Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

yaa ayşecim hakılısın, çevremden ard arda hamilelik haberi gelince çaresiz hissediyorum kendimi, napiim, genelde pembe gözlüklerle dolaşmaya çalışıyorum bilirsin, bu iş aslında zor diil, zor olan biziz maalesef, Rabbim daha fazla sınamasın inşallah.

canım benim seni çok iyi anlıyorum...ben başka bir siteye 4 yıl önce üye olmuştum...bebeği olmayanların buluştuğu bir sayfamız vardı..inan bana abartmıyorum oraya yazan tüm bayan arkadaşlarım hamile kaldı ve belkide çocukarının 3.yaşlarını bile kutladılar içlerinden sadece ben ve geçen akşam buraya yazan nursuu arkadaşım hamile kalamadı...

çevremdeki en yakın arkadaşlarım ve benden sonra evlenen arkadaşlarım bile çocularını kucaklarına aldılar..ben halen beklemekteyim..birde onların çocuklarına doğum günlerinde hediye almak zorunda kalıyorum bu benim için çok acı bir durum...ne zaman bebek mağazasına hediye almak için gitsem buraya kendim için ne zaman gelicem diye gözlerim dolarak çıkıyorum..kimsenin çocuğuna fazla yaklaşamıyorum,ya da uzak duramıyorum yakın olsam acaba bana çocuğum olmuyor diye acırlar mı diye düşünüyorum,uzak dursam bak çocuğu olmuyor benim çocuğumumu kıskandığı için sevmiyor diye düşünürlermi diye düşünüyorum..

seni okadar çok iyi anlıyorum ki..ama bu da bizim imtihanımız..inşallah rabbim hepimizi annelik tacıyla taçlandırır..

Son düzenleyen: Moderatör:
tünaydın hanımlar,
sabah bir hızla girdim yazamadan çıkmak durumunda kaldım,
cetrefilli canım o yümişler cumaya kadar 18mm de geçer.. sen hamiş kalana kadar ben duacıyım:)))

tuana 83 canım bende bulantı olmuyor. sadece bir kasık batmam var o da arada oluyor. alıştım bu ağrıyada... sabah bir bakyım ağrı yok korkyum vallahi:))) sen ne yaptın kullanma kararı verdin mi??
yaa cok iyisin selmam yaa benim de dualarım hem burda hamiş olmaya cabalayan, hem de bebegini sağlıkla kucagına almayı diledigim arkadaslarımla, seviyorum ulennn sizi:roflol:

iyi ki varsınız canlarım a.s.

kızlar,
birşey sorucam. geçengün ki tartışmada da bu konuda nevyas çok yazdı denmiş.. hamiş kalan arkadaşların bu sayfada bulunması veya hamileliklerinden bahsetmesinden rahatsızlık duyan var mı?

ohhhh neler aldın? benim de kredi kartı hesabı kesildi, kıs indiriminden bişeyler alcam valla duramıyorum:) ben de bunalıma girsemkaydirigubbakcemile3

canım iyi olmana sevindim, adetini de erken olmussun degilmi? hemen ekleyim listeye tatlım, son eklemem olsun buraya inşallahkaydirigubbakcemile2

tatlı dillim,inşallah hepimizin listeye son girişi olur...benim şu dikkatimi çekti,nedense testi negatif çıkanlar testin sonucunu aldıktan hemen sonra regli oluyor..neden testten önce değil de hemen akabinde adet olurlar anlamadım...o da psikolojik heralde..

canım benim eşim hediye alma özürlüdür..evleneli 6 yıl oldu bana 3 defa zor hediye alıştır..hep ben beğenirim ve ona şunu çok beğendim bunu bana ya doğum günüm yada evlilik yıl dönümüm için al derim..nitekim sevgililer günü içide aynı şey oldu, ben bir bileklik beğendim ve onu bana almasını istedim o da parasını vereyim git sen al dedi, dün onu aldım..sonra bir mağazaya gittim..özel günlerde giymek için transparan tüllü bir üst aldım..gri deri bir mont ve elbise aldım zemuszemus..eşimi her bunalıma girişimde ne kadar zarara sokuyorsam o kadar zarara sokup mutlu mesut eve geldim kaydirigubbakcemile5

kızlar,
birşey sorucam. geçengün ki tartışmada da bu konuda nevyas çok yazdı denmiş.. hamiş kalan arkadaşların bu sayfada bulunması veya hamileliklerinden bahsetmesinden rahatsızlık duyan var mı?

