Preseed kullananlar

allah yardımcın olsun canım, çok dikkat et kendine...

ne demek kusur, canım aramızda görmek istedigim için öyle dedim, işlerinde kolay gelsin.allah razı olsun canım, ağzından alsın inşallah.allah hepimize göstersin o güzel günü...

ayy teşekkür ederim canım sağolasın,
amin cnm inşaallah inşaallah opuyorumnanaktan

cetrefillicim inşallah çalışmalarının karşılığını alırsın,sık ve çok çalışmak iyidir ben hep bunu savundum öyle 2-3 günle hesap kitapla olmuyooooor,çalışın çook çalışın:))))

selam hanımlar herkeze güzel günler
hoşgeldin canııım, sana da güzel günleropuyorumnanaktan
günaydınnnn arkadaşlar;

canım,ovulasyon testin yinemi çift çizgiydi opuyorumnanaktan maşallah canım ya
bu ay senden çok ümitliyim...hadi bakalım inşallah sincapınızı bulmuşsunuzdur

ayy tatlım cok saol, çok iyisin yaa,kızlar hepinize teşekkür ederim güzel dilekleriniz için, inşallah dediğiniz gibi olur, gelir bu ay bebeğim... hepimizn inşallah en kısa zamanda

Sağol canım beni ve bebeğimi düşündüğün için dinlene dinlene çamaşırlarla uğraşıyorum başka silme süpürme hiç bişey yapmıycam.Bende öğrendiğimden beri yemek dışında herşeyi akşamları eşim yapıyor ama bunları o beceremez diye bide yarın akşama kadar kuru ve hazır olmaları lazım diye yapıyorum.Progestan ben daha doktora gitmeden telefonla verdi doktorum günde 3 tane kullanıyorum canım 3 ay kullanıcam...

tamam canım allaha emanet olun,elinden gelenide yap tabi

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-butterfly45

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

lilyum.............................................................15 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel....................................,,.......................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

nevyascım aman dikkat et lekelenmede diyosun kendini yorma neolur neolmaz bu halle misafirmi agırlanır bide onlar gittikten sonra temizlik zor valla işin yormadan yavaş yavaş yap canım

kızlarrrrrrrrr,
inşallah hepiniz iyisinizdir.
öpüyorum hepinizi..
iyiyiz canım sen nasılsın yarın doktora gitcen kalp atışlarınıda duyarsın inşallah aman ne heyacanlı bi şeydir duymak bende yaşıyacakmıyım acaba

iyiyim loveciğim. evet yarın dr gidiyorum. çok heycanlı heycanlı olmaz mı.. Allahım inşallah sanada, sizede yaşatır.
yarın 7 hafta olacak. normalde duymam lazım kalp atışını. bakalım...

iyiyim loveciğim. evet yarın dr gidiyorum. çok heycanlı heycanlı olmaz mı.. Allahım inşallah sanada, sizede yaşatır.
yarın 7 hafta olacak. normalde duymam lazım kalp atışını. bakalım...

hadi bakalım selmacım inşallah duyarsın kalp atıslarını kuzunun, maşallah yaaa, inşallah biz de yasarız bu anları

inşallah kızlar hepimiz yaşarız allahım kimseyi evlatsız bırakmasın

cetrefilli sen kaç senedir üniversitede çalışıyosun kpss puanıylamı girdin kaç puan aldın ya bende hazırlanıyorumda valla zor ya her geçen sene dahada zorlaşıyor.okul bitti daha atanamadın bi yandan işe girememe bi yandan çocuk olmaması beni iyice bunalttı.sen tekrar kpss düşünüyomusun

canım ben 18 yasında sınıf ögretmenligini kazandım, aynı sene 1999 da yani DMS açıldı ona da girdim, o sınav taa 2000 de acıklandı, ben de tercih yaptım, kazandım, lise mezunu olarak 85 puan almıstım, o zaman daha kolaydı, şimdi bizim alan sorularına bakıyorum da gercekten zor, neyse işte memuriyette 10. yılımı calısıyorum ve seneye de yükseklisansım bitecek inşallah, o zaman ögretim görevliligi için bi acık arıycam, üniversitedeyken bu pozisyonu degerlendireyim diyorum. maaş olarak ögretmen maaşından pek farkım yok, gece egitiminden de para alıyoruz cünkü. .kpssye de hazırlanamam valla büyük konusmayım da , gukem kızıyo, doguya da gidemem yani...senin alanın nedir canım?

sen de kendini hiç bunaltma canım yaa, anladıgım kadarıyla eşin asker senin, batıda bi yere gidince tercih secenegin de cogalır, herseyin hayırlısı canım, bakarsın hem bebeiş hem iş birlikte gelir:) ben de yükseklisans basladım bebek yapma kararı verdik, şimdi diyorum acaba cocuk kariyer diye tutturdum diye benim okulu bitirmemi bekliyo nedir? oysa ben cocuk da yaparım kariyer de:roflol:

gukem kızar tabi öğretim görevlisi olmak sınıf öğretmeni olmaktan daha mı iyi kaydirigubbakcemile ben sabah 9-15 arası çalışıyorum ve 1600 maaş ve artı 450 ekders alıyorum. öğretim görevlileri 1250-1350 alıyor. bir de öğretmenlik ruh işi tatmin olabilme şansın var yaptığın işten. ben burda yazmadım şubatın ikisinde müdür olarak atandım ama gitmedim. sınavına girip kazanmıştım şartlarımda tutuyordu.yani öğretmenlik vazgeçilmesi zor bir meslek inan buna...
sen tembelsin ne diyeyim sen benim kız kardeşim olsan saçını başını yolardım şimdiye alsanaalsanasmile doğudasın halen doğuyu beğenmiyorsun. orası zaten kalkınma da öncelikli bi şekilde orda kalma şansın var ama neyse artık sana bişi demiyeceğim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…