Preseed kullananlar

günaydın arkadaşlar

cetrefilli bu kadar çift çizgi görmen şaşırtıcı ya hamile kalan arkadaşlardan biri dedi burda aynı senin durum gibi sürekli çift gördü ve hamile kaldı yoksa bu test döllenirkendemi çift çıkıyo acaba belkide oldu senin, ay çok merak ettim şimdi sonucunu sanırım edaydı sürekli çift gören ona soralım...

gukeeem ümitsizlik deil canım bunun adı, yeni bi umut, anacım hep diyorum maşallah saglıklı kadınlarız catır catır nasılda düzenli oluyoruz adetlerimizi

canım sen bu ay benden cok umutlusun, allah razı olsun. inşallah dediğin gibi olur canım yaaa:) sen nasılsın? hoşgeldin..

canım sen bu ay benden cok umutlusun, allah razı olsun. inşallah dediğin gibi olur canım yaaa:) sen nasılsın? hoşgeldin..
iyiyim canım neolsun işte öyle geziniyorum buralarda

senden ümitliyim ama geçen ay benimde 18 19 20 3 tane olgunlaşmış yumurtam vardı olmadı sonra çok üzüldüm sende sakın benim gibi olma her sonuca alıştır kendini..

kızlar merhaba.

benim preseed siparişim geldi. bugün yarın da yumurtlama günüm. ama ben multi use (çok kullanımlık) tüp olanlardan sipariş vermiştim. yanında gelen kanülleri (enjektör mü desem ne desem bilemedim) çok uzun ve kalınca geldi gözüme. guuulppp !!!! kusura bakmayın ayıp olcak ama bunu nasıl kullanıyorsunuz canınız yanmıyor mu ya ((( :kedi:

yok yok lovecım ben tamam adet bunalımına bir iki gün giriyorum ama sunu da biliyorum rabbim görecek, dualarımızı kabul edecek ve gelecek bi gün bebişlerimiz, o yüzden karamsarlıga düşmüyorum, hiç birimiz düsmesin, dogal oladı asılama olmadı tüp bebekle bi gün bebeklerimizi alıcaz kucagımıza allahın izniyle...

senin beş yumurta vardı ya bence çatlamayanlar sırayla çatlıyor çalışmaları sakın bırakma tek çizgiye kadar..
evet gukemcim yaa ben de aynı seyi düşündüm, ama ovulasyon testim bitti işte, gün asırıdan devam edeyim diyorum bakalım, bu gidişle benim adetim marta kalacak gelirse (inşallah gelmez tabi)

nasıl kalın, canım kalemden az daha kalın, ve vajinanın da kendine has bi sıvısı oldugu için kayıp giriyo yani içeri, öyle zorlanma acı falan olmuyor, baktın sıkıntı oluyor azcık vajina agzına elinle preseed sür sonra da aplikatörü yerleştir o kayar gider yahu:roflol:

Günaydın hepinize.
Benim de siparişim geldi... Dün testimde silik bir ikinci çizgi çıktı. Akşam yaptım testi. Bugün de aynı saatte yapacam. ıki çizginin de aynı belirginlikte olmsı gerekiyor değilmi?

helencim adetinin 10. gününden itibaren basla calısmalara ve iki ilişkide bir kullan preseedı, yani çizgi silikken basla, çünkü yumurta catladıgında sperm hazır olmalı yani...

ya tabi ööle kayar gider mutlaka da içim kalktı benim görünce ne bileyim. bir de yatarak mı çömelerek mi nasıl uyguluyorsunuz :)

günaydın kızlarrrrrrrrrr nasılsınız
günaydın zehseeel, hadi sana da az kaldı canım yaa hayırlısı olsun:)

ya tabi ööle kayar gider mutlaka da içim kalktı benim görünce ne bileyim. bir de yatarak mı çömelerek mi nasıl uyguluyorsunuz :)
sırtüstü yatarak uyguluyosun, en derine gönder canım.

bu arada kızlar preseed kullandıgımı cogu zaman ben de eşimden saklıyorum, çünkü ödevmiş gibi düşünsün istemiyorum, ben zaten gerginim o da gerilmesin yani...bazı zamanlarda spontane geliştiginde diyorum preseed kullanayım mı diye, ok diyo, ama bilmemesi daha iyi tabi
Ayyy ben kaçırdım dünü senağlama... Bugün başlayım o zaman
aaa üzülmek yok, önümüzdeki maçlara bakalım artık a.s

günaydın zehseeel, hadi sana da az kaldı canım yaa hayırlısı olsun:)

nasılsın canım evet az kaldı bılmıyorum yaaaa heycan var tabıkı ıster ıstemez ınsallah gelmıstır melegım benım reglden 2-3 gün önce lekeler baslar normalde sonra adetım gelır bakalım öyle bişi olmazsa umutlanıcam canım

Son düzenleme:
selmas88 nevyas edahmet anne adyları szın reglden önce ne gıbı belırtılerınız olmustu acaba bılgı verırmısınız bana lütfen

hadi inşallah canım yaaa inşallah:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…