çok yazdı diyen olmadı canım..ama o kişi bu topicte sadece preesed konuşulsun,hastalıklarınızdan filan bahsetmeyine getirdi lafı..gükem arkadaşımız da sen de hamileliğinden bahsediyorsun bu da konuyla alakalı değil ama biz size saygı duyuyoruz demek istedi kedisine..yoksa kimsenin hamileliğinizden bahsetmenizden rahatsızlık duyduğunu sanmıyorum..bilakis ben çok seviniyorum..hamile kalan arkadaşlar bize umut ışığı oluyor..bu topicte sadece preesed konuşamayız,öyle olsa kimsenin bu topiğe bilgi alıp çıkmaktan başka uğrayacağını sanmıyorum..yaklaşık 1000 sayfa olmuş, bu 1000 sayfada sadece preesed mi konuşulmuştur sizce..
selmacım sen rahat ol,kimse rahatsızlık duymuyor..

kızlar,
ay delimisin sen, aşkolsun,sizler bizim umudumuzsunuz. ha şu bi gercek, biz hamile kalmaya cabalayanlar sizi zor anlayabiliriz, cünkü hiç yasamadıkmafoldumben ama siz bizi cok iyi anlıyorsunuz, çünkü bir zamanlar bizim yerimizdeydiniz, allaha şükür bebekleriniz geldi size..

mesela ben preseeda ayda yılda ugruyordum, inatla birgün anne olacagız topiğindeydim hep, cok tatlı kızlar var, hepsini ayrı ayrı severim. ama bi dönem öyle bir hal aldı ki sadece annelerin ve hamilelerin paylasım alanı oldu, ben ve bir iki arkadasım da topiğe ugramamaya basladı, en sonunda da ben herkesten helallik isteyip cıktım aralarından... elbette hamişlerimiz sorun ve sıkıntılarını dinliycez, çünkü çok özel birşey yasadıklarınız.. ama dediğim topikte sayfalarca aysecim sen ne yaptın tedavi devam ediyordu noldu, ilac kullandın mı ya da herhangi bişey soran olmadı.. dalgınlıklarına verdim...

siz güzel anne adayları yolda görüp de üzüldügümüz hamilelerden değilsiniz, siz bizim gibi sıkıntılar yasayıp da amacına ulasanlardansınız ve bu yüzden cok degerlisiniz:) kusura bakmayın uzun yazdım ama içimdekiler yani, anca:)

tatlı dillim,inşallah hepimizin listeye son girişi olur...benim şu dikkatimi çekti,nedense testi negatif çıkanlar testin sonucunu aldıktan hemen sonra regli oluyor..neden testten önce değil de hemen akabinde adet olurlar anlamadım...o da psikolojik heralde..

canım benim eşim hediye alma özürlüdür..evleneli 6 yıl oldu bana 3 defa zor hediye alıştır..hep ben beğenirim ve ona şunu çok beğendim bunu bana ya doğum günüm yada evlilik yıl dönümüm için al derim..nitekim sevgililer günü içide aynı şey oldu, ben bir bileklik beğendim ve onu bana almasını istedim o da parasını vereyim git sen al dedi, dün onu aldım..sonra bir mağazaya gittim..özel günlerde giymek için transparan tüllü bir üst aldım..gri deri bir mont ve elbise aldım zemuszemus..eşimi her bunalıma girişimde ne kadar zarara sokuyorsam o kadar zarara sokup mutlu mesut eve geldim kaydirigubbakcemile5
:roflol: ayy aurora aynen canım, mesela gectigimz yılbasında ne aldı bana biliyor musunuz? bürosit koltuk:roflol: evde pc basında rahat edecekmişim, benden cok kendi oturuyor:roflol: hiç anlamaz hediye almaktan, derim ablama anneme dostlarıma sor bana caktırmadan, bi süpriz yap, ama yok, kabiliyet işi bence bu da:)

güle güle kullan canım aldıklarını, o elbiseni montunu göbüşüne bebeğin gelsin de giyeme inşallahkaydirigubbakcemile3

