Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45
30-:nazar:Lilyum
31-:nazar:zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

hilalbebik........................................................20 Şubat
MONA ROSA..................................................22 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
helena............................................................04 Mart
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

saol canım benim şükür valla
bu arada listeye alın benide kızlar 16.03 tarihim ilk kullancam allahın izniyle
ekledim canım hadi hayırlısı olsun artık:)
selamlar arkadaşlar ...dün sağolsun cetrefilli arkadaşım preseed i nereden alabileceğimi söyledi de siparişini verebildim ...yarın doktora gideceğim inşallah bana hamilesin derde gerek kalmaz pre seed e falan...bu ay doğru zamanda iyi çalıştım ama malum yaş 39 olunca ihtimalde azalıyormuş gibi geliyor...neyse olurda hamilesin derse dr. pre seed imi seve seve sizinle paylaşırım...

inşallah canım, umarım hemen gelir bebegin.

ben tam adet öncesi sendromdayım kızlar, baş agrım bile geldi, artık kırmızıları bekliyorum, inşallah hilal love güzel haberler verirler bize, inşallah hepimiz tez zamanda hamile olalım saglıklı hayırlı evlatlarımız olsun inşallah

richberry arkadaşım ben siparişini verdim ve yakın zamanda elimde olur ilk denemem olucak bakalım inşallah

ama almak istersen üç değişik yerden üç farklı fiyata temin ediyorsun ..ben en ucuz olan yoldan, saolsun cetrefillinin yönlendirmesi ile sipariş ettim

merhaba arkadaşlar
rahim filmi çektirdim çok şükür hiç bir sorun yokmuş ama rezervin az acil tüp dedi tabi ama bunu ilk defa duymadım daha önceki doktorlar da bunu söylüyorlardı bana:KK43:((

love 35. ay günaydın kızlar

şimdi love canım sen bana sunu acıklasana canım yaaa, aylık her saglıklı kadının bir en fazla 2 yumurtası olgunlasrı deil mi? rezerv dediğiniz nedir?
ay ben açıklıyayım bari:) bir kız bebek doğarken daha yumurtalarıyla doğuyor. erkekler her ay spermi taze taze üretiyor o yüzden bakımlı bir erkek 70 yaşına kadar çocuk yapabiliyor ya zaten .ancak kadının doğuştan kapasitesi belli. işte kapasitemiz belliya her ay bu yumurtalardan 15.20 tanesini regliyle atıyor kadın ama hangi kadın gencecik bir kız.sonra git gide bu 20 folükül iniyor iniyor bi kaç yumurtaya düşüyor neden düşüyor rezervinde yumurtan azaldığı için benim öyle şahsen şuan aylık folükülüm 3-4 gibi bu rezervin azaldığı sinyali anlamına geliyor.eğer folükülüm çok olsaydı içlerinden biri çok kaliteli olup o gelişecek ve döllenecekti şimdi folükül az zaten 3-4 tane onlarda geriye kalan bayat yumurtalar olduğu için döllenemiyor işte açıklama bu yani rezervin çok olması çok iyi bişi

kırmızı kartı gördüm.umutlarım başka aylara kaldı
güzelim hadi hayırlısı olsun, inşallah önümüzdeki ay bebegin gelir canım benimkaydirigubbakcemile5
merhaba arkadaşlar
rahim filmi çektirdim çok şükür hiç bir sorun yokmuş ama rezervin az acil tüp dedi tabi ama bunu ilk defa duymadım daha önceki doktorlar da bunu söylüyorlardı bana:KK43:((
çooook geçmiş olsun, allaha şükür bi tıkanıklık falan yok, çok sevindim, tüp konusunda da artık sen de kafanda bişeylere karar vermiştin zaten canım yaa, üzme kendini..
var var az önce telde konuştuk interneti arızalı gayet iyi kürlerini uygulayıp duruyo:))
bizden de selam söylehihoyyyt
ay ben açıklıyayım bari:) bir kız bebek doğarken daha yumurtalarıyla doğuyor. erkekler her ay spermi taze taze üretiyor o yüzden bakımlı bir erkek 70 yaşına kadar çocuk yapabiliyor ya zaten .ancak kadının doğuştan kapasitesi belli. işte kapasitemiz belliya her ay bu yumurtalardan 15.20 tanesini regliyle atıyor kadın ama hangi kadın gencecik bir kız.sonra git gide bu 20 folükül iniyor iniyor bi kaç yumurtaya düşüyor neden düşüyor rezervinde yumurtan azaldığı için benim öyle şahsen şuan aylık folükülüm 3-4 gibi bu rezervin azaldığı sinyali anlamına geliyor.eğer folükülüm çok olsaydı içlerinden biri çok kaliteli olup o gelişecek ve döllenecekti şimdi folükül az zaten 3-4 tane onlarda geriye kalan bayat yumurtalar olduğu için döllenemiyor işte açıklama bu yani rezervin çok olması çok iyi bişi
saol canım, şimdi anladım olayıkaydirigubbakcemile2

