Preseed kullananlar

valla o dediklerinden ses yok denizcim yaa, bende de belirtiler iyiden iyiye arttı, artık gelecek aya umutlar..

selma sana da hayırlı kandiller canım

ama ben size küsüm, kaç gündür gelmiyosunuz buralara

küsme canım benim yazamasamda inan 2 dk girip mutlaka bakıyorum,
kırmızıyı gözünle görmeden oldu deme bellimi olur bekleyelim bakalım yarına kadar

ayşeciğim canım benim küsme bize:))
dün girdim birara yazamadım. zaten kimseciklerede yoktu. kızlar akşam kaynatmışlar:)))
love canım inşallah birdaha ki aya..
ayşe sen daha bekle deniz inde dediği gibi:)))

deniz canım ben homini gırtlak yiyiyorum... ne bulantı ne baş dönmesi. ilkinde de böyleydim ben. arada 2010 ekim anneleri topiğine takılıyorum. ama o kadar çok yazışma yapılıyor ki yetişmek ve anlamak çok zor:)))
burası benim en zor dönemlerimi geçirdiğim topiğim ve arkadaşlarım uğramazmıyım kız ayşeeee

küsme canım benim yazamasamda inan 2 dk girip mutlaka bakıyorum,
kırmızıyı gözünle görmeden oldu deme bellimi olur bekleyelim bakalım yarına kadar

ama işte ben de korkuyorum bizi bırakacaksınız diye:gitme: yoksa küser miyim ben size, kızlar normalde benim hesaplama gününe göre günüm24ü, ama arada 2şer gün sekiyo diye 26 sı dedim, ama yani o kadar belli ki eli kulagında ha geldi ha gelecek, sabah da testte baktım, misler gibi tek çizgi:sinifsinif:

xxxnezo dan haber var mı arkadaşlar 23 ü idi onun tarihi?
yok gukemcim yaaa o da ugramadı bu aralar

sen nasılsın? ne alemdesin?

kızlar öncelikle herkese günaydın
kandiliniz mübarek olsun
giripte yazamadığım için özür dilerim
ben iki gün önce test yaptım silik bi çizgi çıktı
sonra kan testi yaptırdım
sonucum 41.78 çıktı
ne sevindim ne üzüldüm
dün tekrar yaptırdım ve 62.68 çıktı
bu durum neyi gösterir bilmiyorum
normalde iki katı olması gerekiyomuş ama
ben ikisinide farklı yerlerde yaptırdım
hayırlısı diyorum ama
iyice ümitsizliğe düştüm kızlar
progestoronumda düşük çıkmış
ama hayırlısı diyorum
en azından hamile kaabiliyorum onu öğrendim
yarın tekrar gitcem doktora
şimdilik listede orda kalıyım
bakarsınız terfi ederim:))))))))

hilalcim degerleri doktora danısmadın mı? hadi inşallah yükselir canım degerin yaaa, allah yüzünü güldürsün, habersiz bırakma canım bizi

hilalcim degerleri doktora danısmadın mı? hadi inşallah yükselir canım degerin yaaa, allah yüzünü güldürsün, habersiz bırakma canım bizi
gösterdim canım
iki testte farlı yerlerde yapıldı yarın tekrar vericem kan
şu durumda hamilelik var ama
sağlıklı bi gebelikmi
yani boş bi gebelikmi onu bilmiyoruz
offf bu belirsizlik çok kötü gerçekten
doktor geç döllenme olabilir dedi
bakalım beklicez
sizede haber veririm canım
teşekkür ederim iyi dileklerin için

hayırlısı hilalbebik, inşallah hamilesindir..
e denizciğim sen ne yapıyorsun? senin pıtırcığın kocaman olmuştur:)) Allah banada göstersin büyüdüğünü.. ben ilk üç ayı atlatmadan rahat edemeyeceğim. bu arada dr bana aspirin verdi. hergün içiyorum birtane..

kız zilli bu mübarek günde ne güzel süpriz yaptın valla. bence geç döllenmiştir yükselir hiç merak etme hadi hayırlı olsun

kız zilli bu mübarek günde ne güzel süpriz yaptın valla. bence geç döllenmiştir yükselir hiç merak etme hadi hayırlı olsun

inşallah canım ilk yaptığımla iki gün sonrakinin arasında sadece 20artış olmuş ama
yinede ümidimi kaybetmiyorum bundada vardır bi hayır
teşekkür ederim :))))))))

kızlar bende adetımden 1 gün önce kan vermıstım 100 çıkmıstı degerım dün tekrar ettım 850 çıktı doktorum çok ıyı dedı 2 günde 2 kat artmıs hep dedı haftaya gel keseyı görelım ınsallah dedı darısı ısteyenlerın basına

inşallah canım allah razı olsun

hılalcım bende senı merak edıyordum yaaaaa ınsallah bebegın sıkı sıkı tutunur sana hiç bırakmaz senı ınsallah yarabbım

hılalcım bende senı merak edıyordum yaaaaa ınsallah bebegın sıkı sıkı tutunur sana hiç bırakmaz senı ınsallah yarabbım

inşallah canım yaaaa
ama neden çok yüksek bi artış yok onu merak ettim
progestoronda düşük çıktı
inşallah düzelir

kızlar allah rızası için bana dua edin nollllllllrrrrrrrrrrrr

kızlar şimdi çıkyorum gelirim birazdan öptüüüm

herkese hayırlı kandiller diliyorum...
Allah tüm dualarınızı tez vakitte kabul etsin bu müberek günün hüremetine....

inşallah canım yaaaa
ama neden çok yüksek bi artış yok onu merak ettim
progestoronda düşük çıktı
inşallah düzelir

kızlar allah rızası için bana dua edin nollllllllrrrrrrrrrrrr

canım dualarımız seninle....
inşallah bebeğin bize güzel haberler verir...

selam kızlar..
hepinizin kandili kutlu olsun allah dualarımızı kabul etsin

hilalcim gözünaydın inşallah degerin katlarda hepbirlikte seviniriz

canım benim keyfsizim işte. bugün 10. gün ve hafif hafif kanamam devam ediyor rahim filminden sanırım sarı su içinde kahve lekelenme var. nebilim çocuk olcada yok ama napalım hayırlısı allahtan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…