:)))) tabi ki sizleri en iyi bizler anlarız. ama geçengün ki muhabbette böyle birşey okuyunca acaba dedim..

sonuçta hepimiz piskolojik savaş veriyoruz.. ben birde burada özellikle kalmak istiyorum. hamiş kalıp buradan elini ayağını çekenlere çok kızıyordum. sadece hamiş kalana kadar burada bulunmak biraz yapaylık gibi geliyordu bana..

işte beyle kızlar..

:)))) tabi ki sizleri en iyi bizler anlarız. ama geçengün ki muhabbette böyle birşey okuyunca acaba dedim..

sonuçta hepimiz piskolojik savaş veriyoruz.. ben birde burada özellikle kalmak istiyorum. hamiş kalıp buradan elini ayağını çekenlere çok kızıyordum. sadece hamiş kalana kadar burada bulunmak biraz yapaylık gibi geliyordu bana..

işte beyle kızlar..

ya onlara da bişey diyemeyiz selmacım ilgi alanları değişiyor, artı kendilerine daha fazla zaman ayırmaları gerekiyor, ama yine de ayda yılda da olsa bi selam verilmeli bence de:) bu arada hakikaten nevyas nerelerde? annesinden dnleniyordu ama zemuszemus

artıı bişey daha kızlar böyle uzun süre gelmeyen olunca merak ediyoruz, eski topiktre bir cok kızla cepten görüşüyoruz biz, siz de güvenirseniz numaralarımızı birbirimize verelim, en basiti ben dogumdan sonra edayı selmayı nevyası aramak isterim:)

ya aurora79 ben seni çok sevdim cidden :) burda gerçekten hanım gibi hanım dediğim bir çok arkadaşla tanıştım ...yazmadıkları zaman gözlerim arıyor ve varlıkları insanın içini ısıtıyor.. seninle de kahvamizi içeriz artık en kısa zamanda:)))

benle de kahve için ..hem ben fal da bakarım :) maltepede oturuyorum kıszzzlarrrr yakınız sanımmm görüşelmmmmm

deryaaaa anacım sus nolur bitsin kapansın su konu, yoksa topik elden gidiyor...

fartural ne canım yaa ne için kullanılıyor??
canım farlutal söktürücü ; adet olmayınca kullanıyorsun bittikten 2-3 gün sonra adet oluyorsun . benim de bugün son .bekliez sonraa :)

canım bu msjında çok haklısın..bugün çok gergin bir gün geçirdim.akadaştan özür diledim,hatalıydım..hatam varsa özrümü her zaman dilerim..
hatta tekrar özür diliyorum..çok pişman oldum öyle cevap verdiğim için...

sen sakin ol tatlım :)

test sonucna da lütfen üzülüp endişe etme... ben ilk gebelik testi yapıldığında altta aralıklar yazıyor ya şu haftayla şu hafta arası şu değeler diye...allahhh benimki kaçhaftalık acaba diye delirmiştim..meğersem tepede kocaman 0 yazıyormuş onu görmemişim:)

Bu preseed zaten erkek sorunlarında daha çok işe yarıyormuş kızlar..

sperm hareketsiziliğinde ne derece etki eder acaba sence? bizim 77 milyon sperm sayısı ama hareket oranı çok düşük ... ben bunu anlattığmda eşim süper demişti. denicem inş.

