Preseed kullananlar

love tşkler cevabın için.Canım benim test ve mücadele hikayem bihayli kabarık aslında.ama başlıca hormon testi,yumurtlama takibi,hsg hiç birindede bi problem gözükmüyo
hayırlısı artık tuanacım bekliycez bizim durumumuzdakilere yani nedensizlere 3 sene içinde %80 gebelik olur deniyo ama 3 seneden sonrada %1-3 düşüyomuş bakalım inşallah o %80 içinde oluruz

hayırlısı artık tuanacım bekliycez bizim durumumuzdakilere yani nedensizlere 3 sene içinde %80 gebelik olur deniyo ama 3 seneden sonrada %1-3 düşüyomuş bakalım inşallah o %80 içinde oluruz

İnşallah lovecim.Yer gök duayla.İnanıyorumki burdaki pozitif sinerji sayesinde bir çoğumuz isteğine kavuşucak.Tek sorun sanıyorum kendimizin oluşturduğu panik halleri. Bu sorunuda burda bir birimize destek olarak altedicez.vereliniortak

cetrefilli neyaptın merak ettim ben girmedinde kaç yumurta olmuş?

arkadaşlar merhaba
benim sürekli akıntım var bugün 23. gün ama aylardır hep böyle .yani hamilelik belirtisi de değil. çikolata kisti böyle akıntı yapar mı bilgisi olan var mı?
canım çikolata kisti akıntı yapmaz ki bi enfeksiyon durumu olmasın??
gukemcim bilmiyorum ki, geçmiş olsun...

Kıslar inşallah ağrılar iyiye işarettir, çok umutlu diilim ama hayırlısı olsun.
hayırlısı anjelcim inşallah bu ay tutunmustur bebegin sana:)
anjelic,
canım benim Allaha şükür iyi gidiyor. yok şu an bir sıkıntı. ama çok daha minik. bügün 5+5 . daha sizden ve eşimden başka kimse ile paylaşamadım bu olayı... heycanla üç ay olmasını bekliyorum millete duyurmak için..
ayy nasıl duruyosun ben catlardım valla:)

ay canım benim hep dualarımdasınız vallahi. alışkanlık haline getirdim. her öğlen dua okuyorum. bugün özel olarak cetrefilli ayşenin adını geçirdim yumurtişler büyüsün diye. senin adınıda geçireceğim. anjelic desem tanırlar mı:))))) hamişlerin duası kabul olur derler. bende hep denizden bana dua et diye isterdim. hem hamişim hemde temiz kalpliyim puhahahhhhhhh:)))

hadi hayatım inşallah bu sefer...
allah razı olsun selmacım, allah bebegini sana bagıslasın:) çok incesin tatlım yaa valla gözlerim doldu, çok teşekkür ederima.s.

bende istiyom dua
ben hepimize ediyorum dua canım allah kabul etsin huzurunda...

Arkadaşlar selam herkeze! Bu preseed ile ilgili bazı şeyler sormak istiyorum.
1-Preseed nezamandan beri piyasada var?
2-Preseed sayesinde doğan bebişerden en büyüğü kaç yaşında ve sağlık durumu nasıl bilen var mı acaba?
3-Ayrıca herhangi bir yan etkisi var mı?(mantar benzeri vs...)
Biliyorum çok soru sordum ama idare edin kızlar malum tedirginlik:)...
canım 2-3 yıllık bi gecmişi var bildiğim kadarıyla preseedın,bebişler kaç yasında bilmiyorum ama yan etkisi yok diye biliyorum, en azından bende olmadı, olan da duymadım yani...
kızlar ben bir süreliğine yokum
nereye canım hayırdır?
cetrefilli neyaptın merak ettim ben girmedinde kaç yumurta olmuş?
canım cumaya tekrar çagırdı, olgunlasmamıs yumurtalar daha...14. günüm cuma günü işte hayırlısı bakalım

neden canım tatile falanmı çıkıyosun

canım çikolata kisti akıntı yapmaz ki bi enfeksiyon durumu olmasın??

hayırlısı anjelcim inşallah bu ay tutunmustur bebegin sana:)
ayy nasıl duruyosun ben catlardım valla:)

allah razı olsun selmacım, allah bebegini sana bagıslasın:) çok incesin tatlım yaa valla gözlerim doldu, çok teşekkür ederima.s.

ben hepimize ediyorum dua canım allah kabul etsin huzurunda...

canım 2-3 yıllık bi gecmişi var bildiğim kadarıyla preseedın,bebişler kaç yasında bilmiyorum ama yan etkisi yok diye biliyorum, en azından bende olmadı, olan da duymadım yani...

nereye canım hayırdır?
canım cumaya tekrar çagırdı, olgunlasmamıs yumurtalar daha...14. günüm cuma günü işte hayırlısı bakalım
tatlım kaç defa prof a gidip muayene oldum enfeksiyon olsa bilemezler mi? yani ben hiç kuru olduğumu bilmem az da olsa hep akıntım oluyor

nasıl olgunlaşmamış ya çatlamış olmasın bugün 11. gün degilmiydi

tatlım kaç defa prof a gidip muayene oldum enfeksiyon olsa bilemezler mi? yani ben hiç kuru olduğumu bilmem az da olsa hep akıntım oluyor
yok canım ya anlamayan anlamıyo enfeksiyonu geçen sene oldu benim hemde çok kötüydü üstelik doktorada gidiyodum adam farketmedi

gukemcim bi dahaki gitmene sor druna canım,smear alınmadan enfeksiyon anlasılamayabiliyor..

love evet canım 11. günüm, 11mm, cumaya olgunlasır inşallah, incir ceviz falan yiyorum şu an:)

gukemcim bi dahaki gitmene sor druna canım,smear alınmadan enfeksiyon anlasılamayabiliyor..

love evet canım 11. günüm, 11mm, cumaya olgunlasır inşallah, incir ceviz falan yiyorum şu an:)
inşallah canım herkesin zaten 14 15 günler oluyo

benimde başladı kasık agrıları heralde çatlıyo

beş klomen içiyordun bildiğim kadarıyla beş klomenle sadece bir yumurta mı? sen hiç rezervine baktırdın mı?

peki kızlar son soru enfeksiyon gebeliğe engel mi?
azda engelliyo canım spermlerin ölmesine neden oluyomuş..eger akıntın kokulu oluyosa doktora mutlaka söyle
bende en belirgin şekli ilişkiden sonra yogun kokuydu meger enfeksiyon olmuş antibiotik ve vajinal tablet kullandım geçti şükür

gukem rezerve nasıl bakılıyo ultrasonlamı

gukem rezerve nasıl bakılıyo ultrasonlamı
teşekkür ederim canım
evet reglinin 2. ya da 3. günü gidiyorsun dr kaç folikül olduğunu görüyor FSH değeri de reglinin 3. günü yaptırıyorsun o az çok belli ediyor ama asıl vajinal kontrolle tespit ediliyor.

teşekkür ederim canım
evet reglinin 2. ya da 3. günü gidiyorsun dr kaç folikül olduğunu görüyor FSH değeri de reglinin 3. günü yaptırıyorsun o az çok belli ediyor ama asıl vajinal kontrolle tespit ediliyor.
merak etme çözümü kolay bi vajinal tabletle sökülüyo hepsi benim çok sık başıma geldi bu bi havuza giriyim anında kaparım artık girmiyorum o yüzden

X