Preseed kullananlar

Kızlar merhaba
Birşey sormak istiyorum..
Preseed azospermi durumlarında işe yarıyormu?
Birde mesajların birinde havuç suyu diyordu o neye iyi geliyor?
bu arada hediye konusuna çok güldüm... ne çok ortak yanımız varmış sizinle... Ben hediye siparişi veriyorum onu bile unutuyor yani siz düşünün...

deryaaa hoşgeldin tatlım, geçmiş olsun şimdi nasılsın? hediyelerini de güle güle kullan canım:)

aurora valla bu sefer sana bişey var kafamda deyip duruyor ne oldugunu bilmiyorum... ama inanasım da gelmiyor valla, ben ona hiç bişey almıycam bu kez, çünkü cok aldım biraz da o alsın...
ayy hadi inşallah..belki şeytanın bacağını kırar bu sefer..bende almıycam diyorum her seferinde ama yinede dayanamayıp alıyorum..
ah şekercim emin ol yanlız degilsin bu konuda.
benimkindede yok bu olay son evlilik yıldönümüzde sinir etmişti beni hem unuttu hemde sonradan bi hedye bile almadı bir hafta yüzsüzlük yapıp hediyem nerde dememe ragmen almadı bişey bende artık hediye almıycam söz verdim kendime.oysaki ilk yıldönümüzde gece aklına gelip kuyumcu bile açtırmıştı ya işte zaman geçtikçe kıymette azlıyo
canım,benim ki de hem doğum günümü hem de evlilik yıl dönümüzü unutmuştu..evlilik yıl dönümümüzü unuttuğu gün hayatı ona zehir ettiğim için bir daha o günü unutamadı..ama sadece yemeğe çıkarır,hediye filan almaz..eee ne hediye aldın nezaman vermeyi düşünüyorsun?diye sorduğum da da yemeğe çıkattım ya der..ölürmüsün,öldürürmüsün

:roflol: aurora napalım canım şans:roflol: aman olsun canları saolsun, sonucta seviliyoruz seviyoruz...

zaten sevgide olmasa bunlar hiç çekilmez :roflol: :roflol:

cnm bnm çok şükür iyiyim napım bende beklemedeyim artık
hayırlısyla bi belli olsa hemen yaa stres yaptım acayip:bbo:
strese hayııııır:eek:lmaz: hayırlısı olsun, beklemek gercekten zor...ama olsun yeter ki sonucu güzel olsun
Kızlar merhaba
bu arada hediye konusuna çok güldüm... ne çok ortak yanımız varmış sizinle... Ben hediye siparişi veriyorum onu bile unutuyor yani siz düşünün...

canım ben azospermiyi hiç bilmiyorum, havuc suyu da yumurtanın catlamasına yardımcı oluyor, saracogluna mail atmıstım o da bana havuc suyu kullan demişti, ordan biliyorum:)

valla canım görüdüğüm kadarıyla derya gibiler hediye konusunda yalnız:roflol: düşüncesiz koca sayısı daha fazla:roflol:

Havuç suyunu nasıl kullanacağız yani özel bir kürü varmı?
eşimde sperm azlığı vardı, varikosel ameliyatı ldu geçen yıl. son durumu bilmiyorum.. preseed işe yarıyormu bu durumlarda merak ettimde...

cnm bnm çok şükür iyiyim napım bende beklemedeyim artık
hayırlısyla bi belli olsa hemen yaa stres yaptım acayip:bbo:
canım sakın stres yapma,bu kezde stresten gecikme yaşıyoruz..gerçi insanın elinde değil..inşallah güzel haberlerini alırız
Kızlar merhaba

canım azospermide sanırım işe yaramaz..yanlış yönlendirmek istemiyorum gerçi.bilisi olan arkadaşlar yazar zaten..
havuç suyu sperm kanallarını açıyor ve hareketli sperm sayısını arttırıyor...

helen senin eşinde çok komikmiş..demek siparişini verdiğin hediyeyi bile unutuyor :roflol: ahh bu erkekler ahhhhh

eşimde sperm azlığı vardı, varikosel ameliyatı ldu geçen yıl. son durumu bilmiyorum.. preseed işe yarıyormu bu durumlarda merak ettimde...