Cetrefillicim biz 9 ay sorun bende sandık :))) 9. ayın sonunda eşimde olduğu ortaya çıktı tedaviye başladık ilaçları devlet karşılamıyordu ve 250 tl aylık dı bir defa aldık ama hasta olduğu için kullanamadık ben preseedi zaten kaç aydır kafama koymuştum onu denedim ve oldu çok şükür :)))
bize de doktor bir ilaç yazdı 110 tl . özelmiş ssk ödemiyormuş. hangi erkek eczaneye gidip spermlerim yavaş ve sayısı az bana şu ilacı verin der ki ; doktor vermese asla almazlar zaten bu olay için doktora zor gidiyorlar ama devlet özelden sayıp ödemiyo .sinir bozucu....

kızlar beni de listenize ekler misiniz?ben de bugün ürünü sipariş ettim, haftaiçi gelirse 10 gün sonra kullanmaya başlıcam kısmetse, yeni adet oldum.beklenen adet tarihim 6 Mart.
şimdiden teşekkürler, hepinize bol bebişler:))))

Ebay sitesinden 29 dolar olandan alıyorsun canım 46 liraya kargo ücreti olmadan geliyor..
bende ondan alcam nasipse... bir ara senle konuşalım olurmu ? yardım edersen :)

ben yine bişi sorucam.. şimdi bu site yabancı. 16.50 dolar hep fiyatlar. 29 dolar lık bişi yok. preseed ile birlikte 2 adet ovulasyon testi hediye diyo.
29 dolar olan nevyasın önerdiği daha uyguna geliyor. onu bul .

Ohooo ben çıkmışım topik karışmış bee, tüüüü kaçırdım tantanayısempatiksalakcinni

şaka maka arkadaşlar ne gergin bi gün geçirmişsiniz yahuuu, hem kızdım isze hem de güldüm arada, alınganlıklar had safhada, biraz empati yasak bunlara hiç gerek olmadığını görürüz, buraya yeni gelen arkadaşların sorularını elimizden geldiğince cevaplıyoruz, arada atlandıysa bunu mazur görmek ve usulünce belirtmek gerek, karşımızdaki sertleşse de biz hoşgörüyü elden bırakmayalım, öfkeyle kalkan zararla otururmuş... Burada sadece preseed konuşmuyoruz, yeri geliyor günlük dertlerimizi yeri geliyor sağlık sorunlarımız paylaşıyoruz, aksi taktirde burası bir forum değil bilgi araştıracağın vikipedia tarzı bir yer olurdu...

Ayşecim bu arada nasılsını, karşılaşamıyoruz seninle tatlım?

Derya boğaz turu nasıl geçti?

Kııııs nevyaz bacım geç saate kadar bebiş seni nasıl bırakıyor, yorgunluk başlamadı mı daha?

Aurora yarın test sonucunu merakla bekliyorum, ilk müjdeyi bize ver e mi?

gukem, gncam sizlere de iyi geceler kıslar, ve yeni gelen arkadaşlarıma da hoşgeldin diyorum.a.s.

canım boğaz turuna gidemedim ...hem çok feci cumartesi hastalandım . boğazlarım şişti halsizdim . ama yine de BArış Manço için gitmek istedim saati kurdum .kalktık sabah serl götürüyor ortalık ...heralde olmaz dedik gitmedik.

inşallah canım.eğer hamileysem sizlere sürekli dua edicem hamilelerin duası kabul olurmuş..bu liste gerçekten uğurlu bir liste..listeye girmemle çıkmam bir olucak inşallah..

bende çok üzülmüştüm canım..oyüzden seni anlayabiliyorum..ama inşallah onlara ihtiyaç duymadan güzel haberler verirsin bize...sizde sorun neydi canım?

kızlar biz bu ay eşime havuç suyu başlamıştık..sperm sayısı az diye
birde annem ikbalin programında bir bitki uzmanından dinlemiş 1 su bardağı saf zeytinyağının içine 2 adet inciri 4'e bölerek geceden atıyorsun ve sabah kalktığında bu incirin 1 tanesini sen 1 tanesini eşin yiyor..erkekler 72 gün yiyecek bunu kadınlar 1 ay...ay da 1 kezde zeytinyağını değiştirecekmişsin..adam çok iddalı konuşmuş bu kürü denesinler bana dua edicekler demiş..çocukları oluncada oğlan olursa adını benim adımı ömer koysunlar kız olursada ikbal demiş..ben çok inanmamıştım ama yinede denedik denize düşen yılana sarılır hesabı..1 ay dolmadan da oldu..onun etkiside varmıdır diye merak ediyorum..6 yıldır olmayıp bu ay olursa rabbim belkide bunu vesile kılmıştır...neden olmasın
bunu paylaşmak istedim belki denemek isteyen olur diye
not aldım ama walla böyle kaynat beklet iç şeyleri ben de eşimde pek beceremiyoruz sıkıcı geliyor bir üsüre sonra kopuyoruz..annem pek becerir böyle şeyleri..ne otlar içti o zayıflamak için :)

