Preseed kullananlar

hilalcim anjelic söyledi ben de arastırdım da kredi kartın olmasa dahi sadece internetten alısveriş yapmak için sanal kart cıkartabiliyorsun, mesela garantide maaş hesabınız varsa garantiden sanal kart yaptırdıgında 50 liralık mı ürün alacaksın, bankaya sanal kartına 50 lira aktarmasını istiyorsun maaş hesabından hem riskli olmuyor, hem de kredi kartına gerek yok:) arastır istersen bi

canım bende okudum o sanal artı ama
benimki sipariş ettiğimi falan bilmiyo
yani ben ona eczaneden alıyom diom
şimdi söylersem ne işin var falan diyebilir
oyüzden mecburum yani kuşum

kendinize iyi bakın yapmanız gereken tek şey inanmak ve sabır allah sağlık versin yeterki eninde sonunda gelecektir herşeyin vakti zamanı varmış
rabbimin hikmetinden sual olunmazmış ben bunu öğrendim mucizeler gerçekten varmış
RABBıM EN KISA ZAMANDA YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRECEK BUNA EMıNıM :Saruboceq:

çok sağol canım en kısa zamanda rabbim seninde mucizeni yollucak sadece inan inan inan

hamilemisin canım tebrik ederim
allah analı büyütsün
nasıl hamiş kaldın kız
banada söyle
preseed kullandınmı canım???
yanında ne yaptın inan çok merak etim
allah seni ve meleğini korusun canım
n-azar değmesin :nazar:

çok sağol canım en kısa zamanda rabbim seninde mucizeni yollucak sadece inan inan inan

inanıyorum canım, inşallah en kısa zamanda hiç ayrılmamak üzere gelecek bebegim:) sen de umarım kalp atıslarını keseyi görürsün canım, çok güzel bir duyguymuş, allah bize de yasatsın:)

sen ne kadar bekledin bebek için?

kızlarrrr sabah sabah süpersiniz ya helal olsun sizeeee opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım bende okudum o sanal artı ama
benimki sipariş ettiğimi falan bilmiyo
yani ben ona eczaneden alıyom diom
şimdi söylersem ne işin var falan diyebilir
oyüzden mecburum yani kuşum
anladım tatlım, hadi hayırlısı olsun, ayrıca sen ne diye umutlu deilsin ki daha adetine 10 gün var??

kendinize iyi bakın yapmanız gereken tek şey inanmak ve sabır allah sağlık versin yeterki eninde sonunda gelecektir herşeyin vakti zamanı varmış
rabbimin hikmetinden sual olunmazmış ben bunu öğrendim mucizeler gerçekten varmış
RABBİM EN KISA ZAMANDA YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRECEK BUNA EMİNİM :Saruboceq:

canıımmm sen de kendine cok iyi bak:1hug:, arada gel, umut oluyorsunuz bize, dualarınızı eksik etmeyin. gercekten önce sağlık, Allah bebegine sana sevdiklerine sağlık versin canım güle güleŞeniz

canlarım ben çıkıyorum gelince görüşürüz bayyyyyyyyyyyyy

iyiyim canım beninki kesin çatladı dün..

sen neyaptın doktor tam olarak nededi? buay çatlatma ignesi yapılcakmı

Kıslar naber? Bugün çok keyifsizim, sanki bu iş hiç olmayacakmış gibi geliyor, bugün olumlu takılmıycam :KK43:

iyiyim canım beninki kesin çatladı dün..

sen neyaptın doktor tam olarak nededi? buay çatlatma ignesi yapılcakmı
yapılacak catlatma ignesi canım, cuma daha detaylı konusucaz sanırım, dogumu vardı heralde, çok konusamadık, hemen cıktım ben de yanından
Kıslar naber? Bugün çok keyifsizim, sanki bu iş hiç olmayacakmış gibi geliyor, bugün olumlu takılmıycam :KK43:

al işte aaaa böyle düşüncelere kış kış diyorduk noldu şimdi:eek:klava: canım muhtemelen senin kırmızılar bu ay geliyor onun depresifliği ... ama ya gelmezse, ya da bu ay rahmin kendini güzelce hazırlar da önümüzdeki ay alırsak mutlu haberi??? canım allahtan umut kesilir mi, zamanını bekliyorlar gelecekler, inan buna, kendini karamsarlıga sürükleme lütfen:):1hug:

yaa ayşecim hakılısın, çevremden ard arda hamilelik haberi gelince çaresiz hissediyorum kendimi, napiim, genelde pembe gözlüklerle dolaşmaya çalışıyorum bilirsin, bu iş aslında zor diil, zor olan biziz maalesef, Rabbim daha fazla sınamasın inşallah.

günaydın arkadaşlar;
dün kafa dağıtmak için alışverişe çıktım..depresyon durumlarımda en çok yapmaktan hoşlandığım şey..dün biraz bu işi fazla abarttım ama çok işe yaradı..kaydirigubbakcemile5
bu arada dün regli de oldum..bir daha ki beklenmeyen adet tarihim 6 mart

tünaydın hanımlar,
sabah bir hızla girdim yazamadan çıkmak durumunda kaldım,
cetrefilli canım o yümişler cumaya kadar 18mm de geçer.. sen hamiş kalana kadar ben duacıyım:)))

tuana 83 canım bende bulantı olmuyor. sadece bir kasık batmam var o da arada oluyor. alıştım bu ağrıyada... sabah bir bakyım ağrı yok korkyum vallahi:))) sen ne yaptın kullanma kararı verdin mi??

yaa ayşecim hakılısın, çevremden ard arda hamilelik haberi gelince çaresiz hissediyorum kendimi, napiim, genelde pembe gözlüklerle dolaşmaya çalışıyorum bilirsin, bu iş aslında zor diil, zor olan biziz maalesef, Rabbim daha fazla sınamasın inşallah.
amiinn canım inşallah, ya napalım, elimizde olan bişey mi, biz istemez miyiz, hemen doguralım koyalım kenara, hayatımızı yasayalım sonra. ama beklemekten baska yapacak bişey yok, üstümüze düşeni yapalım tedaviydi beslenmeydi, gerisi de allaha kalmıs...dün doktorun orda beklerken hamileleri görünce yine kötü oldum, gözlerim doldu, eşim de diyor ki ben zaten sadece bu yüzden geliyorum, seni oyalamak için, sonra da yanımda cok keyif aldıgım bi kitap vardı, beklerken actım, onu okudum, düşüne düşüne kafayı yiycez baska mesguliyetler bul kendine canım noolur üzülmeŞeniz
günaydın arkadaşlar;
dün kafa dağıtmak için alışverişe çıktım..depresyon durumlarımda en çok yapmaktan hoşlandığım şey..dün biraz bu işi fazla abarttım ama çok işe yaradı..kaydirigubbakcemile5
bu arada dün regli de oldum..bir daha ki beklenmeyen adet tarihim 6 mart

ohhhh neler aldın? benim de kredi kartı hesabı kesildi, kıs indiriminden bişeyler alcam valla duramıyorum:) ben de bunalıma girsemkaydirigubbakcemile3

canım iyi olmana sevindim, adetini de erken olmussun degilmi? hemen ekleyim listeye tatlım, son eklemem olsun buraya inşallahkaydirigubbakcemile2

X