selamlar arkadaşlar ...dün sağolsun cetrefilli arkadaşım preseed i nereden alabileceğimi söyledi de siparişini verebildim ...yarın doktora gideceğim inşallah bana hamilesin derde gerek kalmaz pre seed e falan...bu ay doğru zamanda iyi çalıştım ama malum yaş 39 olunca ihtimalde azalıyormuş gibi geliyor...neyse olurda hamilesin derse dr. pre seed imi seve seve sizinle paylaşırım...
senin bebeğin var mı? kaç yıllık evlisin? aylık rezervin neyi gösteriyor?

richberry arkadaşım ben siparişini verdim ve yakın zamanda elimde olur ilk denemem olucak bakalım inşallah

cok sagol cnm cvbın ıcın cetrefılı arkadasımızda özelden yardımcı oldu bana cok cok sagolun opuyorumnanaktan

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45
30-:nazar:Lilyum
31-:nazar:zehsel

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

hilalbebik........................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
helena............................................................04 Mart
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
MONA ROSA..................................................
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
deryaberil,
canım benim ya.. okurken o koşturmacan geldi gözümün önüne. iyiki de gitmişsin o doktora. hiç yoktan zaman kaybı yaşamayacaksın..
şu dr anlamıyorum. birinin rahatlıkla gördüğünü diğer göremiyor..
ne kararı aldın tüp bebeğe geçiyormusun?_

ben şu anda tüp bebek çalışması istemiyorum... şu andaki çalışmam ;
1 - kilo vermek üzere spor + diet
2- incir ve polen+tarçın+bal+çörekotu kürü
3-klomen kullanımım için yumurta takibi ve öel günleri kaçırmama çalışması.
4-önümüzdeki aylarda duruma göre rahim filrmi çektirmek
5-presed alıp kullanmak.....

tüm bunları moral ve zamana yayarak yapmak istiyorum..eşim ed ben de inanıyoruz ki ikimizin normal yolla bebeği olacak...ben kilomdan ötürü engel teşkil ettiğime inanıyorum ve zayoflama çalışmasına başladım 2 kg verdiim bile. eşim de semen testini yineleyecek . kürlerini aksatmadan yapıyor....

Kızlar günaydın naber?

Selma kııııssss nerelerdesin sen, napıyorsun, bebiş nasıl?

Deryacım ne bozuyon moralini, klasik pko sun sen, bu da çok yaygın, kilo ver, yumurta takibine git, ayrıca ilaç da kullanılıyor, rabbim de ol derse hamiş olursun, ne tüp bebeği yahu, delirmiş bu doktorlar, alla allaaaaa...

evet bencede tüp bebek diyen doktorlara karşı hayır diyecem..sen benim normal yolla tedavimi takip et ona göre kontrollerimi oldur. izlemeni yap..ben normal yolla hamile kalacağıma inanıyorum dicem ...

