Preseed kullananlar

valla canım bende bilmiyorum bu testler nerde yapılıyo bide öyle biyerdeyimki elim kolum baglı bekliyorum ama sperm antikorda sorun olanların zaten aşılamayla çözülüyomuş.genetik testlerin tanesi 250 demişsin kaç taneki öff hepsi para ya

canım kromazom anlızınde bı sorun varsa gebe kalmayı onluyomus olsa bıle sakat bebekler oluyomus bu test esın ve sana yapılıyo 2 tane ,bıde sadece sana yapılanlar var kan pıhtılasması,factor 5 laıder.gen mutasyon analızı gıbı 4-5 tanede bunlar var

izne gidince tıp fakültesinde tanıdık kadın dogumcu var gidiyim orda yaptırayım bari

ya benim 6 takibim ve 1 aşılamam var bunlardan sadece ikisinde çatlatma ignem oldu aşılamada çatlatma ignesi vurulmadım hep kendilinden çatladı doktora hergün gitmeme ragmen doktor kontröllü çatlatamadı güya ben stres yapıyomuşum yumurta ççatladı çatlayacak diye kendim çatlatıyomuşum ya çok zor ben 1 aşılamada yıkıldım korkuyorum ikincide olmuycak diye senin tüpten sonra doktorlar nededi olur olmaz bişey demedilermi

ya hersey cok guzel nıye olmadı dıye onlarda sasırdılar ama demekkı var vaktı zamanı
bıde elımde klomen var kacıncı gunde baslanıyodu unuttum kendım takıp yaptırmadan yapsam dıyom olurmukı

ya hersey cok guzel nıye olmadı dıye onlarda sasırdılar ama demekkı var vaktı zamanı
bıde elımde klomen var kacıncı gunde baslanıyodu unuttum kendım takıp yaptırmadan yapsam dıyom olurmukı
canım ben adetin ya 3. günü yada 5. günü başladım hep ama takip yaptırmadan kullanma canım ya zaten hep hormon bunlar sen bundan sonra ne düşünüyosun sebepsizler için yapılan lenfosit aşıları varmış hiç araştırdınmı

cetrefilli neyapıyosun canım benim oldu olacak sen ne durumlardasın

selam kızlaaaar:) nasılsınız? anladım ki aksamları kaynatıyor bizim topik, gündüz cıt yok:)

35. ay canım sen burdayım demişsin ben cıkmısım canım kusura bakma...

canım ya burda takıp yaptırmam bıraz zor ılcedeyım bıde baya bı bıktım artık devamlı muayene bıde o ası sperm antıkıoru ıcınmı

cetrefilli burdayım
canım bi senle ben kaldık zaten,bizi terkettilerklava:
anjel de ugramadı bugün
anacım senle msnde görüşüyoruz ya:roflol:
ay hala yaprak dökümünü izleyen var mı yaaa, canım o adam ali rıza kahırlandıkca ben verem oldum, yıllar oldu izlemiyorum sana iyi eglenceler

selam kızlar ben bugün gelemedim misafir falan derken çok yoruldum daha adet olmadım ama geldi gelecek buda benim çok sinirimi bozuyo
inşallah gelmez canım yaaa inşallah
yok canım 5 günlük nereye belli olcak, ama sen de bu kadar şartlama kendini, inşallah bebegin seni bulmustur ama bu ay olmadıysa da yıkılma yaniboshayallersmile
hayt böyle içine çekmiyor mu işte böyle böyle?yoksa hiç yaşama gailemiz olmadan olur mu?ümitler ve amaçlar uğruna ömürler tükenip gidecek işte,tüm insanlık bunun üzerine kurulmuş.
amacsız ve umutsuz olmaktansa varsın ömrümüz umut edip amclarımız için çırpınmakla gecsin, böylesi güzel canım yaaa. hersey güzel olacak allahın izniylekaydirigubbakcemile5

cetrefilli neyapıyosun canım benim oldu olacak sen ne durumlardasın
valla canım ben de ha geldi ha gelecek diyorum ama... bakalım artık, hayırlısı.

