Preseed kullananlar

aspirin neden be selmacım ,sebebi neymiş,kanınmı biraz koyu
benim pıtırcı bi gör 5 ayda toplam 5 kilo ama kocaman bi göbek artık çok büyüdük tekmelerimiz bile hissediliyor,hayırlısıyla sende gelicen o günlere inşallah

ayy denizcim maşallah

hilalcim bol bol dua edicem sana canım, inşallah hersey yoluna girecek canım

gukem sarı sıvı ne yahu? yani senin adet bitti, hsg cekildin, şimdi bu ne akıntısı ki??

love nasılsın canım, karnın agrıyo mu?

turkuaz hoşgeldin tatlım, herkese hayırlı kandiller

zehsel canım gözün aydın yaaaa degerlerin istikrarlı gidiyo, maşallah

karın agrısı yok canım bel agrısı çok fazla ya ben tedaviye başlamadan önce böyle agrı çekmezdim 1 senedir çok feci bel agrısı oluyo

Arkadaşlar hepinize hayırlı kandilleri diliyorum...allah dua eden bütün kullarının yüzünü güldürsün inşallah...

karın agrısı yok canım bel agrısı çok fazla ya ben tedaviye başlamadan önce böyle agrı çekmezdim 1 senedir çok feci bel agrısı oluyo
bende ikisi de oluyo valla canım, üstüne bi de gerginlik sinir, harap ediyo insanı...
Arkadaşlar hepinize hayırlı kandilleri diliyorum...allah dua eden bütün kullarının yüzünü güldürsün inşallah...

amiiiiin:Saruboceq:

arkadaslar kandiliniz mübarek olsun rabbım açılan ellerimizi geri cevirmesın dualarımızı kabul buyursun

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-butterfly45
30-Lilyum
31-zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

hilalbebik........................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
helena............................................................04 Mart
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
MONA ROSA..................................................
love27............................................................
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydın kızlar

cetrefilli nasılsın canım bi bekleyiş var demi olcakmı olmıycak mı hadi bakalım inşallah olmazsın canım

günaydın kızlar

cetrefilli nasılsın canım bi bekleyiş var demi olcakmı olmıycak mı hadi bakalım inşallah olmazsın canım
günaydın canım, sorma yaaa sabah yine test yaptım(

belirtiler de tam, bi tek sökülmesi kaldı, sökülmez inşallah gebelik belirtisidir bu yasadıklarım

dün kızlar tek tek isimlerinizi sayarak dualar okudum, allah kabul etsin

canım testte belli olmazki daha dur bakalım bi 2 gün daha bekle seninle aramızda 4 gin vardı busefer inşallah olmazsında

canım testte belli olmazki daha dur bakalım bi 2 gün daha bekle seninle aramızda 4 gin vardı busefer inşallah olmazsında

inşallah gelmez de iki gün daha beklerimakannehir ama herkes adet gününde yapıyo ikinci çizgiyi silik de olsa görüyomafoldumben

inşallah gelmez de iki gün daha beklerimakannehir ama herkes adet gününde yapıyo ikinci çizgiyi silik de olsa görüyomafoldumben
valla caım benim ablam adeti 5-6 gün geçmişti belki 10 test aldılar bunların yarısı negatif çıktı yarısı pozitif en sonunda gittiler kanda baktırdılar hamileymiş bu 7 sene önceydi şimdi 2. istiyo ama onunda olmuyo ilkine ikinci ay kaldı şimdi 2 senedir ugraşıyo kısmet işte sana diycegim testte tek çıktı diye üzülme bekle birazcık daha

canııım inşallah işte bekleyecek zaman olur... hayırlısı yaa bu ay olmazsa bi sonrakilere muhakkak da ne bileyim umutlandım işte...

canııım inşallah işte bekleyecek zaman olur... hayırlısı yaa bu ay olmazsa bi sonrakilere muhakkak da ne bileyim umutlandım işte...
hayırlısı artık şekercim olmazsa eger neyapcagına karar verdinmi?tekrar klomen mi deniycen yoksa biraz bekliycekmisin

cetrefilli canım ben izinde aşılama yaptırcam diyodum ya dün hesap yaptık izine denk gelmiyo çok üzüldüm çok çaresizim sonunda burda güvenmedigim bi merkeze yaptırmak zorunda kalcam

cetrefilli canım ben izinde aşılama yaptırcam diyodum ya dün hesap yaptık izine denk gelmiyo çok üzüldüm çok çaresizim sonunda burda güvenmedigim bi merkeze yaptırmak zorunda kalcam

canım hiç yaptırma bence orda

canım sen kendini çok üzüyosun yaaa, farklı şeylerle ilgilenmeye bak biraz gercekten. bak benim görümcem doktor ya ne dedi biliyo musun? tecavüz vakalarının % 99 u gebelikle sonuclanıyor, neden? çünkü istenmiyor, tersine işler bu işler, takma kafaya dedi, dogru valla, ha elimizde deil ama, işte elden geldiği kadar yani...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…