Deryaberil yazdıkların gerçekten çok dogru ben belki 10 dan fazla doktora gitmişimdir hepsi bana herşeyin normal oldugunu söylediler bu testlerden hiç bahsetmediler ben bunları burda ögrendim aslında neçok test varmış yaptırmam gereken bahsettigin antikor testi bu gerçekten çok önemli vajinal sıvı sperm geçişine izin verip vermedigi bunu aslında hepimizin yaptırması gerekiyo sonra bagışıklıkla ilgili testler vs bana bunları doktor demedi şimdi bunları yaptırcam

cetrefilli sende şuanda sebepsiz görünüyosun aslında bikaç ay daha bekle olmazsa bu sperm antikor testini yaptır biçok ülkede öncelikle yapılan testler arasındaymış

antikor testini neresi nasıl yapıyor bilmiyorum ama yaptırmak gerek ...ben de bu nedenle pressed kullanmak istiyorum. preseed bunu önlüyor. vücudun yaptığı bu antikorlara ramen spermleri yumurrtaya buluşturmaya çalışıyor. aşarılı olanları da görüyoruz HAMİLELER.

canım sperm antikor testi ovulasyon gününde eşinle birlikte oluyomusun kesinlikle banyo yapmıyomuşsun hatta yıkama bile belli bi saati var doktora gidiyosun doktor vajinal sıvında bir miktar alıyomuş bu labaratuarda inceleniyomuş amaç sperm geçişi varmı , spermler canlı kalabilmişmi ve mukus incelemesi yapılıyomuş bu çok önemli bi test bazı kadınların vucudunda antikor oluyomuş buda spermi yabancı madde kabul edip öldürüyomuş ben yaptırcam inşallah bu testi burda yok tabi dek gelirse izinde sen önce semen analizini yaptır olmazsa bikaç ay sonra bunuda yaptır
KESİNLİKLE YAPTIRMAK GEREK...

DeryaBeril yazdıklarını okuyunca kızdım doktora. Biz sorunu çözmesi için gidiyoruz doktora nasıl bir tedavi bu "GİT TÜP BEBEK YAPTIR". Pardon ama ben tüp bebek yaptırmadan kesin çözüm olarak görüyordum bu olayı ama maalesef tutmadı. O zaman ne diyecekti. Git bir daha yaptır mı? Eşinde sorun yoksa yumurta takibine devam etmelisin. tabi yaşın önemli ama ben Pkos hastası çok kişinin hamile kaldığını duydum. En son tüp bebek.
kesinlikle en son tüp bebek ama inancımı kaybetmicem moralimi düşürmicem... beklicezz bakalım:) biraz sıkıntılarımız da vardı nisanda onları da bitircez nasipse çççkafamızı dağıtmak için biraz şehir dışına çıkıcaz yazın da tatil falan derken...kafam dağılır nasipse o zaman daha kolay olcak herşey...

cnm kızlar görse cvp verirdi emin ol,eşin için bide evicap öneriyim ben sana e vitamini bizde başladık daha yeni sende kullan sürekli :)
Allah gönlüne göre versin cnm

evicap nedir? sperm hızı için mi harketi için mi ? eczaneden mi alınıyor? doktor mu yazıyo? nasıl kullanılıyor? ne kadar sürede etki ediyor? bizim klomen gibi takip gerektiren özel başlangı günü olan bişey mi spontone mi ?

yanlış oldu kullanmadım
hayıt tohumunu bende duydum olacaktı:))

hayıt tohomunu aktardan alıyorsunuz gramla alınıyor. karabiber tohumu gibi bir şey...evde ben çay kaşığı ile havana koyuyorum dövüyorum. ne kadar dövebilirsem ... yarım çay kaşığı kadarını alıp cezveye koyuyorum . üzerine 1 bardak soğukl su kouyorum . kaynatıyorum. sonra dinlenmeye bırakıp sabah - akşam içiyorum...hayırtı çok fazla koyarsanız çok acı oluyor. karabiber gibi o nedenle yarım çay kaşığı v e ezilmiş hali normal... adaçayı tadında :) güzel ve hafif içiliyor.

BEN İSTANBULDAYIM..BEN TALİBİM:) İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR..HİÇ KULLANMANA GEREK KALMAZ:)

WALLA REZERVİN ÇOK İYİ OLMASI O KADAR DA ÇOK İYİ DEĞİL. BENİM REZERVİM ÇOK ÇOK İYİ . AA YUMURTALARIM GELİŞMİYOR. HEPSİ YUMURTALARIN BİRBİRİNE BASKI YAPTIĞI İÇİN GELİŞEMİYORLARMIŞ. ..

X