Preseed kullananlar

canım aramıza hoşgeldin...bende bu ay senin gibi yaptım..ovulasyon testimde 2.çizgiyi görünce 2 gün st üste preesedle çalıştım...şuan heycanla sonucu beklmekteyim..
inşallah senden de güzel haberler alırız...

hosbulduk canım ınsallah hep bırlıkte güzel haberler verebılırız

evet sakin olmalıyım yoksa varsa bile stresten tutunmasını engelleyeceğim..benm merak ettiğimde o çizgi hep orada var mı?sorsuydu..demek varmış..
azönce teste yine baktım 2.çizgiyi silikte olsa görebiliyorum..güneşe tutmadan hemde.. yarın test sonucunu 2'de almış olurum, en geç 2-2.30 gibi sizleri haberdar ederim
ooo güneşe tutmadan görünüyorsa var bence de bişiler ama lütfen sakin ol bu konuyu kafanda bugünlük sil:))

Bilgisi olan varmı acaba arkadaşım amerikadan pre seed gönderdi bana 1 ay olacak elime geçmedi ptt kargoyla gönderdi ilaç olmadıgı için krem gümrükte takılmış olabilirmi geç geliyormu bu ürün ptt çok araştırdım aradım sordum bulamadım malesef..

teşekkür ederim canım sana da...bişiyi merak ettim anadolu sağlık merkezinde mi yumurta takibi yaptırıyorsun yoksa nerede?

slm canım Burhan şekere gidiyorum ilk kez gititm çokta memun kaldım daha önce ahmet bey var yüzyıl hast aşılamamı o yapmıştı çokta memun kalmadım ondan ögrt. sanırım benim arkadaşlarmın yarısı ögrt. gebzede mutlukentte tanıyorda olabilirim seni sevgiler

slm canım Burhan şekere gidiyorum ilk kez gititm çokta memun kaldım daha önce ahmet bey var yüzyıl hast aşılamamı o yapmıştı çokta memun kalmadım ondan ögrt. sanırım benim arkadaşlarmın yarısı ögrt. gebzede mutlukentte tanıyorda olabilirim seni sevgiler
sanmam benim okulum istanbul pendik te gidip geliyorum .ben pek bilmiyorum bu doktorları. bu arada sen preseed kullandım demiştin şimdi de gelmedi diyorsun nasıl oluyor anlamadımkaydirigubbakcemile5

sanmam benim okulum istanbul pendik te gidip geliyorum .ben pek bilmiyorum bu doktorları. bu arada sen preseed kullandım demiştin şimdi de gelmedi diyorsun nasıl oluyor anlamadımkaydirigubbakcemile5

canım ingiltereden arkadaşım izine gelmişti o getirdi geçen ay içinde 6 tane var birde ben amerikadaki arkadaşa söyleidm o gönderdi ama ulaşmadı elime bir kaç ay bu şekilde deniyeyim dedim bu ay ilk kullandım 3 tanesi bitti

merhaba nasılsınız iyi pazarlar
hoşgeldin canım iyi pazarlar
mesajım geldi mi ?
ooo güneşe tutmadan görünüyorsa var bence de bişiler ama lütfen sakin ol bu konuyu kafanda bugünlük sil:))
canım azönce ne yaptım biliyormusun?ovulasyon testleri var ya onlardan kullandım..daha önce bir yerde okumuştum eğer hamilelik varsa adetine yakın yaptığında 2.çizgi çıkabiliyormuş..ve 5 dakika içinde 2.çizgi çıktı çok koyu kırmızı değil ama yinede çok belirgin..çok mutluyummm

Bilgisi olan varmı acaba arkadaşım amerikadan pre seed gönderdi bana 1 ay olacak elime geçmedi ptt kargoyla gönderdi ilaç olmadıgı için krem gümrükte takılmış olabilirmi geç geliyormu bu ürün ptt çok araştırdım aradım sordum bulamadım malesef..

canım bana da bu preseedi keşfeden arkadaşımız kibele amerikadan yollamıştı 2 kutu.. yani 12 adet 1 kutusu geldi diğer kutusu gelmedi..böyle olabliyormuş arada ...çok az kşinin başına gelmiş ama o kişilerden biride bendim malesef..1 ay olduysa gelmez canım.

mesajım geldi mi ?

canım azönce ne yaptım biliyormusun?ovulasyon testleri var ya onlardan kullandım..daha önce bir yerde okumuştum eğer hamilelik varsa adetine yakın yaptığında 2.çizgi çıkabiliyormuş..ve 5 dakika içinde 2.çizgi çıktı çok koyu kırmızı değil ama yinede çok belirgin..çok mutluyummm

canım bana da bu preseedi keşfeden arkadaşımız kibele amerikadan yollamıştı 2 kutu.. yani 12 adet 1 kutusu geldi diğer kutusu gelmedi..böyle olabliyormuş arada ...çok az kşinin başına gelmiş ama o kişilerden biride bendim malesef..1 ay olduysa gelmez canım.

canım msj geldi

tşk ediyorum cevabın için sanırım gümrükte takılı kaldı üzüldüm gelmiyecegine hayırlısı artık.

mesajım geldi mi ?

ben sana diyeyim sen kesin hamilesin ovülasyon testleri bi kaç gün önceden belli ediyor bunu ben de duymuştum ay çok sevindim hadi bakalım işallah

ben sana diyeyim sen kesin hamilesin ovülasyon testleri bi kaç gün önceden belli ediyor bunu ben de duymuştum ay çok sevindim hadi bakalım işallah
inşallah canım.eğer hamileysem sizlere sürekli dua edicem hamilelerin duası kabul olurmuş..bu liste gerçekten uğurlu bir liste..listeye girmemle çıkmam bir olucak inşallah..
canım msj geldi

tşk ediyorum cevabın için sanırım gümrükte takılı kaldı üzüldüm gelmiyecegine hayırlısı artık.