canım her gece sebze,meyva sıkacağından 1 su baradağı çıkıcak kadar havucu sıkıp,içiriyorum...3 ay içmesi gerekiyor..kür bu şekilde..ama sigara ve içki içenler bu kürü uygulamasın diyor saraçoğlu

katı meyve sıkacagında sıkacaksın canım günde 1 bardak.. ya benim bildiğim preseed sperm azlıgında işe yarıyor, yani kadın infertiletisinden cok erkek infertilitesinde fayda görüldü diye biliyorum,ama emin de deilim yani, çok gecmiş olsun bu arada canım:)

Sorma Aurora
ama bu evlilik yıldönümünde komik bişey oldu... ikimiz de unuttuk... ilk hatırlayan da o oldu... Hediyeyi bırak üste çıktı... Ben de ööyle sustum.. Ellerim bomboş durumu yani:KK43:...
şu anda sevgililer günü ve doğum günü için çalışıyorum bakalım noolcak...

Kızlar sağolun
keçiboynuzu içiyor şu günlerde havuç suyuda içiyorduk bilmeden devam edelim ... sigara içmiyor..
bakalım daha gelmedi preseed. yetişirse bu ay deneyeceğim... Ay işallah olur.
Bu arada yukarda okuduğum şeylerde gözüm doldu walla... öyle zorki çevreye karşı... ben paylaşmak istemiyorum kimseyle bu durumumu ama herkes meraktan içimize girecek erdeyse. niye yapmıyonuz çocuk yapsanıza, olmuyomu.
kimseyle görüşmez oldum valla kafam çok rahat böyle...

Kızlar sağolun
keçiboynuzu içiyor şu günlerde havuç suyuda içiyorduk bilmeden devam edelim ... sigara içmiyor..
bakalım daha gelmedi preseed. yetişirse bu ay deneyeceğim... Ay işallah olur.
Bu arada yukarda okuduğum şeylerde gözüm doldu walla... öyle zorki çevreye karşı... ben paylaşmak istemiyorum kimseyle bu durumumu ama herkes meraktan içimize girecek erdeyse. niye yapmıyonuz çocuk yapsanıza, olmuyomu.
kimseyle görüşmez oldum valla kafam çok rahat böyle...

canım sakın 2 kürü aynı anda deneme..ibahim saraçoğluna bununla ilgili mail attım bana cevap yazmış 2 kürü aynı anda denemeyin,kürlerin etkisini yok edersiniz demiş..keçiboynuzu bitince havuca başlarsın canım...

arkadaşlar paypaldan aldığınız preseedin fiatı kaça geliyor.kargo onlaramı ait. kaç günde elime geçer?

any yanında 25 tane ovulasyon-gebelik testi olanlar 29 dolar, ama su an yok sanırım, 2 tane ovulasyon testiyle gelenlerse 16 dolar...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

amanınnnn coşmuş buralarr
selamlarrr canlar
öpüldünüzzz :)

kürlerle ilgili bende bişey söylemek isterim... azospermi durumunuz varsa şayet havuç suyu, incir yada keçiboynuzu kürünü asla aynı anda denemeyin herşey karışır hatta beklenmeyen iyi olmayan şeyler olur. ama çok bilgili olmasamda sanırım geçen bir fitoterapistte bu tarifi vermiş ben kimyasal ilaç içeriklerine bakarak konuşuyorum azospermi için en ideal kür zeytinyağının içinde bekletilerek tüketilen kuru incir. düzenli kullanılır ve şayet katkısız yağ ve incirden olursa sperm sayısını arttırır, ayrıca o sayıyı sabitler

kürlerle ilgili bende bişey söylemek isterim... azospermi durumunuz varsa şayet havuç suyu, incir yada keçiboynuzu kürünü asla aynı anda denemeyin herşey karışır hatta beklenmeyen iyi olmayan şeyler olur. ama çok bilgili olmasamda sanırım geçen bir fitoterapistte bu tarifi vermiş ben kimyasal ilaç içeriklerine bakarak konuşuyorum azospermi için en ideal kür zeytinyağının içinde bekletilerek tüketilen kuru incir. düzenli kullanılır ve şayet katkısız yağ ve incirden olursa sperm sayısını arttırır, ayrıca o sayıyı sabitler

X