Preseed kullananlar

gönder canım.bende sakız falan birsürü şey denedim ama bırakamadım birtürlü.

gönder canım.bende sakız falan birsürü şey denedim ama bırakamadım birtürlü.
ben de öyle birtürlü bırakamadım en fazla dün içtim o da 6 taneydi bugün 2 tane içtim daha bi iki tane daha içerim.bş kurtulsam ama isteyerek içmedikten sonra hep canım istiyor neler yapmadım ama olmuyor 700 lira verdim bir merkeze gene olmadı

Yurt dışından preseedi alan kişiler eczaneden ya da ilaç deposundan mı alıyor yoksa doktora mı yazdırıyor?almanyada görümceme sordum o da doktoruna sormuş.haplar var hamileliğe yardımcı onlardan yazayım demiş.preseed i nasıl alacağını anlayamadı bizim kız.bana bu konuda bilgi verir misiniz?:içelim:

hoşgeldin zehsel aramıza, hadi hayırlı haberler alalım senden inşallah:)

inşallah canım.eğer hamileysem sizlere sürekli dua edicem hamilelerin duası kabul olurmuş..bu liste gerçekten uğurlu bir liste..listeye girmemle çıkmam bir olucak inşallah..
inşallah canım yaaaa inşallah

sigara bitkisel bişeyle bıraktım demiştim ben bırakamıyorum ancak 6 düşürdüm onda bile kuduruyorum ah bi bıraksam
aaa sigara yasakklava: ben de bıraktım, yani yine arada tek tük içerim ama toplasam ayda 2 ya da 3, yapmayın kızlar, bebişe en büyük engellerden biri sigara...

eee ben geldim işleri bitirdim sayılır, ama belime acayip agrılar girdi valla, bel fıtıgı var bende iyice yordum kendimi bugün, acısı hafta içi çıkmaz inşallah

o duman ve yanık kokusu neredeyse gecti, dip köşe temizlik, anca üstesinden geldi...

anjelic biz nye denk gelemiyoruz yahu:roflol: sen hadi içimden geldi listeye gireyim demiştin de ben unutmusum canım sanırım yaa, bi ara tarihini söyle de ekleyim seni de...

valla bırakan bırakıyo, annem 30 sene içti tak diye bıraktı bende hep denedim bırakamadım şimdi zor bela 2 hftadır günde 6 tane içiyorum ama deliriyorum.aslında bu sıgara bırakma işi azaltarak olmuyo direk bırakmak lazım ama yapamıyorum az içilimde bari etkisi azalsın..

ah canım valla iyi bırakmışsın sigarayı helal sana nediyim...bebege engel diyolar doguranda çatır çatır doguruyo..ya bende diyorum acaba sigaramı engelliyo bazende yok diyom ya sigara günah keçisi olmuş herşeye neden diyolar...ama genede bırakmak istiyorum

evet kimler bıraktı ki pat diye bırakamdıktan sonra çaresi yok ben de her sabah hiç içmeyeceğim bugün diye yataktan kalkıyorum ama nafile.. bide bu sigarayı bırakmak için kullanılan kşmyasal ilaçlar gebe kalmak için zararlı olabilir iyice araştırmak lazım

selam kızlar nasılsınız
ben beklemedeyim hayırlısı neyse o olsun inş
Allah hepimize hayırlı vakitlerde göndersin minişlerimizi inş

cetrefillicim hani yumurta takibi için doktora gidiyoruz ya vajinal ultrasona giriyoruz tamda yumurtlama günü,hani aleti başına jel sürüyolarya o jelde hemen akıp gitmiyo acaba diyorum hani spermler su deyinc dahi ölüyolarya bu jelde ogün içimizde öldürmüyomuki kafam buna takıldı şimdi. yarın doktora gidicemde öyle bi baktırıyım diyodum ilaçda kullanmadım bu ay ama bide ilaçsız nasılmış yumurtalar..
bitanecikte ovulasyon testim vardı onuda bugün yaptım tek çıktı muhtemelen yarın benim gün

ama sadece bebek için deil valla cilt nasıl parlıyor biliyo musunuz sigarayı bırakınca, yedigin yemegin tadını alıyosun gercekten..

o tedaviler hikaye gukemcim, kafada bitircen de zor iş ama, eşim de su an günde 1 tane içiyor, ayda yılda da bira falan içerse onun yanında 4 5i buluyo içtigi ki o günde 3 paket içiyordu, kavgayla dövüşle bıraktık valla, önce evimizde içmeyi yasakladık, sadece balkonda içiyorduk, sivas soguk memleket, kışın mümkün deil cıkamazsın dısarı, sonra baktık yazın da balkondan içeri gelmiyoruz, evde sigarayı yasakladık:roflol: yani sadece dısarda:)
selam kızlar nasılsınız
ben beklemedeyim hayırlısı neyse o olsun inş
Allah hepimize hayırlı vakitlerde göndersin minişlerimizi inş
selam turkuaz, sen de kullandın deil mi preseedı? amiiin canım amin:)

aaayy güzelim benim de aklıma gelmişti valla, ama hep diyolar vajinal dus yapmayın zaten orası kendini temizliyor diye, valla ona güveniyorum ben de napıyım.... senin bugün 12. günün müydü canım? benim 10. günüm

valla canım annem bıraktı kadın yıllarca denedi yok azalttı olmadı sonra tak diye bıraktı..amcam,arkadaşım onlarda öyle azaltmadan bianda bıraktılar
ben agustos ayında denedim günde sadece 1 tane içiyodum bunu 15 gün yaptım sonra canım bişeye sıkıldı tekrardan çogalttım bianda bitirmek daha iyi sanırım yoksa can sıkılıyo gene içiyosun

inşallah hamilesindir arkadaşım senin kadar bizde çok sevinicez buna.

11. gün diye hesap yaptım ama sen 2 gün sonraydın heralde benden

kızlar ben sızmak üzereyim bi dusa gireyim yorgunlugum cıksın ondan sonra az uzanayım diyorum, ya da aranıza gelirimşimdilik see you canlarım

anjelic biz nye denk gelemiyoruz yahu:roflol: sen hadi içimden geldi listeye gireyim demiştin de ben unutmusum canım sanırım yaa, bi ara tarihini söyle de ekleyim seni de...
cetrefilli
sana bir kaç sorum olacak canım
ekim 22 de ben bir prof a gittim hiç kistin var dememişti ve ondan sonra iki ay klomen kullandım biri takipsiz kullandım tabi ve iki tane küçük minnacık kist bir de 25mm-19.5 mm çapında sol yumurtalığımda çikolata kisti çıktı bu klomen çikolata kisti yapar mı ki?
diğer taraftan ekimdeki muayenemde 7 folikül vardı şimdi 2 ye düştü sanırım bu kisti klomen yaptı ki birden bire folükül sayım iyicene düştü.
son olarak ta fsh değerim ekimde 8 di sonra ki ay 9 sonraki ay 12.5 ve en son 10.5 çıktı birden bire bu değerler nasılda değişiverdi böyle folükülüm düştükçe fsh da yükseldi yani
çikolata kisti kısırlık sebebiymiş başka neden aramaya gerek yok aslında.senin ameliyattan sonra kistler gene gelişti mi?

bu arada bende esıme 1 aydır düzenlı olarak havuç suyu içiriyorum sperm sonuçlarmız Allah a çok sükür ıyı çıktı ama yınede deneyelım dedım bakalım bu ay preseed de kullandım sonuç ne olacak hayırlısı artık kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…