Preseed kullananlar

sağol cetrifili gördüm tabloyu teşekkürler canım
herkeze iyi geceler kızlar:)))

kızlar ben cıkıyorum artık cok yoruldum sabah erken kalkıp mutfak duvarlarını silcem(((

herkese iyi geceler, bu arada en son anjelic bana da tarih yaz demişti, bulamadım tarihini kızlar bilen varsa bana bi msj caksın da ekleymi

hepinizi öptüm iyi geceler:)

İyi geceler canım yat dinlen sabaha yaparsın dediğin gibi by opuyorumnanaktan

iyi geceler canım..yarın için kolay gelsin((
bende çıkıyorum iyi geceler

yaaa benim bugün 8. gün. şimdi artık bu aya yetişmez dimi bu ürürnler?? offf 1 ay daha mı yaa

nevyas canım eşindeki sorun neydi?ne zamandır istiyordunuz?bizim morfoloji,hareket, sayı ne ararsan var:))))2.5 yıl oldu evleneli başından beri korunmadık.
ayyy ne mutlu eşine de sana da .allah bebeğinizi kucağınıza almayı da nasip etsin.
aurora hoşbuldum canım

yaaa benim bugün 8. gün. şimdi artık bu aya yetişmez dimi bu ürürnler?? offf 1 ay daha mı yaa

gg den alırsan salı çarşamba elinde olur ama oda 78 tl acelen yoksa bekle canım.Bide ebayden alacaksan siparişini hemen ver yetişebilirde 5 günde gelmişti bana..

ebay de değişmiş fiyatlar, biraz karışık.. 16.50 preseed, 9.99 ovulasyon testi ayrı ayrı almak lazım demekki. bi de kargo ücretsiz demiyo

Canım bizde hareket ve sayı sorunu vardı 10 aydır istiyorduk 9 ay kendi halinde denedik olmadı geçen ay preseed kullandım ilk kez sağol canım çok şükür bebeğime kavuştum inşallah seninde vesilen olur pressed..

ebay de değişmiş fiyatlar, biraz karışık.. 16.50 preseed, 9.99 ovulasyon testi ayrı ayrı almak lazım demekki. bi de kargo ücretsiz demiyo

Arama yaparken free shipping seçeneğini işaretlersen kargosu ücretsiz olanlar listelenir canım.

amiiin.sağlıkla gelsinler hepimize bebişler.bugün yumurtlama günüm akşamüstü kullandık preseedi.tekrar deneyelim diyorum.artık beni görünce kaçıyor adamcağızkaydirigubbakcemilesempatiksalakcinni
bebeksan benimki 3 günde gelmişti.hafta sonu girmişti araya .belki ondandır.yetişir seninki bence .merak etme

bebeksan arkadaşım,ben de gg'dan vermiştim, haftasonu siparişi verince pazartesi kargoya veriyor ve salı sabah elinizde oluyor 78 TL olan ,yanında da 5 ovulasyon ,5 gebelik testiyle beraber geliyor...normalde adetin kaç günde bir oluyor ,salı elinde olursa belki yakalayabilirsin yumurtlama tarihlerini diye sordum...

Evet canım sen yarınıda değerlendir ne olur ne olmaz inşallah bu ay kavuşursun meleğine..

24-29 arası değişiyo bakalım ebaye giriş yapmaya çalışıyorum. olmazsa gg den alırım. yaa hepinize çok teşekkür ederim. çok yardımcı oldunuz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…