Preseed kullananlar

4 aydır deniyorum love 27 kardeş ...6 mart regl günüm yani daha var ama ben bu aydan çok ümitliyim...sabırsızlandım ...bi de açıkçası ultrasonda belki belli olur fikrine kendimi çok kaptırdım galiba:))
canım bekle biraz 4 ay çok erken hatta 1 seneye kadar normal sakın stres yapma olur inşallah

Merhaba hanımlar bende gg.den presed aldım ama üzerinde tek kelime türkce yazmıyor88 pack yazıyor ama içinde 6 şırınga var kaç kullanımlık bu.birde şırıgaya ne kadar koyuluyor?
canım preseedin umarım işe yarar kullanım şeklide şırıngayı 3 e kadar çekip vajinanın en derinine kadar sıkıyosun ilişkiden 15 dk falan önce,6 şırınga var ama sanırım 8 kullanıma kadar kullanabiliyomuşsun

selam kızlar ben bugün gelemedim misafir falan derken çok yoruldum daha adet olmadım ama geldi gelecek buda benim çok sinirimi bozuyo

bak ben ne kadar rahatladım adet olunca canım.hem merak bitti,hem adet gerginliği::)delikafaduldennaniknanik

bak ben ne kadar rahatladım adet olunca canım.hem merak bitti,hem adet gerginliği::)delikafaduldennaniknanik
neyapalım canım saglık olsun diyelim buda bizim kaderimzmiş adet günü gelcek gelmiycek kafayı yiyorum oldukdan sonrada yumurtlama gününü düşünüyorum

Teşekkür ederim.birde bunu deneyelim bakalım 8.ayımızdayız umut yitirmek için erken mi bilmem ama öylesine deniycem işte

Teşekkür ederim.birde bunu deneyelim bakalım 8.ayımızdayız umut yitirmek için erken mi bilmem ama öylesine deniycem işte
inşallah yarar canım biçok kişi hamile kaldı kalamayanlarda var tabi ben mesela ama denemeye deger

neyapalım canım saglık olsun diyelim buda bizim kaderimzmiş adet günü gelcek gelmiycek kafayı yiyorum oldukdan sonrada yumurtlama gününü düşünüyorum

hayt böyle içine çekmiyor mu işte böyle böyle?yoksa hiç yaşama gailemiz olmadan olur mu?ümitler ve amaçlar uğruna ömürler tükenip gidecek işte,tüm insanlık bunun üzerine kurulmuş.

ya kızlar çok saçma ve alakasız olacak ama anlatmadan aedemiycem,dün gece çok tuhaf bişey oldu..mutfakta geç vakit ortalığı toplayım derken sıradan adi bir servis tabağım vardı,kayıp bulaşık makinesinin arkasına yere düştü ve hiç abartmıyorum belkide 5.000 parçaya ayrıldı...daha önce hiç böyle kırılan bir bardak yada tabak görmemiştim,yani un ufak oldu..tamam buraya kadar normal sayalım hadi ama yerdeki parçalar 20 dakika daha kendi kendine kırılmaya devam etti,yani böyle çıt çıt,çıtır çıtır seslerle kendi kendine un ufak oldular..oturup seslerin bitmesini bekledim ve 20 dakika sonra sesler nihayet bitti..ondan sonra eğilip yerden bir kaç kalan büyücek parçayı topladım ve birde baktım ki parçalardaki çatlaklar okadar çokki ..çok şaşırdım hiç daha önce böyle kırıldıktan sonra kendi kendine kırılmaya devam eden bişey görmedim...hani azıcık fen bilgisi olan varsa bana bişey desin hele :)))

hayt böyle içine çekmiyor mu işte böyle böyle?yoksa hiç yaşama gailemiz olmadan olur mu?ümitler ve amaçlar uğruna ömürler tükenip gidecek işte,tüm insanlık bunun üzerine kurulmuş.
umut dünyası işte umutlarda olmasa yaşanmaz çok canım sıkılıyo millet hemen hamile kalıyo bize bak birsürü hormon yiyoruz gene yok işte olcagını bilsem üzülmüycem hiç olmayacak korkusu yiyo beni

