Preseed kullananlar

canım slm nasılsın famara ilacını kanserli hastalar kullanıyor evet devlet karşılıyor kanser hastalıgında annem benim göüs kanseri kullandı banada dr vermişti infertilite olarak yazdıgı için alamamıştım ...hepimize allahım yardımcı olsun..

selam kızlar,öncelikle kusura bakmayın daha önce giremediğim için.14 şubatta sabah test yaptım negatifti ama regl olmadım hala bi ümit vardı .sonra dün sabah maalesef oldum her zamankinden farklı başladı, heveslendim üstüne mi görüyorum diye çünkü 6 saat boyunca durdu,hiç gelmedi ama sonra yine geldi ve maalesef normal bi regl.yani yine olmadı.dün bi de üstüne yatılı misafirim vardı şehirdışından ,yeni gitti.onun yanında tabii belli edemedim ama içimde kopan fırtınaları bi siz anlarsınız,zaten gider gitmez de hemen buraya koştum size haber veriyim diye...işte böyle arkadaşlar,beni bu ayki listeden silebilirsiniz,yeni tarihim 9 Mart ,inşallah olmam ne diyim.moralim inanılmaz bozuk,30.ay da geride kaldı ama yine de yılmak yok bu ay da preseed kullanıcam,yaza kadar böyle...bu arada tam detaylı okuyamadım ama hamilelerimiz varmış,süper haber çok sevindim,hepsini tebrik ediyorum,Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.:teytey:

deniz ne örüyon bacım. hiç karşılaşamıyoruz. nasıl gidiyor bebişle aranız:)))

canımm iyiyiz çok şükür en iyi en rahat zamanlarımı geçiriyorum sanıyorum,çok güzel duygular içindeyim onu artık hissediyorum kafası nerde ayağı nerde nereye döndü ,çok güzelmiş selmacım yaa
senin nasıl gidiyo canım doktora bi gitte gör minicik kalbini haberlerini bekliyoruz

canım slm sana kesinlikle katılıyorum gebzede adam gibi gidebilecegimiz bir infertilite bölümüde yok kadın doğumcuda yok hepisi tamamen ticari ...

benim regli geldi sektirmedi 30 günde oldu gene tutturamadık:) napalım hayırlısı ben zaten beklemiyordum bi mucize. artık beklemeyeceğim de zaten 17 marta bir daha ki silkürüm...
canım inşallah bir dahaki ayda güzel haberi verirsin beklememek lazım ama elimizde degilki..

canım benim doktorum resmen harç bağlamış gibiydi açılması imkansızdı..yıllar önce bu ameliyatı geçirseydin tüpünü kurtarabildik dedi..demek ki senin ki kurtarılabilecek durumdaymış..çok şanslıymışsın tatlım..

benim regli geldi sektirmedi 30 günde oldu gene tutturamadık:) napalım hayırlısı ben zaten beklemiyordum bi mucize. artık beklemeyeceğim de zaten 17 marta bir daha ki silkürüm...
canım üzme kendini,vakti zamanı değilmiş demek ki..vakti zamanı geldiğinde hiçbir olumsuzluk buna engel olamaz..bize düşen elimizden geleni yaparak sabırla beklemek..stres yaparak hem kendimize zarar veririz,hem de bebeğimizin gelmesini geciktiririz..
hem ben rahim filminden sonra çok hamile kalan arkadaş tanıyorum..film çekilirken verilen sıvı tüplerde ki hafif tıkanıklıkları açıyormuş..bakarsın film çekildikten sonra hamile kalırsın..yerimseniben

canım, seni çok iyi anlıyorum,burada ki arkadaşlarımın hepsi de seni çok iyi anlıyor..ama bu ay olmaması demek bir daha ki ay olmayacağı anlamına gelmiyor...her ay aynı hayal kırıklıklarını hepimiz yaşıyoruz..bu alttaki listede kimsenin kalmayacağına yürekten inanıyorum..belki 1 ay sonra belki 5 ay sonra olucak ama birgün mutlaka bizde o duyguyu yaşayacağız..:teselli:

canım slm sana kesinlikle katılıyorum gebzede adam gibi gidebilecegimiz bir infertilite bölümüde yok kadın doğumcuda yok hepisi tamamen ticari ...

aslında kafasını kullanan bir doktor,gebzede tüp bebek üzerine bir hastane açsa,paraya para demez..bu sayfada bile 4 kişiyiz tüp bebek yaptırmayı düşünen..bizler gibi daha niceleri vardır..sanırım ASM buraya yakın diye cesaret edemiyorlar..çok param olsa ben kesin böyle bir hastane kurardım gebzede...sizlere beleş kızlar:)))

ahh canım benim,rabbim bizede o günleri görmeyi nasip etsin...sağlıkla kucağına aldığın günleride görürsün inşallah...hamilelerin duası kabul olurmuş,bizleride dualarından eksik etme canım..:Saruboceq:

