Preseed kullananlar

hoşgeldin 35. aycııım nasılsın? anacım ben sorcam sorcam unuturoyum, 35. ay ne ki?

ayşe, ayça, aynur, ayten, aysel, aygül, ayşen, ayla...:roflol: hangisi

nasılsın canım keyfin nasıl?

iyiyim ben de adet olup olmayacagımı bekliyorum... bugün günüm de hala gelmedi.. inşallah da gelmez.

bugün hilal tekrar kan verecekti, inşallah degerleri yükselir keseyi de görürler de rahatlar.. anjel de ne zamandır yok:(

inşallah cnm ya yüksek çıkar seninde adeti gelmezzzzzzzzzzzzzzzzzz inşallahhhhhhhhhhhhhhh

tünaydın kızlar,
ayşeciğim canım cuma saati inşalllah hamilesindir diyorum:))) eğer bugün olmazsan yarın bir test yap merakta bırakma bizi ya. hadi bakalım inşallah.
35 ay canım nasıl gidiyor çalışmalar? bittimi yoksa:)
love canım bak cetrefilli doğru söylemiş takmayınca daha rahat oluyor. dr. bana tek yumurta küçük bu dedi diye öylesine takılıyordum.. o kocaman çok yumurta ile olmayanı güzel Allahım olduruverdi..

Selam kızlar nasılsınız ben bir süredir annemdeydim giremedim nete hilalbebik hamileymiş çok sevindim..Sıradaki sen olursun inşallah cetrefilliciğim..

iyidir cnm sen npysn çalışmalar devam son gaz

Kıslaaar nasılsınız? Herkese hayırlı cumalar, ayşem inşallah hayırlısıyla hamilesindir?

Selmacım, nevyas nasılsınız kızlar? 35.ay sen naptın güzelim, nasıl gidiyor?

inşallah cnm ya yüksek çıkar seninde adeti gelmezzzzzzzzzzzzzzzzzz inşallahhhhhhhhhhhhhhh
canııııım çok saol, inşallah bu ay gelmiştir bebegim yaaa...
bak bak konusana bak, sen lovedan daha vesveseliydin ya hatun:roflol: yok tek yumurta, yok bilmemne diye diye kendini helak ediyodun, bak geldi nihayet bebeğin selmacım allah razı olsun canım, umarım bebek tutmustur bu ay
Selam kızlar nasılsınız ben bir süredir annemdeydim giremedim nete hilalbebik hamileymiş çok sevindim..Sıradaki sen olursun inşallah cetrefilliciğim..
iyi misin toparladın de mi inşallah? saol tatlım benim, inşallah

Kıslaaar nasılsınız? Herkese hayırlı cumalar, ayşem inşallah hayırlısıyla hamilesindir?

Selmacım, nevyas nasılsınız kızlar? 35.ay sen naptın güzelim, nasıl gidiyor?

kız sen nerelerdesinalsanaalsanasmile
canlarım cok saolsun, rabbim agzınızdan alsın, inşallah hamileyimdir, ha adetin her türlü belirtisini an be an yasıyorum ama, internetteki ovulasyon hesaplamaya göre tarihim 24 subattı aslında, ben gecikme olursa heveslenmeyim diye 26 demiştim, şu an 2 günlük bi gecikme var ama gelecek gibi:sinifsinif: inşallah bunlar gebelik belirtisi olsun:Saruboceq:

Ayşecim gebelik belirtisi regl ile aynı, takma bunları kafana, inşallah hayırlısıyla olmuştur.
Ben işlerden pek başımı alamıyorum canım, akşamları da eve yorgun düşüyorum, zaman ve enerji bulursam geliyorum işte :)

:)))) cetrefilli güldürdün beni. e anacığım tek yumurta olunca şansım çok azalıyordu ve arka arkaya hep tek yumurtam oluyordu. korkmuştum
anjelic canım ben iyiyim iyi gidiyor. Allaha şükürler olsun şu an ağrım sızım yok...
burya uğrayıp sizlerden güzel haberler var mı diye bakınıyorum.

ayşe hadi canım inşallah..

ayyy neyse hadi bitirdik haftayı, haftasonu dinlen bol bol, ben öyle yapcam vallakaydirigubbakcemile3

anacım o kadar sey arastırdın da sunu kabul ettiremiyordum sana, zaten ilac kullanmayan her normal kadının ayda tek yumurtası olur:roflol: bak ahala sans düşük diyo, ula analarımız klomeni nerden bulmus, tek yumurtayla catır catır dogurmuslar işte bizi:roflol:

slm arkadaşlar,bilgisayarım tamirdeydi bir süredir giremedim...anneme geldim oradan giriyorum şuan,bilgisayarımı da akşama alıcam kısmetse..geriye dönük okuyamadım,sadece son sayfayı okudum hilalbebik hamileymiş çok tebrik ediyorum,sağlıkla kucağına alsın inşallah...

bu sayfaya yazmayı çok özlemişim..:)

teşekkür ederim ayşecim bende hepinizi çok özledim..senin regli tarihin yaklaştı mı canım?diğer aylardan değişik belirtiler var mı ?
umudumuz sensin bu ay..kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim ayşecim bende hepinizi çok özledim..senin regli tarihin yaklaştı mı canım?diğer aylardan değişik belirtiler var mı ?
umudumuz sensin bu ay..kaydirigubbakcemile5

bugün canım adet tarihim...inşallah dediğiniz gibi olur, rabbim kimsenin kucagını bos koymasın...

selamlar arkadaşlar....umarım herşey yolundadır bugün:) cetrefilli inşallah regl olmayacaksın bugün..dua ettim senin için az önce ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…