Preseed kullananlar

lovercım rahat ol sen, rahat ol ki spermler yumurtanı ararken sıkılmasınlar içerde, oooh ne rahat yer desinler:roflol: cok ciddiyim, hiç kasma kendini, yok sırtüstü yatcam yok bekliycem, yok ayaklar havaya, aman önce hayatımızı yasayalım yahu, bazen öyle bi hal alıyo ki ev ödevi gibi birlikte oluyoruz eşlerimizle, valla genciz güzeliz, şimdi yasamıycaz da ne zaman yasıycaz, iki gün sonra cocuk olunca zaten rahat rahat birlikte bile olunamayacak, şimdiden yiyin için gezin sevişin, amaaaaan hayat cok güzel valla:)

ben kacayım kızlar, accuk emremle ilgileneyim, herkese iyi geceler

aman cok da şeyimdeydi milletin dediği, valla ben ameliyat için ankaraya gidecegimde kayınvalideye dedik kist var onun için ankaraya ameliyata gidiyoruz diye, 10 aydır o yüzden mi cocugun olmadı dedi bi anda. oysa 3 aydır biliyoduk biz kisti ve birinde bahsederken mesela, işte falancanın oglunu gördüm gecen, arada gecirirr "onların da cocugu olmuyor" diye, ben bunları taka taka valla kafamda siyah sac kalmadı. ama artık diyorum onlara ne, biz zaten kendi içimizde yeterince asgır yasıyoruz bi de onların sacmalamalarıyla ugrasamıycam valla..

olmuyor, olmuyor mu?,neden olmuyor ki??
kayınvalidem rahmetli...eşimle evlenmeden seneler önce vefat etmiş...
bilmiyorum ki yaşamış olsaydı aynı şeyleri yaşar mıydım??
boşver canım ya...sabır diyip önümüze bakıcaz...

bu arada iki gün önce preseedim geldi :dance:...nasıl mutlu oldum anlatamam :lepi:

eşim de test yap diyip duruyor...perhizde ya adam dayanamıyor artık testim(ovulasyon) pozitif çıksa kaydirigubbakcemile sonumu düşünemiyorum...

geldi benim lanet kırmızılar
2. preseed maceramda bitti malesef
umutlarım diger aylara kaldı

merhaba kızlar nasılsınız?ben günlerdir giremedim, önce yatılı misafirler sonra grip oldum yorgunluktan bittim:KK43: yumurtlama günlerim başladı,en geç cuma çatlaması lazım,hayırlısı artık,umutla bekleyiş başlıyor yine...demin sayfaları okudum biraz yakalıyım konuları diye ama o arada da herkes çıkmış ,neyse artık yarın akşam katılırım muhabbete,iyi geceler hepinize...

sabır canım...
umutlarımız var ya...Allah onu tüketmesin...kaldıramayacağımız yük vermesin...
tez zamanda gelsin bebeğin sağlıkla...

sagol canım allahım saglık derdi vermesin yeterki bunada şükür diyorum neler var aslında yumurtası olmayan genç yaşta rahmi alınanlar bizim hala umudumuz var hiç olmazsa

merhaba kızlar nasılsınız?ben günlerdir giremedim, önce yatılı misafirler sonra grip oldum yorgunluktan bittim:KK43: yumurtlama günlerim başladı,en geç cuma çatlaması lazım,hayırlısı artık,umutla bekleyiş başlıyor yine...demin sayfaları okudum biraz yakalıyım konuları diye ama o arada da herkes çıkmış ,neyse artık yarın akşam katılırım muhabbete,iyi geceler hepinize...

Geçmiş olsun canım bende seni catdog arkadaşımıza sorcaktım gitmiş.inşallah bu sefer olur aman bol bol çalış

sagol canım allahım saglık derdi vermesin yeterki bunada şükür diyorum neler var aslında yumurtası olmayan genç yaşta rahmi alınanlar bizim hala umudumuz var hiç olmazsa

Geçmiş olsun canım bende seni catdog arkadaşımıza sorcaktım gitmiş.inşallah bu sefer olur aman bol bol çalış

sağol canım,inşallah...preseedin geçen aydan kalanını bu ay bitiriyim diyorum,hakkımızda hayırlısı:Saruboceq:

love canım geçmiş olsun, artık gelecek aya kısmet.benimde zaten hiç umudum yok ya yine gelir kırmızılar:KK43:(( benim de.
bi de canım yazmışsın hasteneye git diye ama canım bende bi müdür var evlere şenlik geçen 2 ders saati zor izin aldım yumurtama baktırmak için.öyle üniversite hastanesine gitsem bide ona dert anlat çocuğum olmuyo diye:KK43:(( artık yaz tatilini bekliyom vallah, tüp müp hepsini denicez inşallah para durumunu halledebilirsek.Rabbim inşallah hepimiz kavuşuruz hiç gerek kalmaz, amin.
hepinize iyi geceler kızlar