çok sağol aurora cım tabiki dualarımız sizinle rabbim herkeze yaşatsın
siz bize biz size duacı olalım hamilelikle bitmiyor iş rabbim devamı gelen hayırlısıyla sonlanan bebekler versin

evet cnm gecen ay dusuk yasadım ama hamıle oldugumu ogrendıkten bır hafta sonra kaybettım bebegımı doktor bır ay dınlenmek maksatlı korunun demıstı bıze cok kucukken kaybettıgımız ıcın bı hasar yaratmadı regl kanaması gıbı yasadım oyle yanı bız doktoru dınlemedık kanamam kesılınce yumurtlama testlerı yaptım duzensız olucak dıye bu ay yukselme oldugu ıkı gun ust uste preseedle calıstık durumum boyle tatlım

yumurtlamadan 14 gun sonra dollenme yoksa adet baslar demıstı doktorum o yuzden 15subat olarak hesapladık ama ıns yordugumuz sey ıcın gecıkmıstırr:Saruboceq:

canım, seni çok iyi anlıyorum,burada ki arkadaşlarımın hepsi de seni çok iyi anlıyor..ama bu ay olmaması demek bir daha ki ay olmayacağı anlamına gelmiyor...her ay aynı hayal kırıklıklarını hepimiz yaşıyoruz..bu alttaki listede kimsenin kalmayacağına yürekten inanıyorum..belki 1 ay sonra belki 5 ay sonra olucak ama birgün mutlaka bizde o duyguyu yaşayacağız..:teselli:[/QUOTE]

canım çok çok sağol moral için,Allah inşallah yaşatsın hepimize o duyguyu,ben de çok inanıyorum birgün olacak inşallah..

canım çok çok sağol moral için,Allah inşallah yaşatsın hepimize o duyguyu,ben de çok inanıyorum birgün olacak inşallah..[/QUOTE]
aytugcum üzülme neyapalım olmayınca olmuyo bende çok üzüldüm böyle hamileleri duydukça heveslendim olmadı.canım hala diyorum yapmadıgımız testler var ben şimdi bunlara taktım sende araştır canım hepsini yaptıralım sonra nedensizse tamam çaresine bakalım

aurora79 tatlımmm nasıl gidiyor sütlü zeytinyağlı günler:))))
ay ben yaşlandım diyorum da inanmıyorsun bana ben bu ilacı sabah 2,öğlen 2,akşam 2 mi içecektim? bir de hayıt günde 2 defa mı 1 defa mı içecektim. sadece akşam içsem nolur sabah zaten okula zor hazırlanıyorum off off derdine dert eklendi sayemde (((

işallah canım. ben en çokta senden ümitliyim bu ay hadi bakalım hayırlısı...

canım sagol ama hiç belirti yok malesef daha önce hamile kaldığımda belirgin belirtiler yaşamıştım normal yolla kalamıyacagıma kendimi alıştırmaya çalışıyorum hayırlısı diyelim..

çok sağol aurora cım tabiki dualarımız sizinle rabbim herkeze yaşatsın
siz bize biz size duacı olalım hamilelikle bitmiyor iş rabbim devamı gelen hayırlısıyla sonlanan bebekler versin
bizimde dualarımız sizlerle..çok haklısın hamile kalmakla iş bitmiyor..rabbim sağlıkla aldırsın tüm hamile arkadaşlarımın çocuklarını kucağına :Saruboceq:

canımmm, bugün zeytinyağını bir yerimi yakmadan yapmayı becerdim :lepi:
darısı yarının başına..sorduğun soruların cevabını yazdım tatlım...

canım sagol ama hiç belirti yok malesef daha önce hamile kaldığımda belirgin belirtiler yaşamıştım normal yolla kalamıyacagıma kendimi alıştırmaya çalışıyorum hayırlısı diyelim..

belirti arama tatlım,bende tüm belirtiler vardı da ne oldu sanki...normal yolla hamile kalamayacağım da ne demek..kızlar Allah aşkına böyle şeyler demeyin..ozaman ben boşuna her ay'ı değerlendiriyorum..ben ümidimi yitirmediysem sizin daha umutlu olmanız lazım..hadi yapmayın böyle,canlanın biraz hihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
aurora 79 ;

canım bişey dicem bu kürlerinizden bana da bi anlatın... hayit bitkisinden bende almıştım epeyy evvel ama yapamadım. nnasıl ne zaman ne için yapılcaktı...adetimin4.günü bugünn yarında biter galiba..bu ayı kurtaracak bişeyse bu hemen söyleyin de yapıvereyimmm...kanalmı .açar yumurtamı oluşturur..bişeyler diyiverin..
klomen 3 x 1 verdi doktor... bu ay olsunn artık şu bebiş:=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…