Preseed kullananlar

auroracım aldım msjı sagol canım..

nasılsınız kızlar????
geçmişi okumadım ne var ne yok bi gelişme varmı???????

havuş suyunu nasıl çıkarıyor musun ,hazır mı alıyorsun ?her akşam 1 bardak havuş suyu için haftada kaç kğ. havuç kullanıyorsun ?ben onu düşündüm de gözümde büyüdü.
umarım preseed işe yarar.iyi haberlerini alırız.

nasılsınız kızlar????

merhaba .hoşgeldin canım

canım klomen cikolata kistine neden olmuyor... çünkü endo rahmin içinde biyerlerin de kanayıp pıhtılasmasıyla olusuyor, klomen kanamaya neden olan bişey deil, klomenden dolayı olusan kistler bir aylık dogum kontrol hapı kullanmayla geciyor da endometriyosiz mümkün deil(allaha şükür bende su an yeni bir olusum yok,gerci proftu diyosun gittigin dr ama gözden kacmıs olabilir canım yaaa, ayrıca 2-3 cm capında bi kist kısa zamanda da olusmuyor bildiğim kadarıyla, ayları yılları buluyormus kistin olusumu, ama işte kanama farklı noktalarda oldugunu için tüpleri tıkama olasılıgı cok yüksek...

nasılsınız kızlar????
iyiyiz canım sen nerelerdesin kacak nasılsın?

ben zaten kendim için kesinlikle tüplerimin kapalı olduğunu düşünüyorum. çünkü evlenir evlenmez hemen hamile kaldım ben bir daha 6 aydır hiç tık yok ve her ay yumurtam oluşuyor çatlıyor ama gebelik yok rahim filmi çektireceğim bu ay ancak açılır mı bilmiyorum. bunun açılması için hangi işlem gerekiyor

kızlar yaa sohbetin arasına kaynak yapmış gibi oluyorum ama bişe sorucam bilirsiniz siz
regl tarihim 16 sı ya 13ünde kan testi yaptırsam çıkar dimi
geç döllenme olsa bile yaniii çıkar mı

canım kürtajın iyi yapılmadıysa da tüplerin tıkanabiliyor..ben kürtaj olduktan sonra tüpleri tıkanan çok kişiyle karşılaştım..
inşallah sende böyle bir durum yoktur

kızlar yaa sohbetin arasına kaynak yapmış gibi oluyorum ama bişe sorucam bilirsiniz siz
regl tarihim 16 sı ya 13ünde kan testi yaptırsam çıkar dimi
geç döllenme olsa bile yaniii çıkar mı

çıkar canım..yumurta çatladıktan 10 gün sonra kanda çıkıyor..
hamilelik şüphen mi var canım?
inşallah hamilesindir :Saruboceq:

canım benım katı meyve sıkacagım var onunla yapıyorum her aksam esıme 1 su bardagı canım evet baya havuç gıdıyo aslında haftada 3-4 kılo ben çok alıyodum napayım canım yeterkı gelsın melegımde razıyım ben herseye ınsallah ıyı haberler verebılırz canım bırbırımıze

çıkar canım..yumurta çatladıktan 10 gün sonra kanda çıkıyor..
hamilelik şüphen mi var canım?
inşallah hamilesindir :Saruboceq:

cnm şüphe yokta preseed kullandım ya umutluyum biraz
hayırlısı olsun herşeyin ama inş vardır

canım slm amerikadakı arkadaşım spariş verdim geldi dedi 2 günde elimde oldu dedi internetten vermiş sparişi gelince sana gönderdim dedi ama henuz elime geçmedi 1 ay oldu ucuza almış ordan

canım slm amerikadakı arkadaşım spariş verdim geldi dedi 2 günde elimde oldu dedi internetten vermiş sparişi gelince sana gönderdim dedi ama henuz elime geçmedi 1 ay oldu ucuza almış ordan

selam nezo senin rezervin gayet iyi hamile de kalmışsın ama olmamış peki yumurta kaliten nasıl acaba e2 hormonun kaç?nebilim gayet iyi durumdasın aslında ...

Kıslar naber, nasıl gidiyor? Dün gece ilginç bi rüya gördüm hayır olsun inşallah, du bakalım yorduğumşekilde çıkacak mı? :)

Canım günümden 1 hafta önce kanamam oluyor bi miktar, ben de diyorum ki daha çok var olamaz, meğer hamileymişim ve tutunma kanamasıymış, karnım ağrıyor ve riskliymiş yatmalıyım diyorum kendi kendime, :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…