Preseed kullananlar

Mona rosa hiç güleceğim yoktu, inşallah bu çalışmalar işe yarar da adamların kaçtığına değer

Hadi kızlar bana müsade bebişi çok yordum bu gece.Rabbim bu duyguyu hepinize tattırsın inşallah 2 hafta öncesine kadar bende sizlerle aynı şeyleri yaşıyordum yaşamayan anlayamaz bu derdi..

24-29 arası değişiyo bakalım ebaye giriş yapmaya çalışıyorum. olmazsa gg den alırım. yaa hepinize çok teşekkür ederim. çok yardımcı oldunuz..

canım ne demek,inşallah preseed vesile olur da en kısa zamanda gelir bebişin...benim de 24-25 ama 8.gün yapmaya başladım,9.gün koyulaştı çizgi,bence en kısa zamanda hangisi gönderiyorsa onu tercih et.

iyi geceler.durun bakalım kıstırabilecek miyim kocişimi:))bu gece olmazsa sabah artık kaçışı yok:))
doğunca ben ona yapacağımı bilirim diyor,hele bir gelsin de diyor eşim:))
tekrar iyi geceler,tatlı rüyalar hepinize

Ohooo ben çıkmışım topik karışmış bee, tüüüü kaçırdım tantanayısempatiksalakcinni

şaka maka arkadaşlar ne gergin bi gün geçirmişsiniz yahuuu, hem kızdım isze hem de güldüm arada, alınganlıklar had safhada, biraz empati yasak bunlara hiç gerek olmadığını görürüz, buraya yeni gelen arkadaşların sorularını elimizden geldiğince cevaplıyoruz, arada atlandıysa bunu mazur görmek ve usulünce belirtmek gerek, karşımızdaki sertleşse de biz hoşgörüyü elden bırakmayalım, öfkeyle kalkan zararla otururmuş... Burada sadece preseed konuşmuyoruz, yeri geliyor günlük dertlerimizi yeri geliyor sağlık sorunlarımız paylaşıyoruz, aksi taktirde burası bir forum değil bilgi araştıracağın vikipedia tarzı bir yer olurdu...

Ayşecim bu arada nasılsını, karşılaşamıyoruz seninle tatlım?

Derya boğaz turu nasıl geçti?

Kııııs nevyaz bacım geç saate kadar bebiş seni nasıl bırakıyor, yorgunluk başlamadı mı daha?

Aurora yarın test sonucunu merakla bekliyorum, ilk müjdeyi bize ver e mi?

gukem, gncam sizlere de iyi geceler kıslar, ve yeni gelen arkadaşlarıma da hoşgeldin diyorum.a.s.

merhaba kızlarrr
gükemcim günaydın,anacım bir gün girmedim neler olmuş böyle,ne kadar gereksiz bi tartışma,neyse konuyu tekrar açmayayım ama benimde fikrim burası her ne kadar preseed sayfasıysa da her konuyu konuşuyoruz,benim hiç girmemem lazım mesala:))
neyse olmuş bitmiş

günaydın canım;
evet belki gereksizdi ancak çok şaşırtıcıydı kist hakkında konuşmayın burda naş naş dedi nevyas bize:)))
hoş değil bunlar evet...

buarada gukemcim ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüm bugün çalışıyım yarın çalışmayım deme canım.demiştimya yumurta 24 saat yaşar diye sen çift çizgiyi yumurtanın ilk çatladıgı saattede görebilirsin onun için riske atma derim ertesi günde çalış
aşılama işlemi nasıl biliyosun yumurta çatlamadan önce ilişki yasaktır sperm sayısı düşmemesi için en az 3 gün ilişki olmaz yumurta 18-22 arası oldugunda çatlatma ignesi vurulur 36 saat sonrada erkegin spermi hazırlanıp kadının rahmine bırakılır.ben neden yumurta çatladıktan bukadar süre sonra diye çok araştırmıştım sebebi çatlayan yumurtanın follop tüpüne yolculuk süresiymiş mesafe azaltılıyomuş yani spermde tüpe enjekte ediliiyo ya döllenmede orda oluyomuş..
ya canım vucut resmen makine gibi bişey

günaydın arkadaşlar;
gükemcim msj gelmedi tatlım..acaba msj kutusu mu doldu?yoksa ben hiçbir msjı cevapsız bırakmamaya özen gösteririm..kayıtlıysa msjlar yine gönder canım...

kızlar bu sabah tekrar test yaptım ve yine dünkü gibi oldu...ışığa doğru tutarsam test çubuğunu 2.çizgi var..ama normal baktığımda yok...
sanırım hamiş değilim..yarın yinede kanda baktırıcam.. bu şüpheyle adet günümü bekleyemem...

aurora kaç gün var adet gününe canım,fazladan ovulasyon testin varsa bi tana heba et dene eğer hamileysen kırmızı belirgin 2 çizgi çıkıyor:)))

aurora kaç gün var adet gününe canım,fazladan ovulasyon testin varsa bi tana heba et dene eğer hamileysen kırmızı belirgin 2 çizgi çıkıyor:)))

yaklaşık 5 gün var,bütün test çubuklarını heba edeyim ama 2.çizgiyi sadece ışığa tuttuğumda görebiliyorum..bu da hayallerimi yıkıyor..dün gece göğüslerim ve belim ağrıyordu..bugün o ağrılarda geçti..sanırım benim ki psikolojik :gitme:

canım benim bir acele etme bakalım sakin ol daha çok varmış güneşte çıkma sebebi o çizgi zaten test yapılırken var ama eğer durum pozitifse belirginleşiyor negatifse öyle kalıyor olabilir. işallah hamilesindir ama kendini bu kadar heveslendirme de üzülmeyesin

arkadaslar merhaba sızlerı uzun zamandır takıp edıyorum çok güzel paylasımlarınız var bende 1.5 yıllık evlıyım bebek ıstıyorum bu ay 8. ayım ılk defa bu ay pressed kaullandım 2 gün üst üste bılmıyorum dogrumu kullandım ama ovulasyon testı yaptım dıgıtal olanlardan cuma günü gülen yüzü yakaladım o gün pressedle çalıştım cumartesı yanı dün yıne preseedle çalıştım ve ovulasyonu tekrar ettım dün aksam bos yüz çıktı yanı çatlamıs yumurtam artık hayırlısı umarım bende sızlerın aranıza katılabılırım

evet sakin olmalıyım yoksa varsa bile stresten tutunmasını engelleyeceğim..benm merak ettiğimde o çizgi hep orada var mı?sorsuydu..demek varmış..
azönce teste yine baktım 2.çizgiyi silikte olsa görebiliyorum..güneşe tutmadan hemde.. yarın test sonucunu 2'de almış olurum, en geç 2-2.30 gibi sizleri haberdar ederim

canım aramıza hoşgeldin...bende bu ay senin gibi yaptım..ovulasyon testimde 2.çizgiyi görünce 2 gün st üste preesedle çalıştım...şuan heycanla sonucu beklmekteyim..
inşallah senden de güzel haberler alırız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…