Preseed kullananlar

ne araya girmesi aşkolsun ama böle işte arkadaşım bende bi tek şey diyorum allah herkeze kalbinden geçeni versin inşallah ne düşünüyolarsa iyiyse iyi kötüyse kötü.... allahıma havale .....

sen de canım, inşallah alt listede sadece bir ay kalırsın:)
dogru valla, allah kimsenin kucagını bos bırakmasın, kıskanılacak bişey deil, ha tamam su bi gercek, ben bi hamile falan görünce cidden üzülüyorum, yani haset ya da kıskanclık deil, kendimi eksik ve caresiz hissediyorum, ama hemen dua ediyorum yanımdan gecen hamile için.. göbüşlerinde melek tasıyorlar kötü bişey düşünülür mü hiç gebeler için yaaa...

benim görümcem doktor, pco ve bekar. yani beni az da olsa anlıyor da sağlıkcı olarak, ama kayınvalide birinden bahsederken misal, falancanın oglu istanbula tasınmıs, onların da cocukları olmuyor diye ara kitliyor lafı düdük:roflol:
ne zamandır istiyorsunuz siz cnm bebişi

aman benim evlilik sürem epey uzun olduğu için çok yaşadım bu tarz şeyleri yakınlarımla, arkadaşlarımla ama alıştım artık diyorum ki bu bi sınav onlarda bı sınavın teker teker oturumları işte tek tek geçmek gerekiyo demek. aştım iyice.. sadece dua ediyorum üzülüp kendinizi strese sokmayın sakın. herkes kendini böyle durumlarda belli eder işte. biz burda biri hamile kalınca nasıl umutlanıyoruz oysaki. benimde olur bak onun oldu diye. fark işte... sağlık olsun.
ya keske insanlar sunu anlasa, zaten zor bir yoldayız, yükümz agır, hiç bişey olmasa da kendi üzüntümüz zaten yetiyor, bir de bu mahalle baskısı... allah ıslah etsin, keşke laflara kulaklarımızı tıkayabilsek zamanla ögreniliyor sanırım
sim araya giridm ama dayanamadım kusura bakma niye böyle insanlar benim hem eltim hem görümsem dogum yaptı peş peşe birde bana hava cıva tavırlar demek herkeste aynı durumlar yaşanıyor görümcemle konuşmuyorum bende..
valla evet canım herkeste aynı sorun, karsılarındaki insan ogullarının sevip evlendigi ömür paylasacagı kadın diye düşünmüyorlar,düşmanın sanki...

ya çok değil henüz süre kendinizi sıkmayın ben sekiz yıldır evliyim evlendim hemen hamile kaldım... ikiz bebeklerim oldu 6ay yaşadı ikiside öldü sebep bile söylenmedi... bir süre bekledim yine hamile kaldım doğumda öldü sonra bir sürü düşük şimdide son 5 yıldır neredeyse hiç olmuyor tüplerim kapandı ameliyatlar tüp bebekler filan ama hala umutluyum :)

Son düzenleme:
ya çok değil henüz süre kendinizi sıkmayın ben sekiz yıldır evliyim evlendim hamile kaldım... ikiz bebeklerim oldu 6 yaşadı ikiside öldü sebep bile söylendmedi... bir süre bekledim yine hamile kaldım doğumda öldü sonra bir sürü düşük şimdide son 5 yıldır neredeyse hiç olmuyor tüplerim kapandı ameliyatlar tüp bebekler filan ama hala umutluyum :)
CANIM benim valla ne desem boş. üzücü olmuş cidden işallah en kısa zamanda sıkıntılarını unutturacak güzellik yaşarsın.
deminden beri takip ediyorum kaynana görümce muhabbetinizi meğer ne kadar dertli millet:) ama genel sıkıntı arkadaşlar bunlar kimse oğlunu paylaşmak istemiyor işte elin kızıyla boşverin bizim bunlardan daha önemli işlerimiz var dimi yani:))

el kızıyız biz el kızııııııııııııııı:))))))))))))))))))))

CANIM benim valla ne desem boş. üzücü olmuş cidden işallah en kısa zamanda sıkıntılarını unutturacak güzellik yaşarsın.
deminden beri takip ediyorum kaynana görümce muhabbetinizi meğer ne kadar dertli millet:) ama genel sıkıntı arkadaşlar bunlar kimse oğlunu paylaşmak istemiyor işte elin kızıyla boşverin bizim bunlardan daha önemli işlerimiz var dimi yani:))

sağol canım... evet bu doğal bi olgu sanırım bende doğumdan sonra ay ben bunları evlendirmem elin kızıyla diyodum... sanırım hissel bişey.. kızmıyorum o yüzden kaynanalara bide tabi sabit fikirlilikleri anlayışsızlıkları var aman eşler iyi olsunda kayınvalideyi kim takar..
sizlere iyi sohbetler iyi geceler ... herşey gönlünüzce olsun...

