Preseed kullananlar

deryacım faydalarını kopyaladım sana tatlım...kullanmak istersen kullanım şeklinide yazarım

Adet stresi ve adet gerginliği sorunu olanlarda 2 hafta içinde etkisini gösterir. Fakat daha iyi bir sonuç elde etmek için en az 3 ay kadar kullanılması gerekmektedir. Hayıt adet düzeninizi; ister çok kısa olsun, isterse hiç olmasın, kanama zamanı çok uzun veya çok kısa olsun, kanamanız çok hafif veya ağır olsun herşeyi normale döndürür. O aynı zamanda hem kadınlarda cinsel istek arttırıcı hem de cinsel istek azaltıcı özelliğe sahiptir. yani cinselliğiniz çok fazla ise onu azaltacak, az ise onu yükseltecek ve normale döndürecektir.

Hormon dengesizliği kısırlığa da neden olabilir. Bundan dolayı hayıt, yumurtlama periyodunu düzenlemeye ve hamile kalma şansının artmasına yardımcı olabilmektedir.

Doğum kontrol hapı kullanımına son verildikten sonra vücudun tekrar doğal dengesine kavuşabilmesi için de yararlı olan hayıt otu aynı zamanda hem erkeklerde hem de kadınlardaki hormon dengesizliğinden kaynaklanan kıllanma (tüylenme) ve sivilceler için de tedavi edici özelliklere sahiptir.

kullanım şekli de böyle canım;
Kısırlık tedavisi için içilecekse, kısırlık sorunu olan kadın 3 ay boyunca sabahları ve akşamları birer süzen poşet içmelidir. Adet düzenli duruma geldikten veya hamile kalındıktan sonra artık içilmez.

ama aktardan aldıysan 1 bardak sıcak suya 1 çay kaşığı hayıt tohumunu demleyebilirsin..biraz havanda döverek demleyin diyor ama ben dövmeyi bir türlü beceremiyorum

kızlar mrb.bende bu ay preeseed kullanmayı düşünüyorum..bugün adetimin 1. günü..şimdiiii ebay a baktım ama nasıl sipariş edileceğini pek anlamadım bilmiyorumkismile kocada sular seller gibi ingilizce var amaa ne yazıkki 4 senedir kendi kendine olmasını umut ettiği için yardım etmiyor alsanaalsanasmile ....g.g den almayı düşünüyorumm...yalnız bu kutu nasıl geliyo ..kaç günde elimde olur..kutunun üstünde kayganlaştırıcı falan diye yazıyomu..mazaallah komşular görüpte cinsel hayatımız hakkında yorum yapmasınlarr.. akannehir

kızlar mrb.bende bu ay preeseed kullanmayı düşünüyorum..bugün adetimin 1. günü..şimdiiii ebay a baktım ama nasıl sipariş edileceğini pek anlamadım bilmiyorumkismile kocada sular seller gibi ingilizce var amaa ne yazıkki 4 senedir kendi kendine olmasını umut ettiği için yardım etmiyor alsanaalsanasmile ....g.g den almayı düşünüyorumm...yalnız bu kutu nasıl geliyo ..kaç günde elimde olur..kutunun üstünde kayganlaştırıcı falan diye yazıyomu..mazaallah komşular görüpte cinsel hayatımız hakkında yorum yapmasınlarr.. akannehir

canım, bana arkadaşım yurtdışından yolladığı için ambalajı hakkında bilgi veremiyorum..başka bir kutuyla yollamıştı..g.g dan alırsan da kargo poşetiyle gelecektir..komşularının görmesi imkansız yani...g.g dan alırsan 2-3 günde elinde olur..yurtdışından yaklaşık 10-12 günde geliyor...g.g dan alan arkdaşlar sana daha iyi yardımcı olucaklardır..

oy oy oy yok öle bişi dışında hiç bişi yazmıyor rahat ol arkadaşım...gg dan bir günde geliyor...

canım, bana arkadaşım yurtdışından yolladığı için ambalajı hakkında bilgi veremiyorum..başka bir kutuyla yollamıştı..g.g dan alırsan da kargo poşetiyle gelecektir..komşularının görmesi imkansız yani...g.g dan alırsan 2-3 günde elinde olur..yurtdışından yaklaşık 10-12 günde geliyor...g.g dan alan arkdaşlar sana daha iyi yardımcı olucaklardır..

oy oy oy yok öle bişi dışında hiç bişi yazmıyor rahat ol arkadaşım...gg dan bir günde geliyor...

