen yazılmıyosa diger ignelerdede degişiklik olmuştur

cevaplandımı bilmiyorum canım sorun ama... sebepsiz infertilite varsa ve tüp bebek uygunluk raporu istiyorsan vukuatlı nüfus kayıt örneğin ( evlilik süren ve daha önce çocuk sahibi olup olmadığını belgelemek için), bunun dışında klomen ile 3 ay lık ovulasyon takip raporun ve 3 başarısız inseminasyon yani 3 defa aşılama yaptırdığına dair heyet raporu alman gerekiyor. zor değil gözün korkmasın drun gitmiş olabilir yada farklı farklı yerlerde tedavi olmuş olabilirsin yinede heyet raporunu alıp ondan sonra tüp bebek uygunluk raporuna başvurman gerek... başka merak ettiğin bişey olursa sorabilirsin... :)

Nursu bu merkezlerin uzmanlaştığı sorunlar nedir. Anatolia'yı duymuştum daha önce. Örneğin eşimin sperm sayısında problem var benim. Hangi merkez bu konuda daha iyi?

canım kusura bakma lütfen ben çok sık giremiyorum spermle ilgili problem varsa anatolia bu konuda gayet iyi yani ürolog ve embriyologları çok çok iyi bilgin olsun.. sen yinede detaylı bişekilde araştır... allah gönlüne göre versin...

günaydınnnnnnnnnnnn
kızlar ogün okadar yardım istedim kimseden ses çıkmadı aşk olsun yaaaaaaa
hala gelmedi preseed 5 iş günü içerisinde geliyomuş
bugün 4.gün biyerede çıkamıyorum inşallah gelir yaaaaaaaaaa

günaydın güzeller...iyi haftalar

8 mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun:)))

hala geledi bana yaaaaaaaaa
zaten ne istesem olmuyo sıkıldım artık haaaaa
offffffffffff
iş günü olarak bugün 4.gün arayada cumartesi pazar girdi
ne biçim iş anlamadım yaaaaaa
tamda yumurtlama dönemim yaklaşıyo
napcam ya
akşam bari arkadaşım mail atsın sinir oldum

canım çok geçmiş olsun,umarım en kısa zamanda erir kistlerin ve tedavin iyi geçer.

çok teşekkür ederim aytuğcum..halen adet olmadım adet olduktan sonra hormon tahlili yaptırıp kocaelinde ki tüp bebek doktoruma gidicem..o 3 aylık iğnelerle beni menapoza sokarak kistlerimi eritiyor..onun haricinde de ben zaten soğan suyu içiyorum ve bitkisel bir ilaç kullanıyorum..eriyeceğinden eminim..kısa sürede olmayacak belki ama mutlaka eriyecek :))

topiğimizin güzel kadınlarının ''kadınlar gününü'' kutluyorum....hepinizi öpüyorum :1hug:

canım yurt dışından mı aldın?yurt dışından aldıysan 10 günde zor geliyor...ama g.g dan aldıysan çok gecikmiş...satıcıyla irtibata geçmelisin

selam kızlar..
ayşecik gelmemiş bugün niye acaba
auroracım nasılsın?çikolata kisti çıkmış üzüldüm inşallah geçer canım
sogan suyu faydası oluyomu gerçekten çikolata kistine

aaa kızlar aşagıda topikte kim var görünmüyo artık

hilalcim bekle biraz acele etme gelir daha 4 gün olmuş
hem senin bu ay korunman gerekmiyomu

sabret kızzz
bana kuzenim yurt dışından yollucaktı geldğinde yumurtlama dönemi geçmişti bidahaki aya kadar bekledim 1kere kullandım olmadı kızdım kendime kalsa hıh boşa heveslendim gene olmuyo işte preseed da neymiş falan dedim 3ay sora hadi bikere daha kullanayım son kez dedim tutunuverdi
sabret canım preseed da gelecek bebeğinde gelecek merak etme
bol bol dua et sadece
rabbim en kısa zamanda güldürsün yüzünü inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…