Preseed kullananlar

Ayşem işlerden çok bakamıyorum buraya, akşamları da evde pes düşüyom valla, ama aklımdasınız, inşallah bu ay senden çok umutluyum bacım :)

Ayşem işlerden çok bakamıyorum buraya, akşamları da evde pes düşüyom valla, ama aklımdasınız, inşallah bu ay senden çok umutluyum bacım :)

ya canım cok saol love da benden cok umutlu bu ay da, inşallah boşa cıkmaz, gaz vermeyin ulaaa sonra cok üzülüyorum:sinifsinif: hayırlısı anjelcim yaaa

işler göz actırmıyor bu aralar demeki kolay gelsin canım, kendine iyi bakkaydirigubbakcemile5

Deryaberil yazdıkların gerçekten çok dogru ben belki 10 dan fazla doktora gitmişimdir hepsi bana herşeyin normal oldugunu söylediler bu testlerden hiç bahsetmediler ben bunları burda ögrendim aslında neçok test varmış yaptırmam gereken bahsettigin antikor testi bu gerçekten çok önemli vajinal sıvı sperm geçişine izin verip vermedigi bunu aslında hepimizin yaptırması gerekiyo sonra bagışıklıkla ilgili testler vs bana bunları doktor demedi şimdi bunları yaptırcam

cetrefilli sende şuanda sebepsiz görünüyosun aslında bikaç ay daha bekle olmazsa bu sperm antikor testini yaptır biçok ülkede öncelikle yapılan testler arasındaymış

anjelic,
hayatım iyiyim canım, bebişte iyidir herhalde çünkü ona çalışıyorum. uyku düzenimi, yatma kalkma saatimi yediğim meyvelerı bile ona göre seçiyorum.
sen neler yapıyorsun bakımı.? çaloşma dönemin gelmiştir akrebim benim.. anjelic eğer herşey yolunda giderse 17 ekim gibi doğum görünüyor. birkaç gün daha attırısam oy anam oy oda olur akrep.
eşim ağlıyacak neredeyse bir evde 2 akrep diye:)))

Arkadaşlar bende siparişimi verdim inşallah fazla gecikmeden elime ulaşır, bir de iş yeri adresimi verdim, umarım hafta sonuna rastlamaz, şu rahim filminden önce tek umudum preseed valla inşallah vesilem o olur. zemuszemus

cetrefilli sende şuanda sebepsiz görünüyosun aslında bikaç ay daha bekle olmazsa bu sperm antikor testini yaptır biçok ülkede öncelikle yapılan testler arasındaymış
canım sperm antikoru nedir? yani dormal sperm sayımı deil mi bu test? biz bu ay spermlere bida baktırmayı düşünüyoruz ama hayırlısı bakalım

:roflol: akrepler accık azgın olur demi selmacımyerimseniben, aman sağlıklı olsun da akrebi yengeci farketmez:)

hayırlısı olsun canım

canım sperm antikor testi ovulasyon gününde eşinle birlikte oluyomusun kesinlikle banyo yapmıyomuşsun hatta yıkama bile belli bi saati var doktora gidiyosun doktor vajinal sıvında bir miktar alıyomuş bu labaratuarda inceleniyomuş amaç sperm geçişi varmı , spermler canlı kalabilmişmi ve mukus incelemesi yapılıyomuş bu çok önemli bi test bazı kadınların vucudunda antikor oluyomuş buda spermi yabancı madde kabul edip öldürüyomuş ben yaptırcam inşallah bu testi burda yok tabi dek gelirse izinde sen önce semen analizini yaptır olmazsa bikaç ay sonra bunuda yaptır

DeryaBeril yazdıklarını okuyunca kızdım doktora. Biz sorunu çözmesi için gidiyoruz doktora nasıl bir tedavi bu "GİT TÜP BEBEK YAPTIR". Pardon ama ben tüp bebek yaptırmadan kesin çözüm olarak görüyordum bu olayı ama maalesef tutmadı. O zaman ne diyecekti. Git bir daha yaptır mı? Eşinde sorun yoksa yumurta takibine devam etmelisin. tabi yaşın önemli ama ben Pkos hastası çok kişinin hamile kaldığını duydum. En son tüp bebek.

cnm kızlar görse cvp verirdi emin ol,eşin için bide evicap öneriyim ben sana e vitamini bizde başladık daha yeni sende kullan sürekli :)
Allah gönlüne göre versin cnm

ayy onu mümkün deil sivasta yapamazlar, semene baktıralım bi hayırlısıyla baska bişeye gerek kalmaz inşallah..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-butterfly45
30-Lilyum
31-zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

hilalbebik........................................................20 Şubat
MONA ROSA..................................................22 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
helena............................................................04 Mart
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

heee listeye bak be...
herkesin zamanı gelmiş. hilalbebikten haber yokmu?
ayşe sanada az kalmış love yarın:)))) heyecan dorukta.

canım benden umudu kesin, geldi gelecek, hafif pembe akıntı safhasındayım su anda( valla hilal bi ara girdi adet olmadım hala dedi kaçtı sonra. inşallah güzel haberlerle döner aramıza:) hakkaten listemize maşallah de mi ne güzel kabardı bi anda hamileler:)

ayşeciğim ürünün reklamını yapmıyorlar. duyanlarda internetten senin benim gibi şanş eseri...
ayşe,
sayfanın başında nesemese diye bir arkadaş vardı. kız ikibuçuk sene sonra anne oluyor. bizim topige geldi. hayıt kullanmış. hayıt tohumunu bende kullandım. bir araştırsana..diğer kızlar bir araştırın isterseniz..

selamlar arkadaşlar ...dün sağolsun cetrefilli arkadaşım preseed i nereden alabileceğimi söyledi de siparişini verebildim ...yarın doktora gideceğim inşallah bana hamilesin derde gerek kalmaz pre seed e falan...bu ay doğru zamanda iyi çalıştım ama malum yaş 39 olunca ihtimalde azalıyormuş gibi geliyor...neyse olurda hamilesin derse dr. pre seed imi seve seve sizinle paylaşırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…