canım ya burda takıp yaptırmam bıraz zor ılcedeyım bıde baya bı bıktım artık devamlı muayene bıde o ası sperm antıkıoru ıcınmı
canım bu aşı bagışıklıkla ilgili istanbulda tek merkez yapıyomuş sanırım nedensiz kısırlarda anne oluyor diye bi başlıkta okudum internette bi yaz istersen

ilçede çok zor bu işler ben bide bitlisin ilçesindeyim bi yumurta takibi için ilçeden ilçeye gidiyorum düşün halimi bıktım artık

evet canım anlıyorum bende 1,5 saattlık yol gıtmem gerek.bı bakım canım saol

hadi canım bu ayın şanslısı sen ol

benim akıntı renk degiştirdi 1-2 saate sökülür bu ayda olmadı artık aşılama yaptırmam şart ölcem artık ayşecim ya bak asude de nedensiz 5 sendir bekliyo 2 olumsuz tüp denemesi var çok üzüldüm inşallah hepimizin bebegi gelir bian önce

love 27 canım çok sağol yazdığın için o topiği bana ben bi girip bakım müsaitolunca.
bu arada love 27 ve asude çok güldünüm kızlar yazdıklarınızı okuyorum 1 saatir.(önceki sayfaları)
gülmek ne alaka diceksiniz ama kusura bakmayın kızlar sinirlerim çok bozuk aslında, ne olucak kızlar bizim bu halimiz, ben istanbuldayım kızlar ama 2,5 yıla yaklaştı bizim de uğraşımız; 5,5 yıllık evliyiz.
ne olcak kızlar bizim bu halimiz??? hangi merkeze hangi test için gideceğimi şaşırdım.her doktor başka bişey söylüyo, hangisine ne para ayırıp yetiştireceğimi şaşırdım vallah!!! şu yzdığınız bağışıklık, kromozom testlerine bakıyorum baksanıza tanesi 250 falan mış offf ya ne yapcaz bilmiyorum, yaş ilerliyo; millet çocuk soruyo, kime ne yalan uğduracağımı şaşırdım yaaa....

canım sen istanbuldası bize göre şanslısın git üniversite hastanelerine parasız yaptıracagınn testler var yaptır işte ya ben bitlis civarı bütün doktorları bitirdim şimdi konyada halletmeye çalışcam

sende yaptırmadın bu testleri ne duruyosun daha tüp falan deme önce bunları yaptır canım ben diyorum allahım çözülebilecek ufak bir sorunum çıksında kurtulayım böyle nedensiz beklemek bıktım

ben kimseden saklamadım salak gibi 2. ay başladım millete çocugum olmuyo diye ya millet potansiyel kısır gözüyle bakıyo şimdi

aynen oyle canım yA mıllete soyleyemısunda bıde onun stresı var onlar barı artık sormasalar dımı anlasalar artık bunlar 5 yıl olmus bı sorun var heralde dıye ama yok ılla sozlerıyle delırtırler ınsanıkafamçokkarıştı

canım ben senin yerinde olsam, elinden de bişey gelmiyo, arastırmaktan vazgec bi süre, uzak kalmaya calıs bu konulardan, valla düşün düşün kafayı yiyceksin.. ben de senden farksız deilim ama işte daha sallamaz davranıyorum, çünkü temmuzda ben bi çöküşe geçtim, sinir krizleri geciriyodum, sürekli aglıyodum, herkesten nefret ettiğimi düşünüyordum valla cok tehlikeli...sonrasında bi tatile gittim, kafamı da toparladım kendimi de, saçıma gölge attırdım, bir sürü kıyafet aldım:roflol: tabiş hala borclarım bitmedi ama olsun:)

valla ben sıyırdım iyice bana tatilde yaramıyo bak şimdi izine gitcem negüzel ailemi görcem ama ordada başlıycaklar olmadımı daha eee git tedavi ol bari yada tüp bebek yaptır başlıyo millet

valla ben sıyırdım iyice bana tatilde yaramıyo bak şimdi izine gitcem negüzel ailemi görcem ama ordada başlıycaklar olmadımı daha eee git tedavi ol bari yada tüp bebek yaptır başlıyo millet

aman cok da şeyimdeydi milletin dediği, valla ben ameliyat için ankaraya gidecegimde kayınvalideye dedik kist var onun için ankaraya ameliyata gidiyoruz diye, 10 aydır o yüzden mi cocugun olmadı dedi bi anda. oysa 3 aydır biliyoduk biz kisti ve birinde bahsederken mesela, işte falancanın oglunu gördüm gecen, arada gecirirr "onların da cocugu olmuyor" diye, ben bunları taka taka valla kafamda siyah sac kalmadı. ama artık diyorum onlara ne, biz zaten kendi içimizde yeterince asgır yasıyoruz bi de onların sacmalamalarıyla ugrasamıycam valla..

aman canım işte agzı olan konuşuyo dengesiz dengesiz beni en çokda millet soktu strese nerden dedim hemen olmuyo diye valla bukadar olmayacagını bilsem demezdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…