ben zaten kendim için kesinlikle tüplerimin kapalı olduğunu düşünüyorum. çünkü evlenir evlenmez hemen hamile kaldım ben bir daha 6 aydır hiç tık yok ve her ay yumurtam oluşuyor çatlıyor ama gebelik yok rahim filmi çektireceğim bu ay ancak açılır mı bilmiyorum. bunun açılması için hangi işlem gerekiyor

canım nerde çektirceksin . ben de bu ay yaptırcaktım ama biraz yüklü ödememiz çıktı o yüzden öbr aya ertelicem ..zaten daha adet de olamadım :) maltepe tıp merkezi var maltepe caminin altında orada 175 tl ye ssk lılara çekiyorlar. 19 tl de doktor parası veriliyormuş. 2-3 gün evvelden randevu almak gerekiyormuş.dilersen senle gelebilirim . hafta sonuna faln denk gelirse :)

canım sordum doktoruma, klomenin 5e kadar yolu var ondan sonra igneye gecicez dedi, tabi inşallah gerek kalmaz da tutar bu ay allah yüzümüze baksın, o ilacların beni ne kadar daralttıgını bir ben bir de rabbim bilir...

bana da doktorum öyle demişti.klomen basamak tedavisi 5 tablete kadarmış . o zamanda olmaz ise aşılamayla başlıyorlar ...ben 2x1 yaptım . sanırım bu ay 3x1 verir. bakalım ..adet olmayı başarayımda gidicem doktorcuğuma .:)

ay delimisin sen, aşkolsun,sizler bizim umudumuzsunuz. ha şu bi gercek, biz hamile kalmaya cabalayanlar sizi zor anlayabiliriz, cünkü hiç yasamadıkmafoldumben ama siz bizi cok iyi anlıyorsunuz, çünkü bir zamanlar bizim yerimizdeydiniz, allaha şükür bebekleriniz geldi size..

mesela ben preseeda ayda yılda ugruyordum, inatla birgün anne olacagız topiğindeydim hep, cok tatlı kızlar var, hepsini ayrı ayrı severim. ama bi dönem öyle bir hal aldı ki sadece annelerin ve hamilelerin paylasım alanı oldu, ben ve bir iki arkadasım da topiğe ugramamaya basladı, en sonunda da ben herkesten helallik isteyip cıktım aralarından... elbette hamişlerimiz sorun ve sıkıntılarını dinliycez, çünkü çok özel birşey yasadıklarınız.. ama dediğim topikte sayfalarca aysecim sen ne yaptın tedavi devam ediyordu noldu, ilac kullandın mı ya da herhangi bişey soran olmadı.. dalgınlıklarına verdim...

siz güzel anne adayları yolda görüp de üzüldügümüz hamilelerden değilsiniz, siz bizim gibi sıkıntılar yasayıp da amacına ulasanlardansınız ve bu yüzden cok degerlisiniz:) kusura bakmayın uzun yazdım ama içimdekiler yani, anca:)

:roflol: ayy aurora aynen canım, mesela gectigimz yılbasında ne aldı bana biliyor musunuz? bürosit koltuk:roflol: evde pc basında rahat edecekmişim, benden cok kendi oturuyor:roflol: hiç anlamaz hediye almaktan, derim ablama anneme dostlarıma sor bana caktırmadan, bi süpriz yap, ama yok, kabiliyet işi bence bu da:)

güle güle kullan canım aldıklarını, o elbiseni montunu göbüşüne bebeğin gelsin de giyeme inşallahkaydirigubbakcemile3

ayy evet biz burda birbirimizi görmeden tanmadan destek oluyoruz ..sevinçlere seviniyor üzüntülere moral olmaya çalışıyoruz .asla hamile birini öyle kıskanarak bakmam..keşke bende olsam der iç geçiririm sadece...Allah herklesin gönlüne göre versin...

