Preseed kullananlar

selmas88 nevyas edahmet anne adyları szın reglden önce ne gıbı belırtılerınız olmustu acaba bılgı verırmısınız bana lütfen

Yumurtlamadan sonra 2 gün şiddetli kasık ve bel ağrım oldu..
Bacaklarım ağrıdı romatizmalı gibi.
Kasıklarımda 1 hafta kramp gibi batmalar oldu.
Göğüs ucum acıyordu adete 1 hafta kala..
Ve adete yakın kasık bel ağrısı oldu adet olacak gibi..

Benim iyi diyelim iyi olsun lekelenmelerim var önceden 2-3 günde oluyordu şimdi hergün oluyor (

tesekkürler canım

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-butterfly45

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

lilyum.............................................................15 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel....................................,,.......................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

hoşgeldin canım, var var güzel gelişmeler, listeden deil ama preseed kullanan iki güzel hamişmiş maşallah:)

sen nasılsın? dinleniyo musun bol bol?

Ben idare ediyorum canım ya cumartesi kayınvaldemin senesi okunacak bende uğraşıyorum işte kendimi yormadan senin çalışmalar bittimi..

teşekkürler çetrefillicim. ama en derine gönderebilir miyim bilmiyorum. belki eşimden yardım isterim :kedi: :)

Benim iyi diyelim iyi olsun lekelenmelerim var önceden 2-3 günde oluyordu şimdi hergün oluyor (
nasıl lekenlenme canım, kahve lekelenme normal diyolar ama tabi doktoruna göründün mü? ama güzelim bak doktor sana yat diyo sen az da olsa iş yapıcam diyosun, iş kacmıyo, kimseye de pislikten bit düşmüyor, az oturun hamişler yaa, kolay mı buldunuz siz onları... canım cok gecmiş olsun, inşallah bebeğin sağlıkla kucagına gelir zamanında, pozitif düşün ama hep:)

Canım cumartesi gittim doktora bebek iyiydi dr yat diyor lekelenmede bazen kahve bazen kırmızı..Bitanem hafta sonu gelecek 30-40 kişi misafir nasıl yatayım tamam annemler gelecek temizliğe ama yıkanacak kuruyacak örtüler çamaşırlar var mecburum yapmaya.Bu durum benimde canımı sıkıyor ama mecburum şuanda

Ben idare ediyorum canım ya cumartesi kayınvaldemin senesi okunacak bende uğraşıyorum işte kendimi yormadan senin çalışmalar bittimi..
ya allah kabul etsin canım da baska yapacak kimse mi yok allasen, mazeretin var, kendine rapor versene canımcım:1hug:

teşekkürler çetrefillicim. ama en derine gönderebilir miyim bilmiyorum. belki eşimden yardım isterim :kedi: :)

ooo valla canım o aplikatörün boyu kadar derine yan, bişey deil iştebayanssulusmile

evet canım yap sen, örtüler de temizlik de senden ve bebeginden daha önemli nasılsa...eski günlerini düşün tatlım, ne kadar üzülüyordun bebegimiz olmuyor diye, şimdi allah seni ödüllendirdi, o korur ama korumasına sen vesile olacaksın...

Canım 1 görümcem var oda karşıda evi uzak diye ben hamile kalmadan burda yapmaya karar vermiştik.Bu durumumu biliyorlar ama kimse demedi erteleyelim yada başka yerde yapalım bende diyemedim millete haber verilmiş çağrılmış.Allah korusun bişey olsa ne kendimi nede eşim ve ailesini asla affedemem ama elimden bişey gelmiyor.Ben hafif şeyleri yapıyorum zorları eşim yapıyor akşamları..Allah emanetini korusun inşallah..

cnm günaydın ben topiği sürekli takip ediyorum hayatım ama işten dolayı yazamıyorum kusuruma bakmayın olur mu
inşaallah sen bu ay hamiş kalcen kız yumurtalar çatır çatır çatlıyor sırnaşık şey
kızlar hepinize günaydınlar bu arada gününüz aydın olsun göbüşleriniz en kısa zamanda dolsun inşaalllah emiii mujjjkksszemuszemus

canım sende merak etme Allah'ın izniyle bişey olmaz Allah kabul etsin inş
fazlada yorma cmn kendini

selam hanımlar herkeze güzel günler,
ayy nevyas sen ne yapıyon öyle bacım sonra çok pişman olur yanarsın,lekelenme riski belirtir helede arada kırmızıysa yatıcan gerekirse aylarca yatıcan bebek için katlanılacak dayanılacak,benim düşük tehlikem yada başka gözüken bi risk olmadığı halde 2 ay yattım,eşim süpürdü,eşim yemek yaptı,hep istirahat ettim çünkü bi kayıp yaşadım yandı canım.
ayrıca ilaç kullanıyormusun progestan diye bi ilaç var hiç bi yan etki yok tüm hamileler kullanabiliyor denemeni tavsiye ederim rahim kaslarını kuvvetlendirip düşük riskini engelliyor,doktorunada bi sor

günaydınnnn arkadaşlar;

canım,ovulasyon testin yinemi çift çizgiydi opuyorumnanaktan maşallah canım ya
bu ay senden çok ümitliyim...hadi bakalım inşallah sincapınızı bulmuşsunuzdur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…