Preseed kullananlar

canım benimmm bende seni çok sevdim..inşallah en kısa zamanda kahvemizi içeriz..beni tanıdıkç daha çokseveceğine eminim Şeniz

bi soruda benden nevyas kaçıncı ayında hamile kaldı
kaç ay preesed kullandı:))))

nevyas hakkaten sen kac ay kullandın preseedı, benim 4. ayım sanırım...hala da gebelik yok.(

gncam ve cetrefillicim ben 9 ay kendim denedim ama olmadı geçen ayda ilk kez preseed kullandım yani 10. ayımda hamile kaldım benim eşimde problem vardı..

canım bu msjında çok haklısın..bugün çok gergin bir gün geçirdim.akadaştan özür diledim,hatalıydım..hatam varsa özrümü her zaman dilerim..
hatta tekrar özür diliyorum..çok pişman oldum öyle cevap verdiğim için...

tamam hadi kapatıyoruz, ağlamak yok gülmek var de bakem sen nerden getirttin preseedı? kac gün hangi aralıkla kullandın

ben gecen ay dusuk yaptım 5haftalık bebegımı kaybettım bır yıldır ugrasıyorduk esımde sperm dusuklugu vardı bıraz gebe kalamamıstım gecen ay oldu sonra kaybettım bebegımımafoldumben o kadar da zor bulmustum onumafoldumben bu ay da ovulasyon testlerıyle belırledım yumurtamı ıkı gun ust uste kullandım preseedı sımdı de beklemeye gectım:çok üzgünüm:

kesin bu ay olmazsa alıyorum ben bu preesede yaa bide böle deniim bakalım

:)))))))))))))))) gülüyorum ya yemin ederim gülüyorum şurda kistten mistten laf ederken şu başıma gelenlere bak allahım çoluk çocukla nerelere geldikk. tamam kızmayın kahveden vazgeçtim ve onu sevmeyeceğim artık:)))
yahu biz aynı sitede oturuyoruz bari buna bişi demeyin de rahat edelim:)))

denicem canım bu ay denicektim aslında ama kısmet olmadı şehir dışındaydım falan sipariş veremedimbakalım önümüz ay olmassa artık....

kızlaaaar geçen hafta çarşamba ya da perşembe ebaydan sipariş vermiştim ya bugün geldi, tr firma kadar hızlı yani ve üçte bir fiyatına, kesinlikle fırsatçıları sevindirmeyin derim...
kızlaaaar bakın bu benim ikinci preseed aldıgım zaman)))
gncam ve cetrefillicim ben 9 ay kendim denedim ama olmadı geçen ayda ilk kez preseed kullandım yani 10. ayımda hamile kaldım benim eşimde problem vardı..
anaaam kız o kadar yanıp ölüyodun, eşinde miydi sorun, inşallah üzüldügünü ona belli etmiyordun??

çok geçmiş olsun, inşallah cok bekletmeden gelir bebegin ve sımsıkı tutunur sana canım üzülme lütfen...

kesin bu ay olmazsa alıyorum ben bu preesede yaa bide böle deniim bakalım
hadi bakalım, inşallah ihtiyac kalmaz da kalırsa da mutlaka yurtdısından al, trde cok pahalı..

beni de seeev benle de kahve iiiiçdelikafadulden

Cetrefillicim biz 9 ay sorun bende sandık :))) 9. ayın sonunda eşimde olduğu ortaya çıktı tedaviye başladık ilaçları devlet karşılamıyordu ve 250 tl aylık dı bir defa aldık ama hasta olduğu için kullanamadık ben preseedi zaten kaç aydır kafama koymuştum onu denedim ve oldu çok şükür :)))

iyi geceler kızlarr...

biliyorum bi muhabbet almış başını gitmiş de ben bişi sorucam sadece. şimdi türkiyedeki bir site 130 tl den satıyo. bi de sizin önceki yazdıklarınızdan baktığım sitelerde 16 dolar gibi bi fiyat var. siz nerelerden ve nasıl aldınız? cevaplarsanız sevinirim. yoksa gözlerim bozuldu okumaktan o kadar sayfaları? bi yardım lütfen???

yok yok seni sevmeyeceğim artık:))))şu kist konusunda bir randevulaşalım da başka bir topikte yazalım olmaz mı kızıyorlar burda yazınca sana soracaklarım var ?

bak şimdi, yok anacım kimse kızmıyor, de bakem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…