Preseed kullananlar

ben kamu yönetimi mezunuyum canım. üniversite 2 sınıfta evlendim evliyken okudum zaman zaman ayrı kaldık zor şartlarda okudum eşimle ayrı şehirlerdeydik 3 senede onun için çocuk istemedik şimdi hazırlanıyorum bende bakalım artık neolcak zor ama ciddi çalışma istiyo

merhaba canım evet ben burhan şekere gititm ilk kez yumurta takibi için klomen kullandım 10 günü gel dedi gittimde hem sagda hem solda yumurtalar var dedi açık olan taraftaki çatlamış dedi martta tekrar çagırdı ama sanırım gitmiyecegim ona malesefki daha öncede konuştugumuz gibi gebzede iyi bir dr. yok bu ay pre seedle çalıştık bakalım hayırlısı artık... sen gebzede nerde oturuyosun..

ben bi işe gireyim sonra yükseklisansda yapacaz eşimle öyle işte biyandan dogudayım bunun sıkıntısımı dersiniz biyandan çocuk olmuyo biyandanda işsizim.en çokta çocuk meselesi üzüyo beni inşallah olurda rahatlarım

canım sivastan daha dogusunu gördüğüm için diyorum işte, yani son sınır bu, ben ankarada dogdum büyüdüm, buraya bile yeni alısıyorum ister inan ister inanma. ögretim görevlileri ortalama 1700 tl alıyor ekders hariç, benim eşim de yükseklisansı bitirdi, doktora için üniversite arastırıyoruz, amacımız onun doktorası için gidecegi üniversiteye benim de öğr.gör olarak gecmem...tercih meselesi, ben bu migrenle mümkün deil ögretmenlik yapamam.

ah canım sen kac yasındasın ki?? acelen neydi canım yaa okurken evlendin:) aman mutluysanız sorun yok tabi, cocuk da olacak inşallah. senin bölümün de gercekten zor, bir sürü hukuk okuyorsunuz, eminim kpssde de zorlar bayagı.. kolay gelsin canım allah yardımcın olsun

yaş 27 olcak canım.eşimle çok küçük yaşta tanıştım onun pek beklemeye tahamülü kalmamıştı bizde evlendik çok şükür iyiyiz kısmet işte belli olmuyo okulu bekleyemedik evlendik şimdi ordan oraya geziyoz işte

aslında herşeyde bi hayır var annem hep der belki çocugun işe giremedigin için olmuyo hemen olsaydı çalışamıycaktın belki kısmet işte canım hayat hiç belli olmuyo

belki de öyledir canım yaa bilemeyiz ki... allah mutlulugunuzu bozmasın, sen o zaman 22-23 de evlendin ha?

slm benim kaybolan pre seed sonunda bugun elime ulaştı 1.5 ay sonra bu ürün öncekinden farklı şırıngayla ve tüp var içinde daha önce kullandıgım tek kullanımlık plastik tüp içindeydi nasıl kullanacagım yardımcı olurmusunuz tşk.

canım tüpün kapagını acıp aplikatörü tüpün agzına tutunca dönen bi mekanizma yapmıslar, hiç dökmeden dolduruyosun tüpü, ister 4 ccye kadar ister 3, ben genelde 3e kadar dolduruyorum, 6 kullanımlıktan daha fazla cıkıyo bu sekilde, o yüzden aplikatörleri iki kez kullanmam gerekebiliyor, onun için de yıkıyorum aplikatörleri...

ben gebzede arapçeşmede oturuyorum canım.bende gebzedeki doktorlara güvenmiorum ama yumurta takibi istiorum ki açık taraftan yumurtladığım ayı kaçırmayım.preseed de boşa gitmesin

ayy teşekkür ederim canım sağolasın,
amin cnm inşaallah inşaallah opuyorumnanaktan

slmlar...

ben bişey sormak istiorum sana.daha önce ovulasyon testi kullandın mı bilmiorum ama .bugün adetimin 13. günü. 11. gününden beri test yapıorum ama 2. çizgide gözle görülür bi değişiklik yok çok silik kalıo ve çok geç çıkıo. 2. çizgi ne zaman belirmeye başlıo mormalde bi bilgin var mı?bilmiyorumkismile

canımcıgım çok güzel açıklamışsın çook tşk ediyorum kendine iyi bak...

benim şimdi çıkmam lazım.xxxnezo burhana özelden mi gittin yumurta takibi için?merak ettim klomeni nie verdi sana?cevap yaz<arsan sevinirim.2 saate kelmaz girerim tekrar sende girebilir misin ?sormak istediklerin var çünkü cevap yazarsan sevinirim bye

canım testlere pekte güvenemiyorum ben geçen ay dr. gititm geldim bugun yarın uygun döneminiz dedi çalışın dedi ben birde ovulasyon testiyle bakayım dedim clearblue kullandım gülen yüz çıkması lazım malesefki bir kutu bitti gülen yüzü hiçte göremedim ben

canım özeline gititm ben biraz yogun burhan şeker gitmeden bir kaç gün önce alırısn randevuyu misafirim gelecek giremeyebilirim sen özelden yaz istersen bye

selam cnm,geç yumurtluyo olabilirsin bide testten önce sıvı almamaya çalış

iyi akşamlar canım yok kimsecik bu akşam pek bi sessiz burası

iyi akşamlar canım yok kimsecik bu akşam pek bi sessiz burası

off canım bir sıkkın ki sorma, yani az cok biliyosun ben pozitif olmaya calısıyorum hep, ama aksam kader bana aglarını örmeye basladı valla:sinifsinif: önce serviste 2 hamile arkadasımı gördüm, biri dogurdu down sendromluydu ve 8 aylıkken kaybettiler, maşallah simdi göbüşündeki 6 aylık olmus..sonra onun da bi arkadası vardı yanında, kızın bi oglu var bi de o da hamileymiş, 7 aylık ve eşimin abisinin eşi 40 yasında ikinci cocugunu su anlarda dogurmak üzere... hamile arkadaslarımız alınmasın ya da yanlıs anlasılmak istemem, kıskanclık deil de "neden" diyo insan yaa "neden benim bebegim yok" çok üzgünüm kızlar, hayırlısı olsun, isyan etmiyorum ama üstüste böyle görünce sinirlerim bozuldu yanimafoldumben

ahh canım al benden de okadar.vurdum dibine dünyanın artık yaaaa.adetim de yaklaştı,zaten gerginim.offff offf.bu da bizim çilemiz çek çeeek,nereye kadar?

canım burda en pozitif düşünen herkese moral vermeye çalışan sensin dur bakalım bu ay ümitliyiz senden aynı senin gibi bende hamile kalmaya karar verdigimden beri çevremde herkes hamile kaldı bende aynı kimseyi kıskanmıyorum ama neden benim olmuyo diye düşünmekten kendimi alamıyorum bazen sanki hiç çocugum olmuycakmış gibi geliyo bazen olucak diyorum allahtan ümit kesilmez canım dua edelim başka çaremiz yok umarım en yakın zamanda gelir bebeklermiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…