ya çok değil henüz süre kendinizi sıkmayın ben sekiz yıldır evliyim evlendim hamile kaldım... ikiz bebeklerim oldu 6 yaşadı ikiside öldü sebep bile söylendmedi... bir süre bekledim yine hamile kaldım doğumda öldü sonra bir sürü düşük şimdide son 5 yıldır neredeyse hiç olmuyor tüplerim kapandı ameliyatlar tüp bebekler filan ama hala umutluyum :)

güzelim allah sabır vermiş sana yaa ne diyim gercekten cok zor seyler yasadıkların, inşallah bir daha sıkıntı yasamadan kavusursun bebegine, saglıklı hayırlı ve uzun ömürlü, inşallah

kızlar, ben cıkıyorum, herkese iyi geceler, iyi ki varsınız yaa valla, allah hepinizin gönlüne göre versin canlarım:)

güzelim allah sabır vermiş sana yaa ne diyim gercekten cok zor seyler yasadıkların, inşallah bir daha sıkıntı yasamadan kavusursun bebegine, saglıklı hayırlı ve uzun ömürlü, inşallah

amin canım hepimiz hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlara kavuşuruz inşallah. sağol allah razı olsun. bende çıkıyorum. artık ara sıra buralarda olurum. sağlıcakla kalın.

tam bir yıl oldu canım subatla:KK43:( hoşgeldin bu arada, nasılsın?

sağol cnm yogun bı gun gecırdım hala calısıyorum bı yandan da sıze bakıyorum gecıktım cvp ıcın cıkıyormussun ıyı geceler dıleyım. Bu arada bız de gecen sene ocakta baslamıstık calısmalara hemen hemen aynıyızboshayallersmile

gukem merhaba.sen preseed aldınmı.dr. ömerin verdiği bitkiselleri kullanıyormusun? benim ilgimi çekti.ben bitkisellere inanıyorum

gukem merhaba.sen preseed aldınmı.dr. ömerin verdiği bitkiselleri kullanıyormusun? benim ilgimi çekti.ben bitkisellere inanıyorum
preseed almıştım canım ikinci kez bu ay kullandım ama ovülasyonla takip etmeden.bugün ben ömer hocayla gene görüştüm. bana gene çikolata kisti için bir bitkisel ilaç daha yazdı henüz almadım ama alacağım. içim de çok rahat nedense kistten kurtulacam gibi geliyor bana:)))

preseed almıştım canım ikinci kez bu ay kullandım ama ovülasyonla takip etmeden.bugün ben ömer hocayla gene görüştüm. bana gene çikolata kisti için bir bitkisel ilaç daha yazdı henüz almadım ama alacağım. içim de çok rahat nedense kistten kurtulacam gibi geliyor bana:)))

hormon tahlillerimi yaptırdıktan sonra bende görüşmek isterim onunla. şifa bulacağına inanıyorum arkadaşım. onunla ilgili güzel bir yazı okudum.web sayfası varmı ben bulamadım

hormon tahlillerimi yaptırdıktan sonra bende görüşmek isterim onunla. şifa bulacağına inanıyorum arkadaşım. onunla ilgili güzel bir yazı okudum.web sayfası varmı ben bulamadım
yok bildiğim kadarıyla ama ben sana bakırköydeki muayenehanesinin telini veririm isediğin zaman özelden tel açarsın ya da gidersin muayenehanesine

iyi geceler arkadaşlar;
kuzenlerim anneme gelmişler benide çağırdılar,o yüzden apar topar çıktım buradan..havam dağıldı onların sayesinde...
gülümm;demek çarşamba görüşeceksin,ozaman bize yeni umut ışığı doğucak desene...canım benim,sen durursun durursun sonra bomba haberlerle geri gelirsin.çarşambayı sabırsızlıkla bekliyorum...

gürkem;beni kistlerim den kurtaran arkadaşımdır nursuu;kafanda halen o ilaçla ilgili soru işareti kaldıysa ona da sorabilirin kendiside kullandı o ilacı ...,

amin canım hepimiz hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlara kavuşuruz inşallah. sağol allah razı olsun. bende çıkıyorum. artık ara sıra buralarda olurum. sağlıcakla kalın.
her zaman bekleriz canım, hoşgeldin aramıza...
sağol cnm yogun bı gun gecırdım hala calısıyorum bı yandan da sıze bakıyorum gecıktım cvp ıcın cıkıyormussun ıyı geceler dıleyım. Bu arada bız de gecen sene ocakta baslamıstık calısmalara hemen hemen aynıyızboshayallersmile
yaa hiç unutmuyorum, yogun ısrarlar üzerine eşim artık cocuk yapalım tamam dedi, biz ocakta korunmadık, 14-15 şubat da adet günüm, annem aradı, ayagını kırmıs alcıdaymıs hemen apar topar ankaraya gitmiştik,annemle beklemiştik sabırsızlıkla, ama kırmızılar gelmişti:KK43: hala da geliyo:KK43:

inşallah gukemcim yaaa, içini rahat tutman cok güzel, umarım fayda görürsün o ilacla

iyi geceler arkadaşlar;
kuzenlerim anneme gelmişler benide çağırdılar,o yüzden apar topar çıktım buradan..havam dağıldı onların sayesinde...
gülümm;demek çarşamba görüşeceksin,ozaman bize yeni umut ışığı doğucak desene...canım benim,sen durursun durursun sonra bomba haberlerle geri gelirsin.çarşambayı sabırsızlıkla bekliyorum...

gürkem;beni kistlerim den kurtaran arkadaşımdır nursuu;kafanda halen o ilaçla ilgili soru işareti kaldıysa ona da sorabilirin kendiside kullandı o ilacı ...,
canım kafanın dagılmasına sevindim, sadece bi umuttu, bu ay olmadı ama umudumuz bitmedi canım, daha bi sabırla bekle cünkü o bilmedigimiz zamana bir ay daha yaklastın işte...

X