bende çok üzülmüştüm canım..oyüzden seni anlayabiliyorum..ama inşallah onlara ihtiyaç duymadan güzel haberler verirsin bize...sizde sorun neydi canım?

mesajım geldi mi ?

herkese merhaba,iyi pazarlar arkadaşlar...
aurora arkadaşım ben de okumuştum ovulasyon testleri adete yakın pozitif gösterebiliyormuş hamilelik varsa.ümitlendirmek istemem ama bugün yaptığın testte de ikinci çizgiyi silik de olsa görmen iyiye işaret.yarın da senden güzel haberler almaya devam ederiz inşallah.bi de yaptığın hamilelik testleri hangisi?şu ince mavi çubuk gibi olanlardan mı yoksa idrar damlatılanlardan mı? mavi çubuk gibi olanlar daha hassas gibi geliyor bana da ondan,inşallah ondandır seninki de.heyecanla bekliyorum haberlerini canım...

kızlar biz bu ay eşime havuç suyu başlamıştık..sperm sayısı az diye
birde annem ikbalin programında bir bitki uzmanından dinlemiş 1 su bardağı saf zeytinyağının içine 2 adet inciri 4'e bölerek geceden atıyorsun ve sabah kalktığında bu incirin 1 tanesini sen 1 tanesini eşin yiyor..erkekler 72 gün yiyecek bunu kadınlar 1 ay...ay da 1 kezde zeytinyağını değiştirecekmişsin..adam çok iddalı konuşmuş bu kürü denesinler bana dua edicekler demiş..çocukları oluncada oğlan olursa adını benim adımı ömer koysunlar kız olursada ikbal demiş..ben çok inanmamıştım ama yinede denedik denize düşen yılana sarılır hesabı..1 ay dolmadan da oldu..onun etkiside varmıdır diye merak ediyorum..6 yıldır olmayıp bu ay olursa rabbim belkide bunu vesile kılmıştır...neden olmasın
bunu paylaşmak istedim belki denemek isteyen olur diye

herkese merhaba,iyi pazarlar arkadaşlar...
aurora arkadaşım ben de okumuştum ovulasyon testleri adete yakın pozitif gösterebiliyormuş hamilelik varsa.ümitlendirmek istemem ama bugün yaptığın testte de ikinci çizgiyi silik de olsa görmen iyiye işaret.yarın da senden güzel haberler almaya devam ederiz inşallah.bi de yaptığın hamilelik testleri hangisi?şu ince mavi çubuk gibi olanlardan mı yoksa idrar damlatılanlardan mı? mavi çubuk gibi olanlar daha hassas gibi geliyor bana da ondan,inşallah ondandır seninki de.heyecanla bekliyorum haberlerini canım...

canım ben damlalıklı olanlarla yaptım..ovulasyon testlerimle beraber göndermişti satıcı...
yarın 2.30 da haber veririm sizlere...tşk ederim heyecanıma ortak olduğun için...

birde annem ikbalin programında bir bitki uzmanından dinlemiş 1 su bardağı saf zeytinyağının içine 2 adet inciri 4'e bölerek geceden atıyorsun ve sabah kalktığında bu incirin 1 tanesini sen 1 tanesini eşin yiyor..erkekler 72 gün yiyecek bunu kadınlar 1 ay...ay da 1 kezde zeytinyağını değiştirecekmişsin..adam çok iddalı konuşmuş bu kürü denesinler bana dua edicekler demiş..çocukları oluncada oğlan olursa adını benim adımı ömer koysunlar kız olursada ikbal demiş..ben çok inanmamıştım ama yinede denedik denize düşen yılana sarılır hesabı..1 ay dolmadan da oldu..onun etkiside varmıdır diye merak ediyorum..6 yıldır olmayıp bu ay olursa rabbim belkide bunu vesile kılmıştır...neden olmasın
işallah allahımmm en kısa zamanda pozitifi hep beraber görürüz. ama nolur çok ümütlenme olumsuz olursa hani bu seferde çok üzülürsün

zentinyagını içmiyoruz heralde demi ilginç bişey denemekte fayda var..

buarada valla çok merak ettim sonucunu 3 test yaptın sanırım hep silikti.hadi inşallah hamilesindir canım ya gerçekten yürekten diliyorum bunu

sigara bitkisel bişeyle bıraktım demiştim ben bırakamıyorum ancak 6 düşürdüm onda bile kuduruyorum ah bi bıraksam

işallah allahımmm en kısa zamanda pozitifi hep beraber görürüz. ama nolur çok ümütlenme olumsuz olursa hani bu seferde çok üzülürsün

tamam haklısın canım
kendimi hemen frenliyorum..ve rabimden hakkımda hayırlısı neyse onu diliyorum..:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- :nazar:kibele..................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile maşallah)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

zentinyagını içmiyoruz heralde demi ilginç bişey denemekte fayda var..

buarada valla çok merak ettim sonucunu 3 test yaptın sanırım hep silikti.hadi inşallah hamilesindir canım ya gerçekten yürekten diliyorum bunu

sigara bitkisel bişeyle bıraktım demiştim ben bırakamıyorum ancak 6 düşürdüm onda bile kuduruyorum ah bi bıraksam

canım zeytinyağını içmiyoruz sadece zeytinyağının içinden 4'e böldüğümüz inciri yiyoruz..ayda 1 kez de bu yağı değiştiriyoruz..

sigarayı da bir ilaçla bıraktım ama bitkisel değildi..bitkisel olan kistim için kullandığım ilaçtı...eğer istersen ismini özeline yazabilirim...

X