yawww çok teşekkürlerr..bide kızlar bunu kocadan gizli kullanmayı düşünüyorumm..kocanın bunu anlama ihtimali varmıı...yawww ne hallere düştümm..3 çocuk yapayım bu adamın canına okuyacamm..kendi kendine olur diye bekliyoo..delircemmmm kafamçokkarıştı

yawww çok teşekkürlerr..bide kızlar bunu kocadan gizli kullanmayı düşünüyorumm..kocanın bunu anlama ihtimali varmıı...yawww ne hallere düştümm..3 çocuk yapayım bu adamın canına okuyacamm..kendi kendine olur diye bekliyoo..delircemmmm kafamçokkarıştı

canım,ihtimali var tabi ki...ondan önce yatak odasına git,yatağa gir, preesedi sık..ve aşkımmm tostumu yedim bekliyorum diye kocana seslen..
kız bunlarıda mı ben öğreteyim :)
yeter ki kadınlar birşeyi istesin.kocaların ruhu bile duymaz :))

belirti arama tatlım,bende tüm belirtiler vardı da ne oldu sanki...normal yolla hamile kalamayacağım da ne demek..kızlar Allah aşkına böyle şeyler demeyin..ozaman ben boşuna her ay'ı değerlendiriyorum..ben ümidimi yitirmediysem sizin daha umutlu olmanız lazım..hadi yapmayın böyle,canlanın biraz hihoyyyt

canım çok haklısın ama ben yaştan dolayı bazen ümütsiz olabiliyorum ama gelecek birgün onuda biliyorum beklemek belkide zor geliyor iyi geceler...

canım,ihtimali var tabi ki...ondan önce yatak odasına git,yatağa gir, preesedi sık..ve aşkımmm tostumu yedim bekliyorum diye kocana seslen..

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 tmm canımm...aynen böle yapcamm.. sırnaşık şey sırnaşık şey

kız zilli varya sen neler de biliyorsun valla güldürdün beni:)))

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 tmm canımm...aynen böle yapcamm.. sırnaşık şey sırnaşık şey
:lepi:
kız zilli varya sen neler de biliyorsun valla güldürdün beni:)))
bende sadece icraat yok tatlım:))))))
canım çok haklısın ama ben yaştan dolayı bazen ümütsiz olabiliyorum ama gelecek birgün onuda biliyorum beklemek belkide zor geliyor iyi geceler...
sende haklısın canım,senide çok iyi anlıyorum..ben sadece olmayacak diye düşünerek evrene negatif enerji yaymayalım istiyorum...çünkü neyi düşünürsek başımıza o geliyor...:1hug:

sanırım ben de kocişimden gizli kullancam...
uzuuun bir süredir o işe biyolojik olarak çiftleşme, üreme, çoğalma gözüyle bakıyorum...
kocamla sevişmeyi özledim yaa...bundan sonra da böyle Şeniz bebek gelirse buyursun yok inat eder gelmezse bizim gibi anne babayı kaçırdığı için üzülsün dursun :umursamaz:

Son düzenleme:
oooooo maaşallah,
ne güzel haberler, hamişler varmış:))) tek tek okuyamadım ama tüm hamişleri tebrik ediyorum. Allah kucağınıza almayı nasip etsin.

etrefilli,
seni biliyorum üç yumurtayı inşallah çatır çatır çatlattın:))) ve mayaladın.:)))
inşallah selmacım inşallah canım benim

canım slm nasılsın famara ilacını kanserli hastalar kullanıyor evet devlet karşılıyor kanser hastalıgında annem benim göüs kanseri kullandı banada dr vermişti infertilite olarak yazdıgı için alamamıştım ...hepimize allahım yardımcı olsun..
amiiin nezocum annene cok gecmiş olsun, allah şifa versin tatlım

canımm iyiyiz çok şükür en iyi en rahat zamanlarımı geçiriyorum sanıyorum,çok güzel duygular içindeyim onu artık hissediyorum kafası nerde ayağı nerde nereye döndü ,çok güzelmiş selmacım yaa
senin nasıl gidiyo canım doktora bi gitte gör minicik kalbini haberlerini bekliyoruz
kırk bir kere maşallah:nazar:, canım benim, tadını cıkar işte ne güzel yaaa, allah nazarlardan saklasın, sağlıklıca kucagına almayı nasip etsin tatlıma.s.

gukem, aurora, love, anjelic, derya, aytug, 35. ay, eda, selma, deniiiiiz,zehsel hadi gelin de iki lafın belini kıralım:) hee bu arada devamsızlar var hilal bebik, turkuaz, apaydın da gelmiyor alsanaalsanasmile

35. ay ve begumhan son tarihlerinizi verin de yazayım canlarım

bu arada ben uykusuzluktan ölüyorum, gece bilgisayarda oyun oynuyoruz yaa, level atladıkca devam ediyoruz:roflol: sincap aramayacaktık, dedik sperm kalitesi artsın biraz, ama ovulasyon testinde yine çift çizgi!!! gecenin bi yarısı sincap ara, öyle bekle, sonra kalk yıkan derken, olan benim uykuya oldumirmirmirmir

allah emeklerimizi bosa cıkarmasın:Saruboceq:

Son düzenleme:
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

lilyum.............................................................15 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel....................................,,.......................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

X