Preseed kullananlar

nasılsın canım neler yapıyorsun? bu aralar yogun sanırım işlerin pek gelemedin...

hilal, apaydın, love var sırada, inşallah adet olmazlar da müjde verirler bize..

deryacım hoşgeldin cnaım sen de, yine topiği toplamış, alıntı yapmıssınkaydirigubbakcemile5

iyiyim cnm ya cok yogunum ama sizinlede konuşmak istiyorum araara girmeye çalışıyorum sen neler yapıyorsun bugün 10.günüm monitörüm 2.seviyede ovulasyon testi ikinci çizgi biraz silik çıktı bakalım bu ay çok yogun geçicek gibi

cnm e vitamini hareketliliği arttırıyor,eczaneden reçetesiz alabilirsiniz günde bir yeterli diye biliyorum istediğ zaman başlayabilir zaman takip gerektirmiyor yerimseniben

sela ayşecimmmm yaptım walla napıyım kimseyi cevapsız bırakmak istemiyorum...
benle ilgili bişey diyenlere bana yazanlara hemen dönmeye çalışıyorum..

sevgiler hepinize.

hadi canım inşallah bu ay olur bebegin, boş gecmeyeceksin artık günleri
cnm e vitamini hareketliliği arttırıyor,eczaneden reçetesiz alabilirsiniz günde bir yeterli diye biliyorum istediğ zaman başlayabilir zaman takip gerektirmiyor yerimseniben
oyyyy ben de mi kullansam:uhm: nasılsın turkuazcım ne alemdesin?
sela ayşecimmmm yaptım walla napıyım kimseyi cevapsız bırakmak istemiyorum...
benle ilgili bişey diyenlere bana yazanlara hemen dönmeye çalışıyorum..

sevgiler hepinize.
a.s., derya kızzz senle bizim düğünler arasında 4 ay var, sen kıs gelini olmussun haaa

arkadaşlar bi konuda açıklama yapayım da bu hayıt toğumu içmeniz için önce fsh nızın yüksek olması gerekiyor. fsh yükseklği de rezerv düşüklüğü sonucu çıkıyor.fsh sı 8 in üstünde olanlar boşuna içmesin zararı olabilir derim ben.
ayrıca hayıt tohumunu çekilmişte alabiliyorsunuz ve kaynamış suya bir çay kaşığı atıp on dakika bekledikten sonra süzüyorsunuz hayıtı kaynatmak yok. ona göre. sevgiler...

inşallah turkuazcım, valla şükretmek lazım, 10 yıl 20 yıl bekleyenler var, hayırlısıyla gelsinler de tez zamanda bekleriz...

ama ben bugün çok sıkıldım(( hiç biriniz gelmediniz, tamam love misafir agırlıyo, gukemle 35. ay derste, auroranın pc bozuk, deniz selma nevyas zehsel...bugün hiç bi hamiş de ugramadı aramıza, aşkolsun kızlar yaaa...

AŞKOLSUN AYŞEEEE

kızz burdaydım yaa sabah geldimm girdim hepinizi cevapladımmmmm...

walla bugün üstümde bi ağırlık var gece biraz mesai yaptık da :) uyku bastırdı iyceeee.... akşam da gidicem sporum var bugün dün plates vardı . bugün koşu ve jimnastik var. sonra duş ... kocişe yemek .. sonra da yaprak dökümü :) sonra da mışıl mışıl....

kızlar artık akşam yazamam yarına görüşürüz....

öpücüklerrr....

selam kızlar ben bugün gelemedim misafir falan derken çok yoruldum daha adet olmadım ama geldi gelecek buda benim çok sinirimi bozuyo

arkadaşlar bugün doktora gittim vajinal ultrasonografi ile rahim ve yumurtalıklarımı kontrol etti herşeyin tertemiz olduğunu ve problem olmadığını söyledi 6 ay sonra eğer gebelik oluşmazsa gelmemi istedi..ben en son 10 şubatta regl oldum ve 19 şubatta yumurtladım ve dolayısıyla eğer hamile kaldı isem şuan 5 günlük filan olması lazım..vajinal ultrasonografide gebelik kaçıncı gün anlaşılabilir ki acaba...dr. bişey demedi hemen belli olmaz dedi..siz biliyosanız lütfen yazın bari :)

canım gebelik hemen belli olmuyo heralde ultrasonda adet geçiktimi senin bi test yapsaydın nezamandır olmuyo bebiş?bendede sözde sorun yok ama 19 aydır olmuyo bebegim

deryaberilcim umarım biran önce belli olursa sözzzzzzzz preseed imi aynen sana vericem :)))) lafımı olur arkadaşım....zaten ayrıca başka sözlerim de var,bi çocuk okutmak istiyorum vede fakir bir aileye yardım da bulunmak istiyorum ..inşallah sözlerimi tutucam...hoş gerçi bunları şimdide yapabilirsin diyceksin ama yok dr. masrafı yok ovülasyon testi yok preseed derken epeyce bi masraflı bi iş oldu bu ..neyse şikayet gibi algılama nolur hayırlısı olsun da nasıl olursa olsun diyorum ...kısmet!

tayf daha 5 gün olmuş ultrasondakesinlikle belli olmaz kan testindede olmaz ben geçikti sandım

4 aydır deniyorum love 27 kardeş ...6 mart regl günüm yani daha var ama ben bu aydan çok ümitliyim...sabırsızlandım ...bi de açıkçası ultrasonda belki belli olur fikrine kendimi çok kaptırdım galiba:))

ay ne biliim işte bu iş hem çok heyecanlı hemde çok sabır gerektiriyo ..heyecan tamamda sabır eksik galiba :)))

Merhaba hanımlar bende gg.den presed aldım ama üzerinde tek kelime türkce yazmıyor88 pack yazıyor ama içinde 6 şırınga var kaç kullanımlık bu.birde şırıgaya ne kadar koyuluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…