benim de kocam sevgililer günü hediyemi almış... önce bir telefon aldı bu hafta sonu süper bişey. şimdi de gizli bir hediye daha almış . herzaman dayanamaz vaktinden evvel verir. bu kez inat etmiş dayancam vermicem vaktinde vercem diyo.çatlıcam bende açık bile vermiyor... :)

selmacım asıl sizler olmasanız bu topic olmazdı preseedin inanılırlıgıda olmayacaktı hamilelerimiz sayesinde ben geldim eminim herkeste bunun için geldi şeker siz olun hep burda bizede umut olun

canım senin ki yine koltuk almış ben sana eşimin bugüne kadar aldığı 3 şeyi söylesem şoka girersin..delikafadulden etrafımda ki arkdaşlarım eşim bana şunu almış,bunu almış diyince akşamı zor ediyorum kavga edebilmek için...alsanaalsanasmile kıskançlktan değil yanlış anlaşılmasın,neden benim kocam da böyle meziyetler yok diye...para verip alınınca hiç kıymeti olmuyor alınan şeyin..
neyse ki tek benim kocam değilmiş..teseli oldu benim için :smiley-cool:

deryacım hoşgeldin canım..eşimde kürlerden nefret eder ama insan denize düşünce herşeyi yapıyor..çoğunu midemiz bulana bulana içiyoruz..bizde çok istikrarlı davranamıyoruz ama nekadar uzun süre yapabilirsek kardır diyoruz..
demek eşin sana 1 hafta içinde çift süpriz yapıcak..cetrefilli duydun mu canım...ben şimdi salonda ki duvara kafamı vurmaya gidiyorum..sende en yakın duvara vuruver canım

deryaaa hoşgeldin tatlım, geçmiş olsun şimdi nasılsın? hediyelerini de güle güle kullan canım:)

aurora valla bu sefer sana bişey var kafamda deyip duruyor ne oldugunu bilmiyorum... ama inanasım da gelmiyor valla, ben ona hiç bişey almıycam bu kez, çünkü cok aldım biraz da o alsın...

canım senin ki yine koltuk almış ben sana eşimin bugüne kadar aldığı 3 şeyi söylesem şoka girersin..delikafadulden etrafımda ki arkdaşlarım eşim bana şunu almış,bunu almış diyince akşamı zor ediyorum kavga edebilmek için...alsanaalsanasmile kıskançlktan değil yanlış anlaşılmasın,neden benim kocam da böyle meziyetler yok diye...para verip alınınca hiç kıymeti olmuyor alınan şeyin..
neyse ki tek benim kocam değilmiş..teseli oldu benim için :smiley-cool:
ah şekercim emin ol yanlız degilsin bu konuda.
benimkindede yok bu olay son evlilik yıldönümüzde sinir etmişti beni hem unuttu hemde sonradan bi hedye bile almadı bir hafta yüzsüzlük yapıp hediyem nerde dememe ragmen almadı bişey bende artık hediye almıycam söz verdim kendime.oysaki ilk yıldönümüzde gece aklına gelip kuyumcu bile açtırmıştı ya işte zaman geçtikçe kıymette azlıyo

:roflol: aurora napalım canım şans:roflol: aman olsun canları saolsun, sonucta seviliyoruz seviyoruz...

lovecım kıymet azaldıgından deil de işte artık daha farklı düşünmeye baslıyorlar, artık nasıl olsa varız yani hayatlarında:)) boşveriiiin ben alıstım, siz de alısın, böyleler cünkü deiştiremeyiz ya:)

ben de bu yüzden her özel günde kendime hediye alırım, artı bi de eşimle gezerken bişey begenirsem hadi alayım bu da hediyem olsun der:roflol:

X