umut dünyası işte umutlarda olmasa yaşanmaz çok canım sıkılıyo millet hemen hamile kalıyo bize bak birsürü hormon yiyoruz gene yok işte olcagını bilsem üzülmüycem hiç olmayacak korkusu yiyo beni

arkadaslar herkese merhaba sızı uzun zamandan berı takıp edıyorum bende 5 yıllık evlıyım bızımkısı sebepsız ınf. 6 ay klomen takıbı normal yolla denedık,4 ay asılamada kullanılan ılaclarla 3 defa asılama bırınde kendılıgınden catladı,2 defa tup bebk ılkı kımyasal olustu cok umutlıydım ama malesef hıc bırısınden sonuc alamadık ben butun bunlardan sunu anladım herseyın bı vaktı zamanı var sen ne yaparsan yap Rabbım ıstemedıkten sonra olmuyo .benım eltımın 5 yasında bı oglu var ıkıncısı ıcın tam 8 ay ugrastı 5. ayında dr gıttı bı sorun mu var dıye bı sorun cıkmadı yanı Rabbım vaktı zamanı gelınce bızede meleklerımızı verecek buna ınanıyorum ama bızde tabıkı elımızden gelenı yapacagız ne gerekıyorsa bende gelecek adetımle bu preseede kullanmak ıstıyorum bakalım hayırlısı artık Rabbım bu ugurda ugrasanların yar ve yardımcısı olsun en kısa zamanda meleklerımızı gondersın ınsaallah

valla böyle degişik olaylar olabiliyo benimde bunda 5 sene önce falan çam fincan bardagım patlamıştı çok şaşırmıştım hani scak soguk çatışmasıda olamadı raftan aldım tepsiye koydum içine çay kaşıgını koydum içine su koymadan 5 dakika sonra bardak patladı resmen tuz buz oldu hala unutmam belki vardır bi açıklaması bilmiyorum nazar demişlerdi ozaman

ah bu sebepsiz infertilite benim ömrümü yedi bende aynı yaklaşık 5 yıldır evliyim 19 aydır korunmuyorum olmuyo 6 ilaçla yumurta takibi ve 1 aşılamam var olmadı

sen bagışıklık,sperm antikor ve kan pıhtılaşma testlerini yaptırdınmı?yaptırmadıysan mutlaka yaptır 5 sene sebepsiz olamaz gerçi adı öyle sebepsiz ama var bişeyler bulunamıyo 2 tüp denemişsin olmamış çok üzüldüm inşallah presedin işe yarar çok zor sebepsiz beklemek

canım bız genetık testlerını yaptırdık (kromzom analızı) pıhtılasma falan bakıldı bısı cıkmadı laporoskopıde yapıldı bısı yok bakalım hayırlısı bıtmemıs demekkı cılemız daha

genetik testi nasıl yapılıyo?bu testler pahalımı?

ben de merak ediyorum genetik tes nerede yapılıyor?her isteyen yaptırabiliyor mu?ne kadara mal oluyor*

genetik testi nasıl yapılıyo?bu testler pahalımı?

canım bız ılk tup bebk yaptırdıgımızda dr ıstemıstı bız tıp fak. yaptıurmıstık.ama ıste onu herzaman yapmıyolar sanırım dusuk falan olması lazımmıs sanırım ama sen bı ara sor ıstersen bıde ozel yerler de yapılıyo testın tanesı 250 tl cıvarıydı .sen bagısıklık derken sperm antıkor testınımı dıyosun onu nerde yaptırıyosunuz ama bende ole bısı bıle olsa ben tup yaptırdım yanı dırek emryo taransfer ettıler yıne tutmadı sanırım baska bı sorun var tutunmasıyla ılgılı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…