slm arkadaşlar yaklaşık 3 aydır sızlerı takıp edıyorum 5 senelık evlıyım bebeğimiz olmuyo nedensız esımde bende bı sorun yok 2 aydır pre seed kulandım olmadı gg dan almıstım şimdi ebaydan sıparis etım 1 hahta oldu acaba ebay dakı daha mı farklı sızce hepınızı anıyorum hepimiz detliyiz olmuyo 2 kere asılama yaptık olmadı sadece kılo aldım 1 senedır hıc bıse kulan madım tup bebek dusunuyoz bı kere daha denıycez preseedi ınsalah olur hepımızın allah buyuk guldur yuzumuzu ınsallah..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45
30-:nazar:Lilyum
31-:nazar:zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

hilalbebik........................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
helena............................................................04 Mart
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
MONA ROSA..................................................
love27............................................................
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

olmuyor, olmuyor mu?,neden olmuyor ki??
kayınvalidem rahmetli...eşimle evlenmeden seneler önce vefat etmiş...
bilmiyorum ki yaşamış olsaydı aynı şeyleri yaşar mıydım??
boşver canım ya...sabır diyip önümüze bakıcaz...

bu arada iki gün önce preseedim geldi :dance:...nasıl mutlu oldum anlatamam :lepi:

eşim de test yap diyip duruyor...perhizde ya adam dayanamıyor artık testim(ovulasyon) pozitif çıksa kaydirigubbakcemile sonumu düşünemiyorum...
sabır diyoruz canım napalım, elimizde olan bişey deil ki...hadi preseedın hayırlı olsun canım, güle güle kullan, ilk kullanmada bebegin gelsin inşallah

hayırlısı olsun canım arkadasım, üzme kendini, kendimizi kandırmıyoruz, gün gibi ortada olunca adet belirtileri, napalım, kısmet önümüzdeki aylara imiş, sen biraz kafanı dinle canım yaaa, accık uzak dur internetten..hayırlısıyla gelecek bebegin canım benimopuyorumnanaktan

aytugcum cok gecmiş olsun canım, hadi ovulasyonu bos gecirme de gelsin bebegin önümüzdeki ay, inşallah

slm arkadaşlar yaklaşık 3 aydır sızlerı takıp edıyorum 5 senelık evlıyım bebeğimiz olmuyo nedensız esımde bende bı sorun yok 2 aydır pre seed kulandım olmadı gg dan almıstım şimdi ebaydan sıparis etım 1 hahta oldu acaba ebay dakı daha mı farklı sızce hepınızı anıyorum hepimiz detliyiz olmuyo 2 kere asılama yaptık olmadı sadece kılo aldım 1 senedır hıc bıse kulan madım tup bebek dusunuyoz bı kere daha denıycez preseedi ınsalah olur hepımızın allah buyuk guldur yuzumuzu ınsallah..
inşallah canım, tez zamanda gelsin bebeklerimiz inşallah. kızlar bugün mevlit kandili, bol bol dua edelim kendimiz için de birbirimiz için de...Allah kabul etsin inşallah

günaydın kızlarrrrrr herkesın mevlid kandılı mübarek olsun

senin de şekercim senin deopuyorumnanaktan

günaydınlar nasılsınız hanımlar
hilalbebik........................................ ................20 Şubat
apaydın........................................... ...............22 Şubat
xxnezo............................................ ...............23 Şubat
cetrefilli........................................ ..................26 Şubat
tarihler gelmiş geçmiş hatta durumlar nedir arkadaşlar

Bilgi vereyim. Hilalbebik'in bchgsi 40 civarı çıktı, biraz endişeli. Tekrar ölçtürecek. Eğer yükselirse gelip haber verir. Ben de preseed kullandım bu ay. Tarihim 1 Mart. Mevlid kandiliniz mübarek olsun. Allah hepimize tez zamanda bebeklerimizi nasip etsin

valla o dediklerinden ses yok denizcim yaa, bende de belirtiler iyiden iyiye arttı, artık gelecek aya umutlar..

selma sana da hayırlı kandiller canım

ama ben size küsüm, kaç gündür gelmiyosunuz buralara:KK43:

ben bu değerlerden pek anlamıyorum ama olma ihtimali var galiba hadi hayırlısı inşallah
selmacım napıyosuuun nası gidiyo kız bebişçik nasıl

Bilgi vereyim. Hilalbebik'in bchgsi 40 civarı çıktı, biraz endişeli. Tekrar ölçtürecek. Eğer yükselirse gelip haber verir. Ben de preseed kullandım bu ay. Tarihim 1 Mart. Mevlid kandiliniz mübarek olsun. Allah hepimize tez zamanda bebeklerimizi nasip etsin

aaa hadi hayırlısı, inşallah yükselir değeri. ama yemin ederim içime dogdu, dedim ben bu kız kesin buldu bu ay sincabı:KK66: teşekkür ederiz canım inşallah sen de tez zamanda hamiş olursun. allah hilalin yüzüne baksın inşallah, cümlemizin inşallah:Saruboceq:

X