Preseed kullananlar

kızlar test sonucum pozıtıf bugun de yarın sabah doktora gıdıyorummmm =))))))) preseed ıse yaradı cetrefıllı tatlım benı de yarın tam kan sonucundan sonra ust lısteye tası olurmu =)))

inşallah canım yaa, ya napıyım aksam aksam dagıttılar beni...
sinirden kendimi kitaplara gömdüm bu aralar:umursamaz:
ayh sorma ben de fantastik bi seriye dadandım, onu okuyorum, sen ne okuyosun?
kızlar test sonucum pozıtıf bugun de yarın sabah doktora gıdıyorummmm =))))))) preseed ıse yaradı cetrefıllı tatlım benı de yarın tam kan sonucundan sonra ust lısteye tası olurmu =)))
tasırım canım tasımam mı:1hug:çok tebrik ederim, çooook sevindim, al işte dünya halleri, güleyim mi aglayım mı şimdi...canım saglık huzurlu kucagına almak nasip olsun inşallah...

LıLYUM tebrikler.senin sorun sebepsiz infertiliteydi sanırım.allah kucağına almayı da nasip etsin.bunlar bize umut işte kızlar.
umud etmeye devam.zaten oğlum olursa şayet adını Umut koyacağım

[BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-butterfly45
30-Lilyum

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel....................................,,.......................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

canan tan okuyorum(Piraye)

yaa ben hiç cana tan okumadım, bizim bi arkadas var, o da cok övdü bu yazarı. bakem elimdekileri bitireyim de internetten bakarım ona da:) ben de yerdeniz serisi var, ursula guin diye bi yazar, büyücüler doga üstü güçler falan, dalıyorum kitaba kendimi soyutluyorum valla :roflol:

yahu lilyum bi bunalım yaptırmadın beee:roflol: iki dakika şurda agzımızın tadıyla depresif takılcaktık, geldin güzel haber verdin koptum ben de

opuyorumnanaktan sağol canım benım cok mutluyum cok yarın bı de doktor tarafından tescıllensın o zaman daha da mutlu olucammm
LİLYUM tebrikler.senin sorun sebepsiz infertiliteydi sanırım.allah kucağına almayı da nasip etsin.bunlar bize umut işte kızlar.
umud etmeye devam.zaten oğlum olursa şayet adını Umut koyacağım
esımın sperm sayısı sınırdaydı cnm cok buyuk bı sorun yoktu preseed kullandıgım ılk aydı bu gercekten ıse yaradııııopuyorumnanaktan mucızemmm gercek oldu :CüvCüv:

hadi gözün aydın allah saglıklı bişekilde kucagına almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

:asigim:

Tebrikler Lilyum bizim sorunumuz aynıydı ve sende preseedle ilk ayda hamile kaldın Allah tamamına erdirsin..Darısı diğer arkadaşlarımızın başına ekim anneleri topiğine bekliyoruz

kızlar eşi preglny kullanan varmı sperm için?

duydum ama kullanmadım.sen kullandın mı ?bizde morfolojiçok bozuk.sizin sorun ne?kullansak mı yaaa.ne yapsak da yırtsak şu karanlığı brc8 arkadaşım akıl ver biraz bana da.bayanssulusmileopuyorumnanaktanalsanaalsanasmilekafamçokkarıştı:kedi:

Tebrikler Lilyum bizim sorunumuz aynıydı ve sende preseedle ilk ayda hamile kaldın Allah tamamına erdirsin..Darısı diğer arkadaşlarımızın başına ekim anneleri topiğine bekliyoruz
sağol nevyascım Rabbım dıger ısteyen butun arkadaşlarımıza da tattırsın bu duyguyu inşallah canı gonulden dua edıyorummm

sen ne kkadar bekledin lilyum.ama var ya listeye de pek yakıştın doğrusu...
sağoll hayatımmmmmm 13uncu aydı bu ay ben bı kere de düşük yaşamıştım bırazcık karısık ama bu sefer ınsallah saglıklı olur hersey yolunda gıder aynı acıları bı daha yasamam :kedi:

preseed i nereden spariş vereyim???
kıslar bi yardım lütfen...
ya gg den beceremedim..hem o siteyi de hiç sevmem...son kullanma tarihine 2011 yazıyor ama burdaki bir arkadaş ordan alınanların bayat çıktığını ve o siteye hiç güvenmediğini yazmıştı...
çetrefilli canım bi yardım...kızlar aldığınız yerleri gelme süresini bi zahmet yazarsanız çoooook mutlu olurum...

neresi daha güvenilir,sağlıklı kaliteli????
şimdiden teşekkürler

opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…